Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
9. mar 2011

Nanuskal: Nadi ten je hezký 🙂 Souhlasím s tebou, že není potřeba veliký dům. Kdyby jsme stavěli, taky by jsme chtěli přízemní a malý domek 🙂 A jak je to řešené s tou rovnou střechou...tam jsou nějaké spády, aby odtékala dešťová voda a nedržela se tam ?

nanuskal
9. mar 2011

@petap1 hej, má sklon myslím nejakých 7stupňov, a na konci je klasicky odtok na dažďovú vodu 🙂
My sme chceli proste malý domček, 2 detské izby, spálňa a obývačka s kuchyňou a podarilo sa nám ho takto navrhnúť spolu s architektom. tak sme spokojní, lebo sme si ho navrhli na svoj obraz 🙂

vecernice
9. mar 2011

@nanuskal domecek je paradni a ono 4kk neni zas tak male 😀
jen doporucuju dobre vymyslet ulozne prostory, spajz a podobne, nam by se skoro hodilo uz rozsireni 😉 a taky garaz je super, tam mame napojovy koutek 😀 a spoustu naradi a pod.

petap1
9. mar 2011

nanuskal: Oni dnes myslí na vše, viď 🙂 Myslím, že je to akorát...4kk je přesně na míru mladé rodině, a aby jsi se tam neuuklízela k smrti 😀

nanuskal
9. mar 2011

@vecernice @petap1 🙂 špajzku máme z kuchyne a na chodbe bude technická skriňa. Časom si chceme spraviť ešte v záhrade taký malý záhradný domčúrik na náradie a druhá polovica bude sauna s fitkom....ale to až budú peniažky zvyšné 😀 😀

petap1
9. mar 2011

nanuskal: Tedy máte to hezky vymyšlené...úplně tě chápu, jak se na to vše kome baráčku těšíš 😀

vecernice
9. mar 2011

@nanuskal sauna s fitkem? muj sen 😀 asi prijedu na navstevu 😀

nanuskal
9. mar 2011

@petap1 @vecernice Rituš, to nebude nič veľké, iba dvojmiestna infra sauna na nejaké 2-3 strojíky na cvičenie 😉
Ale prísť môžeš kedykoľvek 😉

vecernice
9. mar 2011

@nanuskal saunicka by se mi libil, ale u nas uz fakt neni kam dat 😀 a dekuju, snad to jednou vyjde 🙂

nanuskal
9. mar 2011

@vecernice No dúfam, to by teda mohlo 😉

petap1
16. mar 2011

Ahojte děvčátka 🙂

kdepak jste ?

Já dnes končím v práci a šupky dupky domu 🙂 Je to trošinku nostalgie, přeci jen jsem se tu měla moc dobře. Na druhou stranu už asi taky budu ráda doma...neměla jsem na nic čas..tak teď poklidím a vyperu pomalu věcičky pro Evku 🙂

nanuskal
16. mar 2011

@petap1 Ahoj Peťuš 🙂 tak ty dnes končíš...júúúúj, ale ti tak tichučko závidím 🙂 ja by som to teda prijala a hneď 😀
Tak teraz ťa čakajú už len samé dobré veci 🙂 😵

vecernice
16. mar 2011

ahoj holky 🙂 ja uz 14 nemuzu spat, tak jsem solidne KO ☹ na vcerejsek jsem usnula az v pul pate .... a pak sla do prace. na dnesek aspon od dvou do pul sedme. nevim co s tim ☹

@petap1 gratulka k poslednimu dni!!!!

petap1
16. mar 2011

nanuskal: JJ doufám, že už mě čekají jen samé super dni 😀 A jak bylo u mm ? Co MS už je pryč ?

vecernice: Rituš a to nemůžeš spát kvůli těm nohám, a nebo že se mimča vrtějí ? Já myslela, že pracuješ z domova...to by jsi si aspoň přes den mohla schrupnout a něco dostat, což ?

vecernice
16. mar 2011

@petap1 jednou za tyden jedu do prace,a vyslo to zrovna na vcerejsek, mela jsem tri jednani ...
jojo nespim kvuli neposednym nozkam ☹ pry to prejde po porodu ....

petap1
16. mar 2011

vecernice: Chjo, to jsou tedy ale neposedné nožky ☹ Člověk kvůli mimi vydrží vše, ale tohle asi bude boj až do konce, viď. Snad si aspoň chvilku odpočineš přes den.

nanuskal
16. mar 2011

@vecernice Ahoj Rituš a hovorila si to aj doktorovi o tom nespaní???? To podľa mňa nie je moc dobré, že si tvoje telo poriadne neodpočinie spánkom ☹

@petap1 U mm bolo super 😉 som sa trošku odreagovala 🙂 MS je už úplne preč 🙂

vecernice
16. mar 2011

@nanuskal
@petap1 doktorovi jsem to rikala, asi je to normalni. pry mam jist horcik, ale ten jim, a nic. no uvidime. zkousim co se da 😀 treba se to zlomi driv, nez porodem. dnes jsem solidne KO ☹

nanuskal
16. mar 2011

@vecernice mmmm...keď už horčík nezaberá ☹ moja...tak to mi je ľúto, že máš takéto starosti....ani cez deň sa ti nedarí pospať si?

vecernice
16. mar 2011

@nanuskal obcas treba na hodku. ale dnes jsem jeste nezabrala ..... no uvidime, musi se to vydrzet. jen uz se tesim, az prastrim praci, protoze zacinam mit krasne pretoceny rezim. ale zas pletu neco pro manzu 😀 tak aspon muzu v noci pekne potaji 🙂

nanuskal
16. mar 2011

@vecernice Ty si ako Nastenka z Mrázika 🙂 tá tiež plietla v noci 😀 😀 😀

vecernice
16. mar 2011

@nanuskal 😀 😀 😀
toto mam v planu, tedy delam na tom 😉
http://www.prize-pingouin.cz/index.php?page=sho...

nanuskal
16. mar 2011

@vecernice 😵 😵 😵 😵 paráááááda, krásne

petap1
17. mar 2011

Dobré ranko 🙂

vecernice: tedy to bude moooc hezké a mm bude fešák 🙂

nanuskal: Tak to je tobře, že jsi si to užila a MS je fuč 🙂

Já jsem doma a musím říct, že jsem ráda. Sice jsem se v práci nepředřeůa, ale už budu radši doma 🙂 Dnes půjdu ke kamarádce a pak tady musím trošku poklidit 🙂

nanuskal
17. mar 2011

@petap1 Ahoj Peťuš, tak to máš skvelý prvý deň pred sebou 🙂

vecernice
17. mar 2011

@petap1 uzivej dny volna, za chvili na ne budes s laskou vzpominat 😉

jinak svetr na obrazku vypada super, to jo, ale zalezi na mem provedeni 😀
jo a holky, ja dnes usnula uz v jednu a spala do desiti, asi bouchnu sampus!!!

nanuskal
17. mar 2011

@vecernice Wau Rituš, parááááádička 😉 povedz manželíkovi, nech kúpi cestou domov detské šampááááňo 😀 😀

vecernice
17. mar 2011

@nanuskal nejake tu urco mam 😀
ale ac vysala, tak mam nepracovni, takk si asi hodim dovcu 😀
a rcu ebych potrebovala schovat do mrazaku, aby splaskly 😀
co domecek? a jak bylo s manzilkem?

nanuskal
17. mar 2011

@vecernice Aaaaaale, dnes nám majú robiť izoláciu na základovú dosku, ale strašne prší, tak neviem či sa im to podarí...ale od budúceho týždńa to všetko pofrčí vo veľkom 🙂
Inak, mrkni môj grafík....neviem prečo mi ho nepredelí fertility ☹ teraz je nejaká nová tá stránka

http://www.fertilityfriend.com/home/30b288

vecernice
17. mar 2011

@nanuskal grafik dobry, o vikendu jste byli spolu, vid?
a ze ti nevyznaci ovu? chybi mu teploty pred, pokud bys zadala pred narustem jeste nejakou nizkou, tak by se asi zorientoval 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre