Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

kapibara
22. jún 2010

cizu...v CAR jsem byla včera, tento měsíc necháme tělo odpočinout, nabere se mový HP...a pak se uvidí pro co se rozhodnu, jestli pro KET nebo další IUI...jinak je mi to líto,sněhobílé testy by neměli vyrábět 😢

vecernice...to je dobře, že jsi doma, než někde ve špitále...a jak je? bolí Tě bříško?

enanena
22. jún 2010

ajojko vecernice... 😉

babe19
autor
22. jún 2010

@cizu no ja testovat,hm neviem,asi je prílis skoro,vzdy ked som testovala na druhy den mrcha dosla. tak teraz to necham na pokoji. mas pravdu spinenie som vzdy o takomto case uz mala,ale teraz mozno len meska - myslim to spinenie. bodaj by keby ani nebolo,keby som mala // ale to asi také stastie ja nemam. 😉 neverim na zazraky ☹
ale mozno ze u teba je to prilis skoro este hihi,nezachytí ani testík. skus po 30 dc
@kapibara ahoj, ktoré je lepsie KET alebo IUI?
@vecernice ahoj moja,dufam,ze vsetko prebehlo v poriadku a mas sa dobre. islo to rychlo? citis nejaké bolesti?

kapibara
22. jún 2010

babe...tak statisticky KET je úspěšnější než IUI...ale pro mě IUI, i když je menší šance, je lepší po psychické stránce...zatím nad tím nepřemýšlím, uvidím, jak dopadne hormonální profil....

petap1
22. jún 2010

Omlouvám se, že vám sem takhle nakukuju, jen bych se ráda zeptala:
Vecernice: Bohužel to u mě dopadlo jako u tebe...nečekané těhotenství - ohromná radost - a v 9tt konec ☹ Doktor mi tvrdí, že musím 3m počkat a pak se teprve snažit (což mě přijde hrozně douho) a tady jsem četla, že tobě řekli, že se můžete snažit hned po první MS, tvůj Dr. v tom nevidí žádné riziko ? Taky bych se chtěla snažit hned a ne až po 3m 😠
Přeji ti brzké zotavení a ať se vše brzy zahojí...dušička u tělíčko 🙂

cizu
22. jún 2010

petap1: ono je to asi nazor od nazoru...ja jsem byla na revizi ve 12+0 a mimco bylo stari 9+1 - deloha byla velikosti toho 12tt, mimco bohuzel ne...me doporucili v nemocnici min. 3 mesice, muj Dr.6 mesicu -ale asi to zalezi☹
A taky i ta doporuceni jsou ruzna - ja jsem byla v zime, tak me zakazali primarne lyze (a vedeli proc, i kdyz se to nezda, tak ta bolest byla pekelna), bazen a kolo plus dodrzovat sestinedeli ☹
Ale zalezi, jsou pripady, kdy necekaji a otehotni a bud to donosi v pohode, nebo znova potrati.......to asi zalezi hodne individualne i na psychice a zdravotni strance 😢

petap1
22. jún 2010

cizu: Jj právě, že každý doporučuje něco jiného a mě pak jde hlava kolem 😠 Asi se budu muset rozhodnout sama...po MS jdu na kontrolu, tak pokud bude vše Ok, počkám ještě na jednu MS a pak už to nechám na přírodě 🙂
Šestinedělí dodržuju...moc se nezatěžuji a snažím se šetřit 🙂

Mohla bych se ještě zeptat..teď na kontrole jsem měla folík před prasknutím...říkala jsem si, že si udělám OVU test ať vím jak vypadá pozitivní...ale čárky se mi ukázali až po 5min....to už asi není směrodatný a nedá se to považovat za vypovídající, že ? Ale mě se do limitu ta druhá čárka neukázala ☹

kapibara
22. jún 2010

petap...to mě mrzí,že si přišla o mimčo...je to tady nějaké zakleté...ale to prolomíme 😉 jinak já bych po revizi asi ty 3 měsíce počkala,aby se sliznice zregenerovala...ovu test by asi měl být v limitu a čárky stejně silné nebo testovací silnější,pak je pozitivní 😉

petap1
23. jún 2010

kapibara: Jj taky si říkám, že jsem v minulém životě musela provést něco dost hrozného..už jsem si myslela, že se na mě usmálo štěstí a pak zase nic ☹ No, ale nevzdávám se...jednou se toho mimi dočkám 🙂
Jj počkám aspoň 2 MS..dřív to nebudu pokoušet.
Tak tedy nevím...OVU měla podle UZ být a myslím, že byla.., ale na OVU testech se tedy neukázala ☹ Nevím, ale nějak mám s těmi ovu testy špatné zkušennosti ☹

cizu
23. jún 2010

petap1: jj, u nas se stal skoro zazrakem a meli jsme z toho velkou radost a pak prislo velke zklamani ☹
Taky to nevzdavame a verim.........mela/mam PCO (bez ovu a MS), takze to bylo pro me tezke, ale ted diky Sarapistu to vypada, ze telo prece jenom funguje, tak muzeme uz aspon doufat, ze jednou se to proste podari 😉
kapi: ja mam jeste par mrazacku - 3-4? (ani nevim presne), tak asi na podzim to zkusime (KET) - po dovci a vysledcich z imuna (pokud nic nenajdou), tak uvidime, zase je skoda je tam nechat jenom tak zmrazene, nevyuzite, chudatka nase 🙂

petap1
23. jún 2010

cizu: Já taky neměla MS ani OVˇU..zjistili vysoký Prolaktin...tan léčím a bylo naplánované IVF....a přeně před stimulací jsem otěhotněla přirozeně...taky malý zázrak 🙂 Já doufám, že když to šlo jednou půjde to i po druhé 🙂

kapibara
23. jún 2010

petap...tak věř UZ,mně teda vždycky ovu testy korespondovaly s UZ...ale je možné,že si nestihla ovu testama zaznamenat ten vrchol LH před ovu...a pokud si otěhotněla přirozeně,tak je tam veliká šance,že to klapne znova 😉

cizu...my máme 4 mrazáčky, ale taky to chci nechat až po prázdninách....

cizu
23. jún 2010

peti: ja byla uz jednou na IVF, hned dalsi mesic na KET a oba neuspesne a pak hnedka dalsi cyklus prirozene otehotneni, takze ja tomu verim, slo to jednou , musi to jit podruhe.....na druhe IVF se nechystam, pokud to memu telicku vydrzi a bude fungovat - bude ovu, zaklad vseho, tak se uz da ostatni nejak doresit - a pro mrazacky si pujdu, nenecham je tam, jenom asi pro dobry pocit 😉
Me dneska sla teplota dolu a zacina me bolet bricho, takze MS je na ceste nebo dorazi jeste dneska......jeste jeden cyklus a kdyz to tak bude pokracovat, od srpna - od dovci koncim s merenim a testovanim a nechame to osudu......a jsem uz druhy mesic zjistila, ze ff u me keca🙂) musela jsem si tu ovu posunout podle skutecnosti...o jeden den 😀 stejne jako minuly mesic 😉

cizu
23. jún 2010

vecernice: jak se citis kocko, co telicko,neboli? na dusicku se radsi neptam.......
A ty ses ted na nemocenske nebo mas dovcu?

petap1
23. jún 2010

Kapibara..no možné je, že jsem ten vrchol nezaznamenala...možná dám testům ještě jednu šanci příští cyklus, ale pak už se tím nebudu zaobírat a nechám to osudu 🙂

cizu: Přesně jak píšeš..já se na IVF taky nechystám...nechám to teď být a budeme to zkoušet přirozeně. IVF si nechám jako zálohu 🙂
Taky chci udělat testy jen příští cyklus a pak už se na veškeré pozorování vyprdnu a nechám to na náhodě....poprvé to taky byla náhoda 🙂

kapibara
23. jún 2010

petap...přesně,lepší se nestresovat 😉

Jinak pokud nám nevýjde KET,tak taky nevím,zda půjdeme do dalšího IVF ☹

vecernice
23. jún 2010

ahoj holciny, posilam pozdrav z prace 😀 ale nejsem tu na cely den, a zitra zas pekne doma. hele - po revizi clovek nesmi na kolo? a co tedy vlastne smi? prijde mi, ze mi nic nerekli, asi cekaj, ze uz to ma clovek vsechno znat ☹

no dusicka lepsi, asi totiz dosly slzy. hlavne je to za mnou, uz zas krasne netehotna. ale mam manzela k zulibani, vcera si pro me prijel s kytkou, a cely den jsem nesmela nic delat, on mi varil a pekne me obskakoval 😉

muj doktor (jinak tez primar, s praxi asi 30 let), mi rikal, ze driv taky doporucoval 3-6 mesicu pauzu, ale ze zmenil nazor, a pokud bude vse v poradku, tak nevidi duvod, proc to oddalovat. jak mi rekl, uz mi neni dvacet, tak neni na co cekat 😀

holciny (vcetne petap), my to tu prolomime, a nakonec nam to vyjde. jen ten boj je tedy tezsi, nez jsem myslela.

enanena
23. jún 2010

ahoj vecernice...som rada ze si napisala...ja mam takeho isteho manzelika...velmi dobry a tiez sa o mna tak staral ked som mala tu prihodu s malinkym...poklad najvacsi na svete drzim palce a oddychuj vela 😎 a uzi si dovolenku 😵 😵 😵

vecernice
23. jún 2010

jojo Leni, nemuzu si zas tak moc stezovat. a taky byl kouzelny, kdyz jsem byla smutna, ze mi rekl, ze je mu to taky moc lito, ze prisel o syna. proste ja jsem si myslela, ze to byl maly klucina. jinak pobyt v nemocnici je dobry na to, ze cloveka dorazi. znovu ani za milion 😉

kapibara
23. jún 2010

vecernice...pokud máš takhle suprového partnera,tak to je moc dobře a spolu to zvládnete...držím Ti pěsti 😉

petap1
23. jún 2010

večernice: Tak to asi pan primář ví o čem mluví, viď 🙂 Já bych šla do toho taky hned, ale můj Dr. mi bral trochu více sliznice, aby bylo dost materiálu na zkoumání, tak asi nechám MS proběhnout dvakrát...nějak za týden bych měla dostat tu první, tak uvidím, jestli proběhne dobře. Jinak já jsem dle UZ vpořádku. Ani mě nijak nic moc nebolí. Jen jsem se zapoměla zeptat jak dlouho trvá než klesnou hormony...některý den mi ještě bývá špatně jako bych byla těhotná...tedy v menší míře, ale je to tam...nevíš náhodou jak dlouho se ty hormony stabilizují ?
Jinak o té nemocnici...mě to dělali na soukromé klinice kde už jsem to znala a všichni byli super a bylo tam příjemné prostředí, ale i tak...NIKDY VÍCE !
S manžou je to jak přes kopírák..taky je to moje zlatíčko 🙂
S tím kolem..já byla v klidu 14 dní..déle jsem krvácela...a na kolo půjdu poprvé teď po měsíci...ale že by mi někdo řekl kdy co můžu to ne....vlastně mi teď po 3 týdnech Dr. schválil vodu (tedy vyvarovat se nastydnutí) 🙂

cizu
23. jún 2010

vecernice: jj, taky mas manzela zlaticko, tak to je parada.......jak me ten muj drahousek ted nastve, tak si na vsechno vzpomenu a rikam, ze to zato nestoji, ze je to moje polovicka k nezaplaceni.....a ze kazdy ma svoje chyby.......
Me v nemocnici kdyby tam nebyla jedna mlada Dr. taky nic moc nerekli, tak si pak za mnou sedla a rekla me vsechny rizika a jak se jich vyvarovat. Je to prece jenom neprirozeny zasah - primarne do cipku a neplati, ze je to stejne jako porod - u porodu se cipek roztahuje spotanne, tady "nasilim".-( Kvuli prevenci proti zanetu se nesmi koupat ve vane, v bazenu, sexovat bez kondomu - optimu 6ti nedeli, ale zalezi na kazdeho uvazeni. Me protoze delali revizi 2x za sebou kvuli shlukum, ktere tam zustali a telo je nebylo schopne vyloucit, tak jsme to dodrzovali. A hlavne, byla jsem dvojnasobne proskolena. Ja jsem to respektovala, protoze po takvoem zakroku jeste chytit zanet, to by me trefilo!Taky sportovat me dopucili do sestinedeli radsi vynechat, ale nezakazali, jenom zakazali ten bazen, kolo a lyze (u lyzi jsem nechala, co na tom muze vadit, ale holky, fakt vadi, je to bolest jako blazen)! Ja byla na lyzich 3 tydny po a uz bych nesla ani za zlate prase ☹ A jeste pouzivani tamponu v pripade krvaceni..........
Ale neboj, uz bude jenom lip! drzim pesti, kazdym dalsim dnem uz bude jenom lip... 😉

enanena
23. jún 2010

tak vecernice a petap1 mame poklady doma...len si ich treba trochu viac strazit a starat sa o nich aby sa mali dobre aby bola pohoda...a dufam ze sa vam coskoro podari male miminko...teda nam vsetkym z celej duse tuziacim 😵 😵 😵

vecernice
23. jún 2010

no dnes se asi stavim u sveho. me nerekli vubec nic, byla jsem tam skro vztekla. zadne doporuceni, jen ze ne bazen. tak jsem rekla, ze jedu k mori, jestli to vadi. na to mi sestricka rika, ze tedy pouzivat tampony. tak jsem se ptala, zda normalni, nebo nejaky specialni, a odpoved: ja tamponum nerozumim, to vam nereknu
no ze na pokojich nebyla toaletak, protoze pry dosel, to cloveku taky hne zluci ...
ja moc nekrvacim, podbrisek bolel po zakroku, ted uz je to dobry. no radsi se poptam. sex omezit na 6 nedel? proc takove tyrani, kdyz uz si clovek tolik zkusil ☹

cizu
23. jún 2010

vecernice: kukni do tematu "revize delohy", tam je tisic takovych pripadu a clovek i lecco zjisti noveho....
bez sexu ne, jenom kvuli infekci s kondomem...po trech tydnech uz to nebolelo 😀 My to zkouseli i driv - taky jsme to meli jako tyrani ten zakaz - ale to jeste fakt slo citit☹
Ja jsem taky nekrvacela, skoro vubec, od druheho dne jenom spineni, pak vubec nic.......a podbrisek jenom pak bolel,a le pry to je normalni, stejna bolest, jak se roztahovala deloha, tak se i zpatky zavinuje.
A nemocnice? tam me drzeli po obou zakrocich jeste i na noc, pry kvuli nahlemu krvaceni, takze jsem si tam taky jeste uzila, misto toho, abych byla schoulena doma u manzilka☹

petap1
23. jún 2010

tak mě Dr. říkal, že pokud nekrvácím už se infekce bát nemusím...bylo to ale 3 týdny po zákroku. Vyloženě jsem se ho ptala, jestli není riziko když se převrhneme do vody a on řekl že ne 🙂 Jinak mi poprvé sexovali po 3 týdnech..a pohoda 🙂

vecernice
23. jún 2010

vyzpovidam dnes toho sveho doktora, nebo aspon tam ty sestricky. ty jsou aspon pratelstejsi 😉
a idky za rady, odpo budu zas studovat net 🙂

vecernice
23. jún 2010

ted jsem si byla udelat radost, koupila dve sukne, tricko a nausnice. penezenka chudsi .-D dusicka furt smutna ...

petap1
23. jún 2010

večernice: to jsi udělala moooc dobře 🙂 🙂
S dušičkou tě chápu...se mnou byla stejně těhotná kamarádka...no a já si myslím, že už jsem OK a pak když s ní mluvím jak je a tak..tak je mi do breku...tak daleko jsem mohla být i já ☹ Snažím se si takové přemýšlení zakázat, ale někdy se tomu neubráním ☹

cizu
23. jún 2010

petap1: mame stejny zazitek, my se schazime s jednema znamyma a otehotneli jsme nahodou se 14 dennim rozestupem...a oni maji od utery Adamka..... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre