Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
21. feb 2011

Tak nám volali, že pro nás už vše mají..kočárek, postýlku i cestovní postýlku 🙂 Ve středu si to jedeme vyzvednout...jsem hrozně zvědavá, jak vše bude vypadat a hlavně, aby to bylo OK 😀

vecernice
21. feb 2011

@petap1 jeee tak pak hod fotecky 🙂

nanuskal
21. feb 2011

@petap1 Super správa 🙂 tak tak, fotečky by to chcelo potom 😵

petap1
22. feb 2011

Dobré ranko,
Budu se snažit to vyblejsknou...my kočárek dáváme na "uskladnění" tchánovcům, tak to blejsknu když tak v obchodě 🙂

Jinak KO dopadla dobře...čípek - hráz je nezměněná. Prý pokud břicho netvrdne 10x za den je to OK 🙂 Jinak mi Dr. potvrdil, že pokud nebudou nějaké nepředloženosti, bude mě rodit on a budu chodit i do poradny v nemocnici k němu...jsem ráda, jeho už znám a důvěřuji mu...tak snad to vyjde 🙂 UZ ve 30tt máme za 14 dní 7.3. ....už se těším co mi poví a že Evku zase uvidím 🙂 Jo a taky mi řekl, že já nebudu přenášet...prý, že mám tu cukrovku, tak se nemá přenášet...takže my asi budeme narozené tak či tak někdy na termín 😀

vecernice
22. feb 2011

@petap1 super zpravy!!!!! uz se ti to blizi holka 🙂 a ja mam utz (vyhandlovanej) 9.3. tak se na ty moje zizalacky tesim 🙂
dnes OGTT pohoda, ja cekala neco mnohem horsiho. ted jen dobre vysledky a zas bude chvili klid 🙂

petap1
22. feb 2011

vecernice: JJ ještě březen a v dubnu už to bude jedno kdy se slečna uráčí ven 😀 Tím, že nevím do čeho jdu, tak se na porod i vcelku těším...no uvidíme jak to nakonec dopadne 🙂
Tak to máš za chvilku a taky na ně jukneš 🙂 Už budou taky pěkně velké....a mohly by spolupracovat a ty by jsi si mohla odnést nějakou fotečku 🙂
JJ OGTT mě taky nepřišlo tak hrozné..docela pohoda 🙂 Neboj u tebe bude vše OK, není důvod proč by nebylo 🙂

vecernice
22. feb 2011

@petap1 no fotecku bych brala 🙂 ale jsem rada vubec za ten utz, uvidime, v jakem bude dr. rozpolozeni 😀

petap1
22. feb 2011

vecernice: Stejně je divné, že ti UZ nedělá...co já mám kamarádky, tak ty co čekali dvojčata, měli těch UZ více...děti se kontrolovali častěji..jsou tam větší rizika a tak. Čekala bych, že těch UZ budeš mít 2x více než když se čeká jen jedno mimčo 😨

vecernice
22. feb 2011

@petap1 on to ´bricho zas nechce drazdit. takze ted budu mit ob sest tydnu, to neni zly 😉

petap1
22. feb 2011

vecernice: ten tvůj Dr. by mohl mít přezdívku "nedráždič" 😀 😀 Ale budiž, aspoň 1x za těch 6 týdnů 🙂 Je zajímavé jak jsou jednotlivý Dr. jiní....můj Dr. a Dr. mé kámošky dělali UZ pořád dokud nebylo vše OK a říkali, že UZ nijak neublíží a nijak výrazně nedráždí...a tvůj se zase bojí, aby nedráždil moc 😀 😀

kapibara
22. feb 2011

Ahoj Holky 🙂
Nedalo mi to a musím Vás jít pozdravit 😉 dnes v noci se mi opět zdál jeden ze šílených snů 😅 byl o tom že vecernice porodila dva jezevčíky 😅 oba byli v pořádku a maminka taky 😵

nanuskal
23. feb 2011

@petap1 @vecernice Ahoj baby, včera som vás trošku zanedbala ale bola som na školení...ako tak pozerám, tak naša babe19 to máš už za 40 dní 😵 😵 😵 baby, to všetko tak letí 😔

@kapibara 😀 😀 😀 no teda.....to máš teda nejaké bláznivé tehu sny 😀 😀 😀

petap1
23. feb 2011

Dobré ranko,

nanuskal: tak ty jsi se nám vzdělávala 😉 Já mám dnes dovču, páč jdu v 11h. na předporodní kurz, kde bude sezení s pediatry..jsem zvědavá co se dozvíme 🙂 Jinak dnes jedeme pro všechny ty objednané věci, tak jsem moc zvědavá jaké budou 🙂
Dnes vás tedy budu zanedbávat já..ale i tak vám přeji krásný slunečný, i když mrazivý den 😀

nanuskal
23. feb 2011

@petap1 No tak si to uži 🙂 samé dobré veci máš dnes na pláne 🙂

petap1
24. feb 2011

Dobré ranko,

tak jsme vše zvládli...kočárek vypadá skvěle....jen nemám foto, páč je zabalený v krabici a tak jsme ho jen obhlédli a hechali jsme ho v ní, aby byl hezky čistý až bude potřeba...a taky se lépe skladuje 🙂 Vlastně jsme včera nevybalili nic, protože se manža rozhoupal a šli jsme malovat 🙂 Dalo nám to tedy zabrat...tu barvu co jsme vybrali, jsme museli natírat 3x, aby tam nebyly šmouhy....no ještě to musíme dodělat, ale zatím to vypadá dobře 🙂
Jinak na předporodním to bylo taky zajímavé..povídali nám, co děti a nás, čeká v porodnici a tak. 🙂

Nanuskal: Dnes dobíráš antib., viď 🙂 A kdy jdeš na kontrolí odběry ?

vecernice
24. feb 2011

@kapibara teda ty mi kor prejes 😀 jezevciky 😀 to bych doma asi nevysvetlila 😀
me se aspon zda, ze rodim holcicky, ale to bude tim, ze mi je vsichni tipujou 😉

@petap1 jeee, ja jsem zvedava, az to pujde, tak vse prosim nafotit!

@nanuskal doufam, ze ATB zabrala a blba kvasinka je na ustupu!!!!!!

kapibara
24. feb 2011

@vecernice 😀 hlavní je že jsi byla i s jezevčíkama v cajku 😀 já mám teď úplně šílené sny 😅 mně taky tipujou na holčičku 😵 jsem teda na Tebe zvědavá, kdo si k Vám našel cestu...nicméně je to fuk, hlavně ať je vše v pořádku 😉

vecernice
24. feb 2011

@kapibara no ja bych radsi o malinko kluciky. ale pokud budou vazne jednovajecne, tak mi vzdy bude chybet to druhe ... 😉

petap1
24. feb 2011

vecernice: JJ hned jak to rozložíme bude foto 😀

kapibara: Vy to budete mít jako překvápko ? To jste dobří, že jste to vydrželi a nenechali si to říct...já jsem bažila po tom to vědět 😀

petap1
24. feb 2011

vecernice: neboj nebude....budou to zlatíčka a ani po jiných nevzdechneš 😀

kapibara
24. feb 2011

@vecernice takže to není jisté, jestli jsou jednovaječné? já jsem taky šťastná, že mám doma už jednoho kloučka 😉

@petap1 ahoj 🙂 trochu to víme...ale ne na 100%...když jsem byla cca v 16.týdnu u jiné doktorky skrz špinění, tak se "prokecla" že to bude holčička....ale já jsem připravená na obě varianty a je nám to vážně úplně fuk 😵 a Vy čekáte holčičku pokud se nepletu,že?

Jak Petap tak Vecernici týdny taky už krásně naskakují 😵

vecernice
24. feb 2011

@kapibara no asi budou, ale nekteri doktori mlzi, ze to neni jiste 😀

@petap1 ja vim, ja sve zizalky nedam 😉 at to bude co to bude (tedy jezevcici snad ne 😀)

kapibara
24. feb 2011

@vecernice aha, tak to bude překvápko 😉 je to užasné, že to nechcete vědět, já bych taky nechtěla 😉 bude to dvojnásobné překvápko, navíc může nastat teda spousta variant, to je super 😵

petap1
24. feb 2011

kapibara: AHA..no v tom 16tt bych to nebrala jako bernou minci....takže u vás to bude taky vlastně překvápko , že 🙂
JJ my čekáme holčičku 🙂 Mě to bylo taky úplně fuk...manža trošku preferoval kluka, ale teď už je z Evky taky poprděný a moc se na ní těší 🙂
No, nám naskakují. ale ještě je kus před námi...to ty už to vlastně můžeš čekat kdykoli, viď 😀

vecernice: Jak píše Kapibara, je tolik variant...a to je vzrušující, čekat na to co to lastně nakonec bude 😀

kapibara
24. feb 2011

@petap1 moje doktorka mi sama říkala, že to bude překvápko, pač jí se mimi neukázalo nikdy 😉 takže i kdybych to chtěla vědět, tak mám smůlu 😀 však se neboj, bude to taínkova Evička 😵 v prvním těhu jsem rodila 41+1 tt, sama jsem zvědavá, kdy prcek vykoukne na svět...zatím má ještě čas 🙂

vecernice
24. feb 2011

@kapibara
@petap1 ja rada prekvapka 😀

petap1
24. feb 2011

kapibara: Takže to bude stydlín či stydlínka 😀 JJ jen ať se ještě dopéká u maminky 😀

vecernice: To ráda věřím 🙂 Já taky, ale v tomto případě zvítězila má zvědavost 😀

petap1
24. feb 2011

vecernice, kapibara: všimly jste si, že máme mezi sebou vždy odstup 6tt 😀 😀

vecernice
24. feb 2011

v tom je asi nejaka magie 😀

nanuskal
24. feb 2011

@petap1 @vecernice Ahojte dievčatá...ja som si dnes dala posledné ATB...budúci týždeń by som mala zobrať moč, ale to budem mať už asi MS, tak asi až ten ďalší a počkám si nejaké 2-3 dni na výsledky...takže cca o 3 týždne budem múdrejšia.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre