Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
8. júl 2010

vecernice: Nemáš zač 🙂 Musím říct, že my jsme to zkusili po těch 4 týdnech a stejně to nebylo ono...ono to asi má něco do sebe počkat na tu první MS 🙂
Moc ti závidím, že máš od Dr. povoleno snažit se hned po první MS...mě Dr. řekl počkat 3 MS. Já tedy počkám už jen tu jednu, ale kdyby mě nehlodalo svědomí vůči DR. tak bych se snažila klíďo už teď.
Zítra jdu na kontrolu k jinému Dr. páč můj má dovču, tak uvidím, jestli nebude mít jiný názor 🙂

vecernice
8. júl 2010

petap - muj mi rikal, ze driv taky doporucoval 3 mesice, ale casem zjistil, ze k tomu neni duvod. asi tedy za predpokladu, ze se vse zahoji, jak ma, a neni problem 🙂 ale to se nas tykat nebude, my uz jsme pekne zdrave a skoro pripravene a pak to pujde jako po masle 🙂

babe19
autor
8. júl 2010

@cizu kde si? urcite este na dovolenke 😀
baby neoplati sa sem dat naše klasické pondelkové grafy,ze?

vecernice
8. júl 2010

ahoj babe - uz zase zavluju na konovi a v praci delam kulovy, to je hruza, kde je me predsevzeti, ze se ze me stane aspon poctivy urednik? 😀
grafiky klidne sem 😉

petap1
8. júl 2010

vecerni: Já si taky myslím, že pokud je vše OK, tak není důvod čekat 3 MS...hlavně, já nejsem případ, že bych mimčo neudržela..mě se jen nevyvíjel ten zárodek vevnitř. Takže si myslím, že u mě byl problém jinde než v mé anatomii dělohy. No jestli bude zítra UZ v poho a v pondělí mi má gynd. řekne, že je čípek taky v poho, tak do toho možná půjdu i tento měsíc..stejně si myslím, že se hned na poprvé nezadaří 🙂

babe...já žádný graf nemám...a co to je pondělkové grafy ?

vecernice
8. júl 2010

petap - to jsme na tom stejne, ja bych tam toho smouhacka snad mela i ted, jen se proste prestal vyvijet. takze verim, ze tentokrat se nevyda pryc sam od sebe. a proc by se ti nemohlo zadarit hnedle? je na case, aby to tu zase nekdo pekne pozitivne nastartoval 🙂 my se pak pridame 😉

petap1
8. júl 2010

vecernice: Přesně tak...proč by se teď měli pustit...problém byl někde vevnitř v buňkách....takže si myslím, že na další těhu to nemá vliv. No, až takový optimista nejsem...ale vyloučené to není, že 🙂 Já počkám na vás..však jsme řekli, že v srpnu otěhotníme všichni najednou 😢

vecernice
8. júl 2010

petap - vsak ja te tu optimismem nakazim 😉 ale pro tehotneni najednou jsem taky 😀 a pak se hromadne sejdeme na porodnim sale 😉 spis jen virtualne, nebot jsme tu trosku rozesety po ruznych koutech 😀

petap1
8. júl 2010

vecernice: Já se optimismu nebráním, jen se bojím moc věřit, abych nebyla zklamaná...jak už kolikrát...
Jj bylo by super řešit vše ohledně těhu společně 🙂 🙂 Kolikátý den cyklu jsi dnes ty ? Kdy tak asi očekáváš MS ?

petap1
8. júl 2010

jééé za tím otěhotníme najednou měl být 😀

vecernice
8. júl 2010

petap - ja si rikala, ze ten smutek nebyl na miste 😀
ja jsem asi 17DC, ale nevim, zda se den revize bere jako 1DC 😀 no predtim jsem mivala cykly asi 31 dni, ale mela jsem clostik a utros, takze ted je to velka neznama. ale proste jsem se rozhodla, ze me telo bude fungovat, uz merim bt, jak prijde ovu tak do 12 dni je tu slavnostni mrska 😉 a pak hura na milovani, uz mi to skoro leze na mozek 😀
a jak znam Murphyho zakony, tak ms dostane na vode ... to jedem prelom cervence a srpna ... 😲 ale hlavne at dorazi, ja uz se radsi nebudu rouhat 😉

petap1
8. júl 2010

vecernice: Myslím, že Dr. to počítal jako 1DC...já měla ovulku kolem 19DC....mívám ji asi později..páč, když jsem otěhotněla, tak jsem byla 11DC na UZ a žádný větší folík tam nebyl a pak jsem byla těhu....asi ji budu mít kolem 18DC. No zkusím to teď otestit 🙂 Zítra jdu na UZ, to jsem 11DC tak myslím, že tam žádný folík neuvidí...no necháme se překvapit 🙂
JJ já ji taky dostala přesně na dovču, ale nevadilo mi to...já to spíše oslavila, než abych byla naštvaná, že ji budu mít na dovče ....v tomhle jsme asi jiné než ostatní 😀

petap1
8. júl 2010

Tak teď mi poslala kamarádka foto z UZ mimča...to je ta co byla stejně těhu jak já...chjoo...zase to na mě padlo....už jsem taky mohla mít bříško a fotky 😢

vecernice
8. júl 2010

petap - sup pryc s tema myslenkama!!!!! vis, jak by se nam spatne jezdilo v tech kopach snehu s kocarkem? a co to budeme mit pohodlnejsi vyrazit na prvni projizdku v majovem slunicku? 😉 vsechno bude, neboj, ja tomu verim, a nejen u sebe, ale u nas vsech tady 🙂

petap1
8. júl 2010

vecernice: Děkuju za povzbuzení...já vím, že takové myšlenky musím hnát pryč...máč pravdu...my budeme jezdit hezky v rozkvetlích zahradách a ne v závějích sněhu 😉
Chtěla jsem se tě zeptat..chtěli ti dělat nějaká genetická vyšetření, nebo řekli, že se to stává a dál to neřešili ?

babe19
autor
8. júl 2010

baby nebudte smutné, raz sa to určite kazdej podarí. len treba verit. viem,ze sme sa natrapili toho vela,ale treba mysliet pozitívne,venovat sa niečomu inému a to príde potom ked to ani nebudete cakat.
peta vzdy sme si porovnavali grafy naraz a vzdy sme si ich sem prikladali v pondelok :D

petap1
8. júl 2010

babe: Aha..já bych taky přiložila, ale já se neměřím...jen chci tento měsíc otestit a pak se asi přestanu pozorovat 🙂

babe19
autor
8. júl 2010

petap1 ja som tento mesiac tiez nemerala a mozno ani v auguste nebudem,mam pauzičku 😀

vecernice
8. júl 2010

petap - ja vim, ze ty myslenky obcas nas premuzou. tak hned sem, a my ti je mile z hlavy vyzenem 🙂
ja to proste asi nejak vytesnila, jako neco, co se nestalo. takze smutek uz je pryc (z nejvetsi casti) a nepitvam se v tom. spis s jistou zvedavosti cekam, cim me ted me telo prekvapi 😀

ohledne vysetrerni - normalne se po prvnim takovetmto neuspechu nedelaji. ale tim, ze jednak jsem rok na hormonalni lecbe a sledovani 😉 a druhak, jak rekl muj doktor, uz nejsem nejmladsi 😀 (31 na krku), tak mi ty vysetreni predepsal, vim ze to bude vysetreni na chlamydie, genetika a imunologie. ale na vysledky cekat s dalsim snazenim nebudu, nechame tomu volny prubeh. jinak vim, ze to, co z nas vydovolovali, posilaji na histologii, vysledky mely byt za 14 dni, ale necekam, ze neco zjisti. na Bulovce mi rekli, ze se to stava v 50% tehotenstvi, takze volne prelozeno asi je zazrak, kdyz to hnedle vyjde 😉
kolik je vlastne tobe? pokud momhu byt tak drza 😉

babe - neboj, optimismus jsem zase ulovila, a drzim ho u sebe zuby nehty 😀 a nam to tu vyjde!!!!! letos urcite 🙂

petap1
8. júl 2010

babe: Jasan dáme si pohov od pozorování 🙂

vecernice: jj já se taky tvářím jako, že to nebylo...jen dnes mě to nějak zaskočilo 😝
Mě dr. taky říkal, že se po prvním neúspěchu nedělají..mě na genetice plodu nic nezjistili...zítra se asi domluvíme jestli někam půjdeme..genetika..imunologii prý poprvé nedělají. Abych ti ale pravdu řekla, nikam se mi nechce...nějaká vyšetření mám za sebou a jsou v pořádku...nějak se mi už nechce do toho šťourat. No, uvidím co zítra Dr.
Jinak jsi mladice...mě je 34 😝

vecernice
8. júl 2010

petap - ty jsi komik. mladice jsme obe, a k tomu tu jsou s nama jeste vetsi mladata 😀
no ja se na ta vysetrni taky nehrnu, kdyz je udelaji, tak dobre, aspon si potvrdim, ze neni problem a vse je jen otazka casu 😉 kdyz neco zjisti, aspon se to zacne brzy resit, ale to myslim nebude muj pripad 😀

babe19
autor
8. júl 2010

hádam ja som tu najmladsia ze??? hm,hm,o par dní budem mat 26 😀 uz dnes došiel darček : vysávač

petap1
8. júl 2010

babe: sladkých 26, kde že jsou 😀

večernice: Jestli mě na ně pošlou, tak na ně taky půjdu, i když si myslím, že nic nenajdou...na výsledky, ale taky čekat nebudu 😀 Když to tak počítám, tak ty by jsi měla pak mít ovulku kolem poloviny srpna...no tak to je opravdu o pár dní později po mě...myslím, že holky jsou na tom taky tak nějak....no to by fakt byla prča, kdyby jsme otěhotněli nastejno 😀

vecernice
8. júl 2010

petap - ja do toho jdu 😀 jen v pulce srpna manza jede na cundr, tak doufam, ze se netrefi do tech spravnych dnu 😉 i kdyz to moje zlaticko rikalo, ze by nejel 😉 to jsem mu zatrhla, co ma byt, to se stane, neni treba nic lamat pres koleno 😉
je 26, to jsem byla jeste mlade tele 😀

petap1
8. júl 2010

večernice: Máš naprostou pravdu..aby kvůli tomu nikam nejel je blbost..musíme žít normálně a ne se řídit plodnými dny, že 😉 My by jsme měli být na plodné dny na dovče...tak uvidíme co z toho bude 😀

nanuskal
9. júl 2010

Ahojte dievčatá 🙂 chcela by som sa pripojiť do vašej témy....som vydatá iba 2 miesiace no už pred svadbou 2 mesiace sme sa začali snažiť o bábo....zatiaľ stále nič...skúsila som aj ovu testy, prvýkrát mi vyšli krásne 2 čiaročky keď som cítila ovu krče...ale o mesiac som bola dosť chorá a mala som silné antibiotiká...mesiac na to, vyzerá to tak, že ovu neprišla ☹ Tento mesiac som si kúpila 5 ovu testov a 3 dni mi ukazovali síce 2 čiarky no stále dosť slabé...Myslíte si, že ovu bola??? aj keď boli slabé tie čiaročky???? Teraz som 23DC, tak som zvedavá, či sa to podarilo alebo nie...ale strašne by som si prialo aby ÁNO....ako všetky tu 😉 Nechcem sa stále pozorovať (všetci mi to hovoria) ale nejako to nejde....viete o čom hovorim???? 😔

vecernice
9. júl 2010

ahoj nanuskal - vitej!
k ovu testum - pozitivni je opravdu jen tehdy, kdyz testovaci je stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni, jinak jsou negativni .... ale taky je dulezite predtim nepit, aby moc byla neredena. takze ovu mohla byt, treba si jen nevystihla spravny okamzik. anovulacni cyklus se nekdy vyskytne i u zdrave zeny.
na potvrzeni ovu (sice az ex.post) je dobre mereni bazalni teploty, pak aspon clovek vi, kdy ji miva, a jak dlouhou miva lutealni fazi (tu po ovu). tu ma zena vzdy stejnou (byva 10-16 dni), jedine co se meni, je delka folikularni faze. takze pokud mivas pravidelne cykly, muzes odecist 10-16 dni, a tehdy nekdy by mela byt ovulka. tak doufam, ze jsem ti poradila, a budu drzet palce, at to brzy vyjde!

nanuskal
9. júl 2010

@vecernice Ďakujem za privítanie 😉 a za vysvetlenie 🙂
Pri ovu teste som si dávala záležať aby som cca tie 3-4 hodiny veľa nepila a necikala 🙂 len neviem, či som nespravila blbosť, lebo ja som mala prúžkové testy a tie by sa mali namáčať do moču v nádobe a ja som na ne cikala 😕 neviem, či aj to nebola chyba...
Cyklus nemávam pravidelný a to je zlé....preto som si začala kupovať tie testy....lebo hoci mávam pri ovu krče ale niekedy trvajú aj 2-3 dni... a neviem kedy je ten deň "D"

vecernice
9. júl 2010

nanuskal - no pokud se maji namacet, tak bych je namacela, at mas jistotu, ze jsou spravne rpovedeny 😉
jinak bych ti asi poradila mereni BT, at si ovu potvrdis. a idealni sexovat obden, tak se ovu proste neda minout 😀 a partner to obcas i oceni 😀
me treba bricho pobolivalo nekolik dni pred ovu, ne pri ovu, takze ja bych to podle toho nepoznala.
jak dlouhe mivas cykly?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre