Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
14. júl 2010

vecernice: Jj taky jsem si kolikrát řekla, že kdybych nebyla těhu můžu to a to...ale teď už si to říkat nebudu..vím, že je to jen pověrčivost, ale teď už žádne kdyby to a to nebude 😉

vecernice
14. júl 2010

petap - taky uz se prestanu rouhat 😀 tedy to aspon zkusim prestat 😀

petap1
14. júl 2010

vecernice: 😉

babe19
autor
14. júl 2010

ahojky holky. som tu opat. dovolenka ubehla ako voda 😀 zajtra uz do roboty ,bleeee ☹ vcera sme boli na kupalisku, juj ako bolo dobre,no len vecer ma strasne zacalo boliet ucho,tak dnes som bola u usného,dali mi kvapky a antibiotika. ale stálo to zato,citila som sa velmi super. este v auguste takyto podareny tyzden a budem velmi velmi stastná. ozaj výsledky hormonálneho profilu su OK,takze sa radujem 😉

vecernice
14. júl 2010

@babe19 no tak to je super zprava, gratulace k dobrym vysledkum!!! 🙂

petap1
14. júl 2010

babe: vítej zpátky z dovči 🙂 Tak to jsou dobré zprávy...hormony v normě je super začátek 😀

babe19
autor
14. júl 2010

diky holky,ste zlate 🙂 a predstavte si dnes sme kupili novú postel,takze ju mozno ze aj hned vyskúsame 😀

petap1
15. júl 2010

Dobrý ranko,

babe: no tak to je taky dobrý základ .... dobrá postýlka 🙂

vecernice
15. júl 2010

tak ja mam zadanku na imuno a genetiku, tak jeste nejaky brzy termin a je to 🙂 doufam, ze cekacky nejsou priis dlouhe...

petap1
15. júl 2010

vecernice: Noo, myslím, že to asi bude na delší lokte, ale třeba budeš mít štěstí adostaneš brzký termín 🙂

vecernice
15. júl 2010

@petap1 moje teta dela v Thomayerce, sice nekde v administrative, ale doufam, ze neco vymysli 😉

petap1
15. júl 2010

vecernice: Tak to ju..to určitě něco vymyslí a budete na řadě coby dup 😎

vecernice
15. júl 2010

@petap1 po kolika dnech ti dorazila prvni porevizni? a ve srovnani s predtim, byl cyklus stejne dlouhy? jsem zvedava, kdy to mam cekat. ale predtim jsem mela cyklus rizeny hormony, tak vlastne vubec netusim :_o

petap1
15. júl 2010

vecernice: Já jsem na tom byla stejně jak ty..já brala Duphaston, takže jsem ji měla asi 3m po 29dnech. Před tím jsem ji vůbec neměla a nebo na vyvolání po hrozně dlouhé době ☹ No a po revizi mi přišla po 33DC (nepočítám den revize). To jsem ale měla taky pilule...pořád jsem špinila, tak jsem dostala na 10 dní pilule na zatažení dělohy a po vysazení mi 4den přišla MS. Na UZ jsem měla sliznici ve 20DC vysokou 4mm což na MS nebylo, ale ty pilule asi zabraly a pak mi dorostla a ten 33DC MS přišla 🙂 Bylo by dobré, kdyby se na tebe podívali na UZ a podle výšky sliznice by se vědělo jak na tom jsi.

vecernice
15. júl 2010

@petap1 ja budu mit utz nejdriv po ms 😀 tak uvidime. ja jsem 24DC ale pocitam den revize jako 1DC. no tak jeste2 tydny vydrzim a kdyztak se tam vnutim 😉
ja nemam zadne prasky (poprve po roce), a abylo by uzasny, kdyby to telo zvladlo bez nich.
ale tento cyklus uz mas bez prasku a ovu je vid? 🙂 ja se na ni tesim, to bude mimino jak vysity 😀

vecernice
15. júl 2010

jo a mam termin na genetiku 😀 na pristi utery, jupiiii! tak do mesice snad budou vysledky, a cekam jen same pozitivni zpravicky 😉

petap1
15. júl 2010

vecernice: Jj myslím, že pokud ti nepřijde do 14 dnů, tak bych šla na pigáro 😀 Dostala jsem zase Duphaston..teď když byla na UZ sliznice dost vysoká, jsem se ptala jestli má ten Duphaston brát, a Dr. říkal, jen ať ho beru, že to podporuje i případné těhu a že po revizi je to dobré brát. Takže teď zobu zase Duphaston, tak předpokládám, že MS dorazí zase kolem 29DC 🙂 Moc se těším na příští ovulku a doufám, že to vyjde. Jen se musím krotit, abych tomu moc nevěřila a pak nebyla moc zklamaná.
Ta supeeer..to je rychlost..to budeš do konce prázdnin všechno vědět 🙂

vecernice
15. júl 2010

@petap1 - to jo, cekam same pozitivni zpravicky 😀
no uvidime, dame tomu dva tydny, treba se telo samo rozhybe, to by bylo nejlepsi.
ja bravala mimo jine Utrogestan, to je to samy jako Duphaston, taky podporuje tehu, takze klidne zobej 🙂
a jinak - taky se tesim na dalsi cyklus, ale nesmim tomu verit moc, uz jsem odvykla zklamanim z toho ze ms dorazila 😀 posledni jsem takto obrecela v breznu (ten graf byl fakt tak slibnej), pak jsme si dali mesic voraz a pak uz nedorazila .... no uvidime 🙂 to leto je lepsi, vse je veselejsi, a clovek ma spoustu radosti okolo, podzim bude horsi. ale to uz tu budem tehu 😀

petap1
15. júl 2010

vecernice: jasně že budou samé pozitivní 🙂
Jestli by ti to vyšlo za 2 týdny, tak to by jsme byly úplně na stejno...to by jsme mohly plodit "synchroně" 😀 😀
Já jsem paradoxně vždy MS oslavila, protože to znamenalo, že se budu moc připravit na IVF..no a když už bylo vše naplánované a čekala jsem na MS, tak nepřišla...já trubka jsem to obrečela, že jako zase nemůžeme na IVF a že 2m to zafungovalo a když na ni čekám tak zase nic a že jsem k ničemu a tak....no a on už tam byl zahnízděný mimís 😀 😀
Takže pro mě bude poprvé, kdy se budeme snažit cíleně na ovulku a pak budu očekávat jestli MS dorazí či ne. Mám z toho trošku bobky...doufám, že případný neúspěch ustojím a moc mě to nesrazí na kolena. Podvědomě vím, že na poprvé by to byl zázrak, ale nám se podařilo oplodnit moje první historické vajíčko, tak proč by to nemohlo jít i teď...no uvidíme, snad mě z toho pak neklepne 😀
Jasan my si budeme užívat krásný podzim s prcíkama v bříšku 😀

vecernice
15. júl 2010

@petap1 hele, my vsechny ti tu budeme drzet vsechny palce a myslet na tebe tak usilovne, ze budes pri vyrobe skytat 😀
jinak ja mivala ovu pozdeji, takze to asi s tebou nesladim na den 😀 me by stacilo na mesic 😀

petap1
15. júl 2010

vecernice: Všichni tu na sebe budeme myslet...a to by bylo, aby nebylo, že 🙂 😀 Neboj, že se nesejdeme, já mám ovulku taky až tak kolem 18DC 🙂 Samo, že by ale stačil i stejný měsíc..ten příští 😀 😀

vecernice
15. júl 2010

@petap1 tak jo 😉 a když en obě, tak aspoň jedna. prostě to tu začne fachat jak na běžícím pásu 🙂 jak to spustí jedna, tak my se začnem opičit 😀

petap1
15. júl 2010

vecernice: JJ chce to jen začít a pak už to půjde jak po másle ....jedna za druhou..pokud to nebude najednou 😅 ....hrozně se těším až budeme příští měsíc špekulovat jestli MS dorazí či ne a tak...ale i bojím...no ale spíš těším 😀 😀 😀

vecernice
15. júl 2010

@petap1 to urcite je lepsi teseni nez na porevizni, to uz bude napinave a neco se bude dit 😉 a halvne se nedockame 😀

petap1
15. júl 2010

vecernice: Jj..to už budeme v akci 😀 😀 Dnes jsem nějaká zmatená....v úterý jsem měla pozitivní ovu test i popíchávání na pravé straně mám a nějak není ten bílkový hlen...už zase začínám pochybovat jestli ovu byla...ty jo...vždy mě něco vykolejí 😒

vecernice
15. júl 2010

@petap1 on bilkovy hlen byt nemusi, mozna byt watery, anebo si nevystihla ten spravny okamzik pro hlenovou kontrolu 😀 chce to vickrat za den, muze se objevit jen na chvilicku. neboj, testik to jisti, takze ovu byla. howgh! 😎

petap1
15. júl 2010

vecernice: tak vidíš, jak jsem nevzdělaná..já myslela, že bude třeba celý den, či dva a v takovém množství, že ho nepřehlédnu 😅 Děkuju za uklidnění 😀

vecernice
15. júl 2010

@petap1 ono je to strasne infividualni, nekho ho ma tolik, ze je videt i na kalhotkach, nebo na toaletaku, nekdo malo, ze se musi stahnout z cipku, aby se zanalyzoval. takze tim si hlavu nelam. navic dle grafu na ff otehotnely i holciny bez plodneho hlenu 😉 ja treba ovu podle hlednu nepoznam, protoze se mi objevi plodny vickrat, a nekdy i na den po ovu 😀

petap1
15. júl 2010

vecernice: AHA...tak já to pustím z hlavy a nebudu se tím zase stresovat 😠 No už vidím ten příští měsíc, to bude bojovka tu ovu chytit 😀 Ještě, že budu mít dovču bez přístupu na net, jinak by jste se tu ze mě zcvokli 😀

vecernice
15. júl 2010

@petap1 to nas podcenujes, my jsme odolni jedinci 😀 a klidne se ptej, aspon muzu nejak sve hodiny stravene na netu v praci studovanim hlenu, cipku a vseho toho zmatku okolo zuzitkovat 😀
ja spoleham na testy, a merim teplotu, ta mi to zpetne potvrdi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre