Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
4. mar 2011

@petap1 @babe19 @vecernice Ahojte baby, ja nejako nestíham....v robote kupu práce ☹ tak vás trošku zanedbávam...
Rituš, to bruško máš úplne nádherné, neviem sa vynadívať 😵 😵 😵
babe19 ja sa mám v pohodke...som si povedala, že nevadí, že to teraz nevyšlo, aspoň bude užitočná pri stavbe 😀 začínam už o 3týždne 😵 😵 😵 tak sa teším... 😀

petap1
4. mar 2011

Ahojte 🙂

Babe: JJ čas letí u nás, ale i u tebe, což 🙂 Už to máš opravdu zapár...hlavně se pak ukaž i s miminkem 😀

vecernice: Pěkné bříško 🙂 Já mám o trošku větší, ale je pravda, že ty tvé žížalky mě pěkně dohánějí a to jste o 6tt pozadu 😀

nanuskal: Jé tak už budete zase stavět...to je super...věřím, že se už těšíš...budouvat si hnízděčko, je úžasné 🙂

babe19
autor
4. mar 2011

@vecernice velmi ti pasuje tehotenstvo,si velmi pekna buduca maminka 🙂 a mená uz mate vybraté? 🙂
@nanuskal nič sa nedeje ak nemas cas,niekedy ani my to nestihame 😉
@petap1 aj tebe sa to uz blizi, si nervozna? ja velmi 😉
pamatám sa ked sme si len dávali sem linky nasich grafov 😉 a teraz uz brušká,izbicky,vybavicky 🙂 to je tak super 🙂 nemam ja ziadne fotky ale sem dam jednu z 3D utz 🙂

petap1
4. mar 2011

babe: Já zatím nervózní nejsem..zatím se na to těším...to víš, nevím do čeho jdu 😀 Asi to teprve přijde, až se to bude blížit 🙂 Jj, jsou to obraty...nedávn jsme řešily jestli se nám vůbec podaří otěhu a najednou budeme pomalu rodit 😀 Jeslti chceš tak se mrkni, mám pod sebou taky foto z 4D UZ 🙂 Máte moc hezké miminko 🙂

erika3011
4. mar 2011

Ahojte, viete mi poradiť, robievam si ovu testy druhy mesiac, prvy som krasne vystihla, testovacia čiaročka bola ovela silnejšia ako tá pôvodná kontrolná, no tento mesiac som to asi prešvihla, chcem sa spytať či po ovulacií testovacia čiaročka postupne slabne? ja som si robila test včera a dnes a dnešna je o dosť slabšia ako včerajšia 😖

petap1
4. mar 2011

erika301: Ahoj, mě vždy po ovulaci slábla až zmizela úplně. Někomu zůstane i slabá a nezmizí. Ale myslím, že zpravidla po OVU zeslábne 🙂

babe19
autor
4. mar 2011

@petap1 bohuzial mi neukaze tvoje fotky,asi musíme byt priatelia 🙂 tak som si ta pridala 😉

nanuskal
7. mar 2011

Ahojte baby, chcela by som sa vás spýtať, je normálne, že vo štvrtok mi skončila MS a ja mám ešte dodnes také ružové špinenie?

petap1
7. mar 2011

Dobré ranko 🙂

babe19: tak už by ti to mělo jít 😉

nanuskal: No, já jsem vždy měla MS (tedy když jsem ji měla 🙂 )tak 3 dny klasickou MS a pak další tři dny jsem špinila...takže u mě by toto bylo normální. Vždy jsem nadávala, že mě to špinění štvě, že je to zbytečné protahování MS 😅 Počkej ještě chvilku a kdyby to nepřešlo dnes, tak by zavolala Dr. 🙂

nanuskal
7. mar 2011

@petap1 Ahojky Peťuš 🙂 ja som mala vo štvrtok už úplne slabú MS, resp. skoro nič...a od piatku zase špinenie. Včera bolo už len trošičku a dnes v celku dosť 😠 tak ma to štve...

petap1
7. mar 2011

Nanuskal: Nadi, tak to bych Dr. zavolala..to je divné 😨 Za zavolání nic nedáš..ať se na tebe jukne.

nanuskal
7. mar 2011

@petap1 Ja len neviem, či je to normálne...či to takto býva ☹ preto sa pýtam... 😕

petap1
7. mar 2011

nanuskal: NO myslím, že to bývá, že je MS a pak je třeba pár dní slabé špinení, ale je...ale že by to přestávalo skoro do ztracena a pak zase více špinilo o tom nevím ☹ Myslím, že Dr. bude vědět, jetli to tak může být....zavolej jí, neboj a volej 🙂

vecernice
7. mar 2011

@nanuskal ahoj Nadi, co ja si vzpominam, tak jsem mela ms, ta pak skoncila a pak treba za den najednou spineni .... takze opravdu, jeden den uz cisto, a pak tam telo jeste asi neco objevilo .....

nanuskal
7. mar 2011

@petap1 @vecernice Ja to tiež mávam, ale nie takto dlho ☹ ale teraz ma ešte napadlo, či to nemôže byť niečo aj s tým, že som mala tie silné antibiotiká ☹ možno to je preto...počkám ešte do zajtra max. pozajtra a ak to bude stále, tak zavolám 😉

petap1
7. mar 2011

nanuskal: JJ taky to může být tím....myslím, že jsi si to rozhodla správně, do pozejtří počkat je OK 🙂

petap1
8. mar 2011

Dobré ranko 🙂

Nanuskal: NAdi, tak jak..už MS odchází, či tě ještě zlobí ?

Včera jsem byla na kontrole..tak jsme hlavičkou dolu a máme zhruba 1740 g 😀 Jinak prý jsme tak jak máme být 🙂
Do práce jdu naposledy příští středu a pak šup na mateřsku 🙂 Sice mám v práci leháro, ale docela se na to už těším...ono na tom asi něco bude, že se má těch 6tt před porodem zůstat doma 😀

nanuskal
8. mar 2011

@petap1 Ahoj Peťuš, tak dnes to vyzerá o trošku lepšie ako včera... 🙂 tak dúfam,ž e to odchádza 😀
Tak vy ste úplne ideálne baby 😀 😵
Tú materaskú ti teda závidím, ja by som išla hneď 😀 už včera bolo neskoro 😀 😀 😀

Ja vo štvrtok ochádzaj zase za manželom 🙂 tak sa teškám 😀 ovu asi mať nebudem, hoci to bude polovica cyklu, ale väčšinou už býva až po 20dni...ale nevadí...aspoň budem makať na dome 😀

petap1
8. mar 2011

nanuskal: Tak to je dobře, že to vypadá, že to vzdává..už ať jde do čudu 🙂
Jé tak to budeš mít hezký prodloužený víkendík. Jen se s manžílkem pěkně užijte a na nic nemyslete 😀

vecernice
8. mar 2011

@nanuskal jeee vy budete dal budovat hnizdecko? tak pak sup fotecky na FB? at omrknu 😉 a super, ze ms konci, uz ma na case mrska jedna ...

@petap1 ten odchod ti zavidim 😀 ja mam jeste 6 tydnu prace. na dnesek jsem aspon spala 🙂 ac usnout mi trvalo dve hodky ☹ ale vyhlidla jsem si nejakou tehu masaz, tak treba neco zabere, treba je nekde blokly nervik ...

@baru7 tak co ta pracicka? neco noveho? drzim porad palecky ... 🙂

baru7
8. mar 2011

@vecernice zatim nic...to bych samozrejme hned informovala 🙂

vecernice
8. mar 2011

@baru7 ja totiz sezenim doma uzasne ztracim pojem o case, tak mam pocit, zes byla na pohovoru pred tydnem .... ale mozna ani ne, vid? 😉 a nejake dalsi nabidky? a jak je doma? taky mate tak krasne slunecno?

nanuskal
8. mar 2011

@petap1 @vecernice Jasné jasné, fotečky potom budú 😉 budúci týždeň nám dajú na základovú dosku izoláciu a potom už nastupuje murár 😀 začiatkom budúceho mesiaca chceme vence a do konca apríla strechu. Tak dúfam, že to pôjde dobre 🙂 Lebo na máj máme objednané okná 😀

vecernice
8. mar 2011

@nanuskal to je super!!! pocasi tomu preje 🙂 a hlavne ted ta stavba poleti jak drak, hruba stavba je vzdy strasne rychla. pak se to jakoby zpomali pri dokoncovackach 😉 a uz mate vybranou sanitu, podlahy a tak vsechno? 🙂

nanuskal
8. mar 2011

@vecernice No ja mám už predstavu, ale keď už bude hrubá stavba, tak začnem obiehať štúdia, dám si urobiť vizualizácie....to bude raz dva...lebo predstavu mám 🙂 a milion obrázkov posťahovaných z modrejstrechy 😀
Ja len dúfam, že to počasie bude múdre aj naďalej 🙂

petap1
8. mar 2011

vecernice: Však ono i to taky uteče ..se ani nenaděješ 😀 Já se dnes zase moc nevyspala...vzbudila jsem se a Evka pak měla tělocvik 😀 Jak je člověk rád za každou prospanou noc, viď 🙂 JJ za pokus nic nedáš a třeba budou ty masáže to pravé ořechové 🙂

nanuskal: Tedy to je hezky naplánované...to bude rychlost...v květnu už pod střachou a s oknama..supeeeer 🙂 A kolik plánujete místností ? A kdy se chcete stěhovat ?

nanuskal
8. mar 2011

@petap1 Peťuš, spravila som si albumík nášho domčeku, tak to môžeš mrknúť...je tam pár vizualizácií 😉
So sťahovaním ešte neviem ako...ale strašne rada by som bola, keby sme to stihli aspoň tak provizorne na Vianoce...Aj keď tam nebude veľa vybavenia a možno ešte kopu roboty, ale boli by sme vo svojom 🙂

petap1
9. mar 2011

Dobré ranko,

Nanuskal: Vím, že ty dokončovací práce jsou pak zdlouhavé, ale do vánoc by jste to mohli stihnout...určo budete mít vánoce v nověm ... to bude parádička 😀
Když já nemám facebook....nějak se mi nechce si ho zakládat...nerada dávám své údaje všanc internetu....uvidíme, jestli to časem nepřehodnotím 😉

nanuskal
9. mar 2011

@petap1 ahoj Peťuš, ja som si založila tu na koňovi ten albumík 😉 aby si si to mohla aj ty mrknúť 😉

petap1
9. mar 2011

Nanuskal: Aha...tak to se jdu juknout ..jsi zlatá ..😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre