Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
30. apr 2010

ahojte
vecernice aj ja cítim,tak ako tinka,ze sa ti to teraz podari. uvidís. skoda ze ja necitim to pichanie ☹
hehe,inac mrcha dnes prisla,zajtra cely den budem paf od tych bolestí 😀
co mate na plane zajtra? kedze je 1.maj-sviatok práce? dufam,ze nik nebude pracovat /okrem mna-musim-mam nocnu/

vecernice
30. apr 2010

nejdriv holky moc diky, jste zlaticka 😀
no pobavim vas, ze uz i muj muz na to jde vedecky. vcera vecer me odmitl 😀 ze at stihaji dozrat 😉 ze vycetl, ze idealni obden 😀 no neni zlatej? 😉

jinak je tu vikend, takze makame na zahrade 😀 ale to je vic radost nez prace 😉 jen kdyby to pocasi vydrzelo ....

vecernice
30. apr 2010

babe - jinak to pichani citim takto nejak poprvy. ale to asi diky tem vsem lekum 😀

kapibara
30. apr 2010

Vecernice...taky držím pěstičky...můj manže na to jde vědecky tím způsobem,že by se na nějakou ovulaci vyprdl a dělal to pořád,ale kdo to má vydržet 😀 😀 😀 no jo no,chlapi 😀 😀

Babe...někdo ovulaci cítí jako píchání a někdo vůbec...já když jsem to dřív nesledovala,tak jsem to taky asi necítila..ale teď si myslím,že ovulku poznám podle bolesti...příští mrcha už nedorazí,neboj 😉

cizu
30. apr 2010

ahoj kocky, omlouvam se dneska nestihala...
mam dotaz...je testik pozitivni nebo ne?? Ja jsem nikdy asi pozitivni nemela, tak nevim☹
Jinak hezky vikend...se tady asi o vikendu uz neukazu....uzijte si ho a bacha na dnesek, abysme to ve zdravi prezily🙂))

kapibara
30. apr 2010

Cizu...z fota těžko říct....ale řekla bych že jo 😀

babe19
autor
1. máj 2010

kapi díky moc,si zlatá,moc by som si to priala keby v maji vysiel pozitívny test :D budeme mat vyrocie svadby. a ak nie tak muzik má v júni narodeniny,tak ani vtedy by to nebolo zléé 😀
cizu podla mna je to tiez pozitívny ovu testík 😀
vecernice príjemnu robotku v zahradke 😉

vecernice
1. máj 2010

cizu - podle me je pozitivni 🙂 !!!!!
my vcera zapili carodejnice tak jsme az ted vylezli z pelechu 😉 a jdeme makat 😀

kapibara
1. máj 2010

Ahojky Májovky 🙂

Vecernice....mi povídej,včera jsem se pořádně rozjela,ale kupodivu mi dnes není zle...to se divím 😀
Babe...tak to by byla nádhera,květen je měsíc lásky,tak to určo klapne 🙂

cizu
1. máj 2010

ahoj holky,
sice jsem slibovala, ze se tady o vikendu neukazu, ale manzel ted odpociva, tak jsem se na chvilku trhla. Prava jeste susim hubu a budu zkouset jeste dneska testik, tak uvidime, co me jeste ukaze.....zklamana asi nebudu, protoze muze byt teoreticky jeste pozitivni nebo uz ne, ale jsem zvedava. Ale podbrisek dneska pekelne boli, tak se tam asi fakt neco dneska deje
😀 My jsme carodejnice oslavili celkem v poklidu se znamyma, o pulnoci jsme byli v pelisku jako na koni....v noci zacalo totiz prset....a dneska jsme byli na vylete a pred chvilkou se vratili..........ale je krasne, tak mozna dneska jeste stihnu umyt ty okna🙂
Jinak k te moji ovu...tak skacu metr do vysky radosti.......je to pouze diky sarapisu, kontryhelu a dobre vuli................pri teto kombinaci, kdyz dorazila ted, tak urcite musi dorazit i dalsi mesic....jsem opet pozitivne naladena a doufam, ze opravdu tento rok stihhneme aspon otehotnet🙂)) A to pekne jedna po druhe 😉

kapibara
1. máj 2010

Cizu...tak to jsou super zprávy...hlavně že to funguje...taky jsem zkoušela pít kontryhel a maliník,ale nějak jsem na sobě nic nepozorovala 😒

cizu
1. máj 2010

kapi: tak i dneska byl pozitivni a mozna jeste o chlup vic jak vcera, tzn. doufam, ze tento mesic opravdu prece jenom byla/bude🙂))
Ja jsem zkousela uz i femigard a i jenom samotny kontryhel bez jakychkoliv vysledku....toto pricitam asi spise Sarapisu mensis, ktery stimuluje funkci vajecniku 😉

vecernice
1. máj 2010

cizu - no mam ohromnou radost i za tebe!!!! super, tak telicko funguje, a jak se do toho pustite, tak se brzy zadari!!!!
my to tentokrat moc nevyuzili, nejak se proste nedalo. tak to nechame osudu, a uvidime 😉

babe19
autor
1. máj 2010

cizu tiez sa pridávam k holkám,som velmi rada,ze sa u teba ukazala ovulka-taka naozaj ukázkova-bolesti v podbrusku,pozitivny testik 😀
máj,lásky čas,čas na splodenie 😀

vecernice
2. máj 2010

ahoj holčiny 🙂 tak me mate ff, nebot nesdili muj nazor ohledne ovu 😲

vecernice
2. máj 2010

uz jsem ho presvedcila 😀

cizu
2. máj 2010

cauky holky.....dekuju 😉 Ja mam fakt obrovskou radost....ale tu me kazi bolesti v podbrisku (zadna tragedie, jenom ho proste citim)....ale to je asi dobra zprava 😀
No me tento mesic ff nenastve...protoze test nekeca 😀 Ale zkusili jsme ovu vyuzit, tak uvidime, jestli z toho neco bude....a na druhou stranu, kdyby telicko chtelo fungovat, tak by me ani netrapilo, kdyby to hned nevyslo....protoze kdyby fungovalo, tak se sance rapidne zvetsuji 😉
Dnes si jdu nechat udelat novou hlavu, mam domluvenou na poledne kadernici...hold se zase zmenim z tmavovlasky z polodlouhyma na kratkovlasou svetlovlasou (muj original)...a rapidni zmena delky protoze me vypadalo po tom mem tehu mooc vlasu:_(

vecernice
2. máj 2010

cizu - vzdyt my tu poskakujem radosti s tebou!!! prvni krok je, at telo funguje. pak uz je to jen otazka casu 😉
a jestli jste to zkusili vyuzit, tak mame spolecne cekaci obdobi 😉 takze za dva tydny hin sa ukaze 😀

vecernice
2. máj 2010

jo a pak sem musis hodit fotku noveho outfitu!!!! my jsme zensky zvedavy 🙂

kapibara
2. máj 2010

Cizu...tak to je super...přesně jak píšete...hlavně že tělo začíná fungovat jak má....dřív nebo později se to povede...já právě moc nevím,co si mám otěhle Sarapisech atd. myslet...musím říct,že moc tomu nevěřím 😒 ale asi taky záleží na tom,kde je problém...nevím,myslíš,že to fakt funguje?

Vecernice....ono hlavně jestli jste se tak někdy trefili kolem té ovulky,tak spermoni jsou vytrvalé,tak to může klíďo píďo klapnout 😉

vecernice
2. máj 2010

kapi - sice trefili, ale neda se rict, ze jsme to naplno vyuzili 😀 no predtim vzdy naplno a nic z toho, tak treba ted zafunguje, ze meli spermonici cas dozravat 😀

cizu
2. máj 2010

kapi: ja takovym vecem taky moc neverim, ale zkousim.
Ja mam PCO, tzn. vajicka se tvori, ale nemuzou se uvolnit, protoze obal vajecniku je moc tvrdy a nepusti je, tzn. zustanou uvnitr a pak po case "zaniknou". V tom mezicase se tvori dalsi a tak vznika kolem vajecniku "perlovy nahrdelnik". Tzn. nedochazi k ovulaci. Leci se to primarne hormonama, pokud nepomuzou, dela se "drilling" vajecniku - udelaji se tam dirky a tema se vajicka uvolnuji........
na tento sarapis jsem cetla dobre recenze a pry ucinkuje az pri dlouhodobem uzivani....ja mam 3 baleni a vysledek evidentne dorazil - tim jsem si jista. Kdyz se podivas na me grafy, tak prvni MS prisla po 80 dnech, pak po 44 a ted pokud mam dostatek progesteronu, tak by mela dorazit max do 3 tydnu.
Ptala jsem se na to sveho Dr. (Sarapis mensis prirozene reguluje cinnost vajecniku) a ten rekl, ze on je pro tyto alternativni metody a ze kolikrat to zenam pomuze primarne jako psychologicky efekt, ale na vysledek to prece nema vliv a ze on tyto alternativy podporuje 😉 Takze ja jsem zatim spokojena a chvalim ho! (i kdyz je pravda, ze pri platbe v lekarne ty chvaly nepeju 😀

cizu
2. máj 2010

vecernice: no my jsme na tom podobne......
Uvidime za 14 dni........pojedeme na stejne vlne🙂) Akorat ty moje teploty tento mesic, to je chaoz nad chaoz 😲

kapibara
2. máj 2010

Vecernice...jojo,jen ať pořádně dozrajou....a ono někdy to nejde naplánovat a hup na to....takto už to praktikujeme dva roky a můžu říct,že mě to už neba 😒 tak držím pořád pěsti 🙂

Cizu...taky si myslím,že je to spíše podpora psychiky a mezi náma,to je asi to nejdůležitější 😉 a třeba nakonec u Tebe to pomůže,třeba si na tyhle látky v tom citlivá a nastartuje to vaječníky...a jestli to na sobě pozoruješ,tak je to super zpráva...a o penězích mi nemluv,IVF taky není laciná záležitost 😒 ale co,peníze nepeníze,co se dá dělat

cizu
2. máj 2010

kapi: jj, ja jsem to tak spocitala...ze kdyz rozhybu vajecniky, bude me to stat cca 500 kc/mesic, ale kdyz pujdu znova na IVF, tak tome stalo 40 tis. vcetne KETu....takze jeste x mesicu kdyz budu investovat do sarapisu, tak me to bude stat mene nez IVF☹

kapibara
2. máj 2010

Cizu....40 ????? My dávali 20 😒 měla jsem ICSI,prodlouženou kultivaci,zamražení,léky....co ty si měla navíc?

cizu
2. máj 2010

kapi: zaklad byl za 23 (prodlouzena kultivace, asistovany hatching), dalsich 9 tis. jsem dala za injekce, 2 tis. navic byli za to, ze vajicek bylo vice na zamrazeni nez obvykle plus 6 tis za KET :_(

kapibara
2. máj 2010

Cizu...aha,hatching,ten jsem neměla...a za injekce jsem dala těch 7 tis.....a my ještě KET nepodstoupili....taky je to těch 6 tis....tak to jo,to výjde plus,minus stejně 😒 ....a Ty teda máš ještě mrazáčky?

cizu
2. máj 2010

kapi, mam asi 3 nebo 4, uz nevim presne, ale ted momentalne do toho nejdeme....manza do imuna vysetreni odmita, ja uvidim, jestli vubec pujdeme po vysetreni☹

kapibara
2. máj 2010

Cizu...já půjdu taky do KET až po imuno a laparce,dřív ani ťuk...to manžu chápu....a Tobě se nechce do KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre