Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
22. apr 2010

ahoj holky, tady to dneska nejak vazne 😀 co provadite?

cizu
22. apr 2010

ahojky, vecernice: asi je krasne, tak si vsichni uzivaji slunicka a my trcime v praci☹
A co naladu, uz stoupla z bodu mrazu do teplych krajin a vysokych teplot?🙂 A jak to jde tobe dneska v praci?
Ja uz se nemuzu dockat vikendu, uz aby byl,........a pry ma byt hezky 😉

vecernice
22. apr 2010

ahoj cizu!!!! je to jsem rada, ze tu nekdo je 🙂
u nas lepsi, sice jsme vcera do desiti vecer vozili dlazbu z Hornbachu 😀 a pak az jedli, ale uz mezitim byly i pusy a tak 😉 takze dobry 😀
jen ted resim, zda testovat ovu ci ne. bylo by na ni jeste brzy .... ale zas netusim, zda mi ji ten clostik nemuze soupnout 😲

co ty, jak se vede? co planujete na vikend? my zas zahradu, jak jinak 😉
prace me neba, ale snazim se ji venovat. nastesti tu dnes neni sefstvo, takze dnes v pet beru caru a asi si dodelame terasku, a o vikendu uz tam budeme moct sedet. jinak jsem chtela jit dnes cvicit, ale asi jsem lina. to jsem byla tento tyden jen jednou ☹ no treba se o vikendu jeste k necemu dokopam. mam asi sport trosku jak zavislost, a tak ted me hryze svedomi, jaky jsem lenoch. a kdyby sla tak dve kilca dolu, tak se taky nezlobim 😀

koira
22. apr 2010

Ahoj holky, nevite nahodou nektera jestli muze Pregnyl ovlivnit ovulacni testy?mam uz 3dny za sebou pozitivni ovu testy...ale pritom uz bych mela byt po ovu, dr rikal ze do 36 h by mela prijit...ale dneska jsem uz 72h a porad jsou pozitivni..tady jsou moje teplotky.. http://www.fertilityfriend.com/home/253181 ...diky moc za rady

babe19
autor
22. apr 2010

ahoj holky. u mna tiez nič nového, stále to isté: robota,robota. uz tretí den ma neustále bolí hlava, od tej bolesti uz ani zaspat neviem ☹ dala som si aj ibuprofen,no nepomohlo 😒 asi cítim nejaky ten front,hehe.

cizu
22. apr 2010

tak dobra zprava🙂)))
teda, vy jste pracanti.......my na vikend taky planujeme pracovat, ale na chaloupce......chci tam zprovoznit pračku, kterou jsme tam minule přivezli a koupila jsem si nový sušák na prádlo - kolotoč, tak už se těším, jak tam všechno poperu🙂
Tak az bude zahradka, tak to pekne nafot a hup sem........my ten nas byt jeste taky dotahujeme - včera jsem nakoupila nové prostěradla, nějaké dekorace a 3 nádherné dvouvýhonové orchideje....no paráda úlovek........až to nafotím, pak vám pošlu linka, ať se taky pokocháte🙂
Já bych chtěla o víkendu už grilovat, my na zahradě v této fázi už moc práce nemáme, musíme začít řešit vnitřky, ať to letos pomalu všechno co jsme napláonvali stihneme, tak uvidíme, jak pořídíme....
A sport? tento týden taky nestíhám aflákám to...ale odrazuje mě, jak mě tak trochu pobolívá ten podbříšek☹ A kila dolů? Kdyby něco šlo, bylo b yto taky super......
tak letím na oběd....

vecernice
22. apr 2010

cizu - nech si chutnat
babe - ta hlava me mrzi. ja mela bolehlav v nedeli, a zkazi to cloveku den. tak at to brzy prejde

koira - ja si myslim, ze ten Pregnyl to ovlivnit muze, nebot ovulacni testy reaguji i na hcg (tudiz s nimi lze teoreticky zjistit tehotenstvi), ale na druhou stranu ovu by mela po pregynlu dorazit

tady jeste neco k tomu:
Výsledek ovulačního testu může být ovlivněn zejména těmito faktory:
užívání léků, zejména takových, jimiž se léčí neplodnost: léky a preparáty obsahující látku klomifen (lat. clomiphene) - clostilbegyt, clomhexal, serophene, gravosan, a dále hormon hcg - např. pregnyl

vecernice
22. apr 2010

jo koiri - jeste jsem ti chtela napsat, ze ja uz taky mela jeden cyklus pozitivni ovu testy tri dny po sobe 😉 tak zkus jeste zitra, ale teplota jde nahoru, tak mozna ovu byla vcera 😉

kapibara
22. apr 2010

Ahojky Holky....

Vecernice...po clostíku bys měla chodit na kontrolu jak folíci rostou...pokud chodíš,tak si myslím,že testovat je skoro zbytečné,ne? 😕

Koira...Pregnyl ovu testy ovlivňuje,na některých to dokonce píšou 😉 já po něm měla taky asi 3 dny pozitivní test

Já taky odpolko vyrazím na záhony,ale tady u nás je hnusně,strašná kosa 🙄

koira
22. apr 2010

vecernice- moc diky, tak uvidim esi pujde teplota nahoru, snad ano, jelikoz si od toho poctiveho snazeni nemuzu ani sednout, tak snad to k necemu bude 😉

koira
22. apr 2010

kapibara - diky moc, tak uz se na to vyprdnu a budu cekat, skoda penez ze, navic me uz jednou pregnyl pomoh tak snad zabere i ted

vecernice
22. apr 2010

koiri - ted si me krasne rozesmala 😀

kapi - na kontrolu foliku jdu poprvy, predtim vzdy jednou za cas shledl namerene teploty a po ms minule delal utz, zda tam neroste, co nema. na kontrolu jdu 16 DC, tak snad ovu nebude driv ...... nebot dva mesice byla 19-20DC (mezitim jednou tedy anovulacni), minuly mesic (bez clostiku 16 DC). tak kdy ji mam cekat ted 😲

vecernice
22. apr 2010

kapi - na zahonky se chystam taky, ale kosa je tu taky pekelna .... ja uz chci jaro!!!!!

kapibara
22. apr 2010

Vecernice...aha,tak je možný,že po clostíku porostou rychleji...já měla clostík 2 cykly a na kontrolu jsem chodila už nějaký 9.den a pak kolem toho 13.dne...ovu test ti stejně spolehlivě nic neukáže....ale snad tvůj doktor ví co dělá....jaký jsi dnes den cyklu?

vecernice
22. apr 2010

dnes jsem 12 dc, ale mirne citim podbrisek 😲
doktor je dobrej, jen ta lecba trva nejak dlouho 😀 ale tento cyklus je asi 5 s clostikem nebo 4? (s dvema prestavkama). tak prave netusim, co si me telo muze usmyslet 😉

vecernice
22. apr 2010

tak jsem ho prubla, a samozrejme je negativni. tak ovu bude asi po vikendu 🙂 halvne kdyz dorazi, a pak se tam vse spravne zamicha 😀

kapibara
22. apr 2010

Vecernice....podbřišek je dobré znamení 😉 vaječníky pracujou 🙂 tak to má tvůj doktor vypozorované....tak hlavně ať se to povede...a Pregnyl si nezkoušela?

cizu
22. apr 2010

je, tak to je dobra zprava, ze kdyz vajecniky pracuji, tak je citit podbrisek.........to ve me by se ted museli probihat boje🙂

kapibara
22. apr 2010

Cizu...mně to tak bylo i řečeno od doktorů,že je to dobré znamení,že pracujou....ale též to prý může znamenat endometriozu...ale ta by na vaječníkách mla být vidět i UTZ....jinak při stimulaci ať už injekcema nebo i clostíkem je podbřišek většinou cítit....

vecernice
22. apr 2010

kapi - diky clostiku mi ovu chodi i bez pregnylu, sice az 19 DC, coz prijde memu doktorovi jako dost pozde, ale hlavne ze chodi 😉
tak ja je necham pracovat, a jdu mrknout nekam do kramu po necem peknem 😀

cizu
22. apr 2010

kapi: jj, to si pamatuju pri IVF, to me davalo bricho poradne zabrat....
holky, co je ta endometrioza? A jak se to pozna? na gynde jsem za posledni rok 1x za mesic a pokazde jdu na ultrazvuk...to by se uz poznalo,ne?

tinkapn
22. apr 2010

Ahojte, teda tu sa to ale rozrastlo a rozbehlo, ani nemam cas vas docitat ☹

vecernice
22. apr 2010

cizu - nevim presne, ale vim, ze o tom je tu diskuze. ale dle meho neodborneho nazoru by se to na utz a vysetrenich poznalo, tak klid 🙂
tin - no mas tady trosku absenci, ale doufam, ze latku dozenes 😀

tinkapn
22. apr 2010

Vecernice 😀 Viem a je mi to luto, budem sa snazit to vsetko napravit 😉 😵

vecernice
23. apr 2010

dobre ranko 🙂
tak koukam, ze jsme vsechny kousek po startovni care, jen babe nam utekla a pomalu finisuje 😀 no za par dni to bude zajimavejsi 😉

tin 😀 nezapomen, ze neomluvene hodiny se hodnoti napomenutim, dutkou a pak snizenou znamkou z chovani .-D 😀

babe19
autor
23. apr 2010

ahooooj!
vecernice no ja som vám trosku utiekla ale neradujem sa,lebo vies ako to dopadlo minuly mesiac :( a mám pocit,ze aj teraz to tak bude ☹ ale humor ti nechyba co sa tyka tinku 😉 mam rada vtipnych ludi 🙂 aj ja sama som taká,takze sa ani necudujem. dnes sa akosi mračí,nesvieti slniečko,dufam,ze zajtra uz bude,planujeme grilovat 😀

vecernice
23. apr 2010

jaj, ono to slunicko totiz sajni u nas, tak tam k vam se asi nedostane 😀
no babe - ja uz jsem taky trochu vylecena z peknych grafiku ..... ale tak nejak v kostich citim, ze to tentokrat nam vyjde ;😉 tedy doufam, ze ten pocit neni zacinajici artroza 😀
a humor si tu budem pekne pestovat, jen ho pak presedlame na tehotensky, a pak zacnem trenovat vtipky o detech 😀

babe19
autor
23. apr 2010

vecernice nech ALLAH z teba hovorí,hehe 😀
a co mate dnes na pláne baby? my asi pojdeme s muzikom kupit nejaké topanky do deichmannu alebo uvidíme kam nás cesta zavedie 😉

vecernice
23. apr 2010

babe - u nas je to stereotyp: dnes zahrada, zitra zahrada, nedele zahrada 😀 je tam jeste spousta prace, ale zas prijemne 😉 a mozna uz nejake to grilovani, pokud nam na to vyjdou sily a cas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre