Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice @petap1 Tak ja som to nevydržala a testla som sa....jasné, že som tam nič nenašla ☹ Aj tak mám taký vnútrorný pocit, že som neni tehotná.... ☹

petap1
24. mar 2011

nanuskal: Nadi nezoufej, když to nebude teď, tak si cyklus podpoříš těmi léky a taky "naředíš" hlen a uvidíš, že v létě už budeš těhulkovat 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@petap1 Ja viem Peťuš 😉 treba dúfať a veriť, že sa to už čoskoro podarí 😉
Inak, volala mi teraz doktorka a povedala, že už mi klesla hodnota leukocytov z 1200 na 28, tak že to považuje za vyliečené 🙂

petap1
24. mar 2011

nanuskal: Tak vidíš, jedna dobrá zpráva a pak budou jen další 🙂 Věřím tomu, že jakmile cyklus podpoříš a ještě do toho budeš stavět hnízdečko, tak to bude coby dup 🙂 teď si nepamatuju, jestli jsi říkala, že mm byl na vyšetření spermia ? I když zatím je to asi zbytečné, viď..u vás je to asi o načasování 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@petap1 Nie nebol, ale kúpil si taký drahší test a ten test vyhodnotil kvalitu a kvantitu jeho bičíkovcov 😀 a výsledok bol dobrý, že nemá problém...
Som teraz na vážkach, či mám ešte testovať alebo sa vyprdnúť na to...teraz som v odhodlaní, že prdím už na to....ale neviem neviem, či to vydrží ešte moja zvedavosť... Dnes som len 10DPO...ale nejako si myslím, že by to už bolo vidno na najcitlivejšom teste...

petap1
24. mar 2011

nanuskal: To jsem ani nevěděla, že takové testy jsou 😅 Ono to být vidět takhle brzy nemusí...ono záleží na každém člověku. Mě vykoukl hodně slabounký duch odpoledne před očekávanou MS 🙂 Uvidíš jaká bude zítra teplota..to určitě taky napoví 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@petap1 Zajtra ešte predpokladám, že bude vysoká...kritická je sobota...lebo to bude 12DPO a vtedy väčšinou dostanem MS... Ty si sa testovala deň pred očakávanou alebo v deň?

petap1
24. mar 2011

Nanuskal: Aha, a teplota klesá až v den MS ? Já testila od pátku a MS jsem měla dostat v PO. V So ještě byly testy bílé v neděli odpoledne jsem udělala test a už tam byl slabí duch 🙂 ale vím, že někomu se // ukáží až třeba pár dní po očekávané MS... jako mé kamarádce..té se ukázali až kolem 6tt či 7tt 🙂 Myslím, že klidně zítra k večeru můžeš testnou, ale asi jistotu budeš mít v SO ráno až změříš teplotu. Ta je asi nejvíce vypovídající 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@petap1 Hej, mne teplota klesne v deň MS...podľa toho viem,že v ten deň určite príde....
Len v sobotu som nechcela merať, lebo to príde už MM domov a bude po dlhej ceste unavený....no neviem...
A aký test si mala? ten cilivejší 10tkový?

petap1
24. mar 2011

nanuskal: Tak uvidíš, pokud nebudeš měřit, bude to napnuté až do konce 🙂 Zrovna Mamatesty 10 neměli, tak jsem měla jiné, ale taky dost citlivé...pak si myslím, že jsem udělala v PO v práci odpoledne asi po 16h. Mamatest 10 a tam už byla čárka pěkná 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@petap1 No tak uvidím sama čo urobím 😀 lebo teraz si pripadám ako šialenec alebo ako tiger v klietke 😀 😀 😀

petap1
24. mar 2011

nanuskal: Tak jsem se teď jukla na testy co mám skované...tak v PO 23.8. ráno jsem dělala nějaký jiný test než mamatest a je tam sotva viditelný duch...pak je o trochu silnější a 25.8. už je čárka pěkná 🙂

petap1
24. mar 2011

nanuskal: Na to si taky vzpomínám...ten víkend jsem si připadala jak blázen, že testuju a hledám tam ducha a ono nic..tak jsem si řekla, že už testovat nebudu...no a v NE když jsme sklidili brambory, šla jsem se umýt a jelikož tam nikdo nebyl, zase jsem testla...a to jsem nevěřila, že tam je....šla jsem za mm jestli to taky vidí...a on, že vidí jednu čárku a já, jestli vidí i toho ducha..a on, ža asi jo 🙂....ale už jsem po tom prvním zklamání byli střízlivější 🙂 Moc moc budu držet palceať to vyjde 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@petap1 Takže si testovala až v deň MS ak som to dobre pochopila, že? Tak asi s tým fakt počkám na sobotu...uvidím podľa teploty....či si kúpim ďalší test alebo nie... 😉

nanuskal
24. mar 2011

@petap1 Ďakujem, si zlatá... a som rada, že nie som jediný šialenec 😀 😀 😀

petap1
24. mar 2011

Nanuskal: Testila jsem od SO...duch byl v NE odpolko a V PO jsem měla dostat MS...to jsem testila ráno a byl tam taky duch 🙂 No to tedy fakt jediná nejsi..myslím, že pokud člověk čeká na // není v jeho moci ovlivnit touhu testovat a prostě testujeme jak o život 🙂 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@petap1 😀 😀 😀 😀 šialené testovačky 😀 😀 😀

vecernice
24. mar 2011

@nanuskal Nadi, ja vzdy testovala az v den, kdy nemela prijit MS 😀 tedy priznam se, nejaky 9 ci 10DPO jsem zkusila ovu test, ma reagovat podobne 😀 a neprisla jsem si natolik jako testovaci blazen - a ono nic ...
ono se to hcg uvolnuje opravdu postupne, a 10DPO je brzo ....
budu moc drzet palecky😉

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice Ahoj Rituš....no ono je to stále tak...človek si povie, že to nemá zmysel, že je to skoro...ale TO SA NEDA VYDRŽAAAAŤ 😀 😀 😀
Môj mozog mi to tiež hovorí...ale moja trpezlivosť zvýťazila 😀 😀

vecernice
24. mar 2011

@nanuskal tak uvidime v sobotu 😉 treba nezmeris teplotku, ale rovnou testnes 😉

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice 😉 😉 😉

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice Inak, bola som cez obed v lekárni a hádaj čo som si kúpila do zásoby 😀 😅 😔

vecernice
24. mar 2011

@nanuskal vis jak se to rika? stesti preje pripravenym .-D

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice 😀 😀 Tak to by ma potom naserkalo keby to nevyšlo a ja takáááá vyzbrojenáááá 😀

vecernice
24. mar 2011

@nanuskal neboj kocko 😉 nakonec ti testy zbydou a ty nebudes vedet, c o s nima 😀

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice 😀 😀 no už nechám túto tému tak, lebo mi z toho tuším začína riadne preskakovať 😀 Už aj sny mám bujaréééé....Už nech je víkend a ja hádžem lopatou štrk do miešačky aby som na to nemyslela 😀

vecernice
24. mar 2011

@nanuskal to si krasne procists halvicku 🙂 jen tady ma byt o vikendu hnusne, tak doufam, ze vy budete mit lip 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice Aj u nás sa má trošku zhoršiť ale iba v sobotu má byť pod mrakom možno trošku sprchnuť, ale inak super slnečno...aj budúci týždeň to vyzerá dobre, tak si zoberiem aj nejaké dva dni dovolenky a budem makať 😉

vecernice
24. mar 2011

@nanuskal to je parada, my tak travili lonske jaro, a hrozne me to bavilo 🙂

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice Mňa to tiež baví...chlapi sa ma niekedy snažia odstrčiť od práce ale ja sa nedám, však nie som nejaká padavka 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre