Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
29. júl 2010

babe, baru: Já jsem brala HA, jelikož jsem měla dost bolesti..ale kdybych věděla co to udělá, radši bych trpěla !! Tenkrát kdo ji vysadil, tak problémy neměl..je pravda, že to nebraly tak dlouho. No já teď všechny mladé varuju, ať ji pokud nemusí neberou a nebo ať ji neberou moc dlouho.

Vecerice: Takhle je to moc těžké, když máš sousedku hned vedle. Teď na Moravu taky za námi přijede ta kamarádka, co byla stejně těhu jak já...tak doufám, že to se mnou taky nezamává 😒

nanuskal
29. júl 2010

Baby a koľko ste brali HA, ako dlho??? Ja som ju brala asi tak 8 rokov, nie v kuse, ale počas tohto obdobia asi tak 85-90%....strašné....vtedy sa mi to zdalo super ale teraz veru nie...tiež si myslím, že je to riadny humus a zaberák pre organizumus... 😠

@babe19 najskôr to bude tou novou posteľou 😀 😀
Mrkla som ten kalendár ale mne nepovedal dobré dátumy...žiaden reálny keď budem s manželom 😠

baru7
29. júl 2010

@nanuskal já jsem brala cca 7let, taky s menší pauzou, po obojím vysazení se MS někde toulala, ale nakonec jsem se dala docela rychle do kupy. Jediná nevýhoda vysazení je, že se mi hodně zkazila pleť, ale to je právě to, co svědčí o dost výrazném vlivu HA na organismus.

Ten kalendář jsem taky zkoušela, ale dny početí mi vyšly přesně na dny, kdy budu mít MS 😀 tak tady asi pořád dělám chybu.... 😎

nanuskal
29. júl 2010

Ja mám tiež horšiu pleť...v puberte som takú hroznú nemala ako teraz 😠 ale radšej horšiu pleť ako tú chémiu...
Ja som mávala vždy nepravidelnú ms, ale teraz keď som vysadila antikoncepciu, tak som trikrát mala 28-dní, tak som sa potešila...ale potom to išlo so mnou dolu vodou 31, 33, 35 ako sa jej zachcelo ☹ Teraz ju neberiem presne rok... tak dúfam, že už to bude dobré...

baru7
29. júl 2010

@nanuskal no přesně..pleť se zaplácá make-upem a teď v létě se člověk i opálí, což dost pomůže. Já už neberu dlouho a MS mám pravidelnou, ale pleť se mi nezlepšila ani trochu...a ono je to těžké... mám kámošku, co otěhotněla po vysazení HA hned napoprvé. Je to prostě hrozně individuální a příroda si to zařídí jak chce, i kdybychom se stavěly na hlavu.... 😝

vecernice
29. júl 2010

tak ja brala HA 11 let, bez prestavky. mela jsem ji i na srovnani cyklu 🙄 jenez tehdy jsem tomu jeste nerozumnela. pred ni jsem mela cykly 26-65 dni 😔
ale ono to pujde, jen se musim nejak pozitivne nakoupnout 😀

jinak ten kalendar poceti me pobavil, uz vidim, jak budim manzela v jednu rano, ze ted hned musime 😀 jinak az za mesic 😀 😀 😀

baru7
29. júl 2010

Kočky, fičím za svou kámoškou gyndr. Má na mě dnes čas, takže hned zjistíme, co se tam děje, což jsem ráda 😉 zatím hezký zbytek dne a hodně pozitivní energie posílám všem 🙂

nanuskal
29. júl 2010

Inak baby, mne ten kalendár súhlasí s týmto
http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

Môj manžel sa mi kvôli tomu smial... 😕

vecernice
29. júl 2010

@baru7 drzim pesticky 🙂

nanuskal
29. júl 2010

@baru7 tak potom podaj správu, či si v poriadku 😉

babe19
autor
29. júl 2010

ano baru aj ja som zvedava co sa deje. 😉 dufam,ze vsetko bude v poriadku
ja som brala hak 4 roky,ale tiez hovorim,ze uz nikdy viac. radsej tiez pupaciky na tvari ako bez ms
joj idem sa pripravit,pride maminka so sestrou a svagrom,a cochvilu dorazi aj muzik. na moje nestastie som nikde nedostala bezalkoholové sampanske. 😒
hm,kukla som ten druhy kalendár,aj tam mi to tak vyslo.hihi. asi v tom nieco bude 😉 ja som tiez vravela muzovi ked sme boli rybarcit ale presne na 19.24 budeme doma a sme aj boli 😀

petap1
29. júl 2010

Tak já ji brala 11let bez přestávky...jednou jsem ji vysadila a naběhla mi MS hned a v plné síle...takže jsem ji začala brát zase a vůbec mě nenapadlo, že by pak mohl být problém 😒 Jo a pleť se mi zhoršila taky...sice ne na obličeji , ale zato na zádech...tam si ještě k tomu nevidím 😠

Jak píše vecernice..však ono to půjde...už jsme všechny bez prášků aspoň rok, tak se snad organismus srovná 🙂

baru: tak držím palce ať je vše Ok 🙂

O jakém kalendáři početí to mluvíte ? 🙂

petap1
29. júl 2010

😀 Aha už jsem se podívala do odkazu a dala si vypočítata plodné dny 😀 ale jsem z toho jelen 😀 😀 píšou tam o nějakých škůdcích či co 😅

nanuskal
29. júl 2010

@babe19 tak veselé oslavovanie 🙂 nevadí, ak nebude šampanské, dobrý bude aj džúsik 😉 tak príjemnú oslavu 😀

@petap1 je to srandovný kalendár....môj manžel ma vysmial...a pritom som ja už o Jonášovej metode všeličo počula...

petap1
29. júl 2010

nanuskal: Jj kamarádka se o něm také zmínila..netušila jsem co to je....prý to ale někomu pomohlo...no tak uvidíme...mě to podle něho vychází vždy nějaký 2 dny po ovulce...tak si myslím, že my se budeme snažilkovat tak jako tak 😀

nanuskal
29. júl 2010

@petap1 no mne hovorila o tom moja kamoška, ale nie o tomto kalendáriku na nete ale priamo o Jonášovi (ak si to dobre pamätám) a to, že jej kamoška nevedela 10 rokov otehotnieť, tak to vyskúšali....povedal im aj priamo pohlavie...
Snažilkovať sa mali niekedy cez pracovnú dobu, tak obaja bežali z práce domov robiť bábo a vyšlo im to 🙂 tak neviem...
Mne to tam vychádza cca 5 dní po ms...

petap1
29. júl 2010

nanuskal: to jsou příběhy, viď 🙂 No uvidíme...v srpnu to mám těsně před 16h....dovču máme, tak to zkusíme 🙂 🙂

baru7
29. júl 2010

Hoj devcata, takze vsechno je v poradku a funguje jak ma...ovulku jsem skutecne propila 😎 pristi cyklus budu chodit od 10.DC na kontrolu jak to s ovulaci vypada...takze zadne testy, abych to zas nepropila 😝 a to krvaceni nejspis vypada na snizenou fci zluteho teliska, takeze vecernice mela pravdu - mela by sis zridit zivnost, devce 😉 takze nasadime Duphaston a bude to ok 🙂

A k te pleti bez HA...tak u me je to nejen oblicej, ale i dekolt a zada...dokonce i na krku, nicmene ani to me nedonuti HA brat. Objevila jsem kvalitni kosmetiku, ktera fakt zabira a ve vysledku, i kdyz je draha, vyjde stejne jako drazsi HA, takze tak.

A zitra je patulinek 😉

nanuskal
30. júl 2010

@baru7 ahojky....tak budúci mesiac budeš pod kontrolou...super, aspoň budeš vedieť ako sa to vyvíja 🙂
A súhlasím s názorom, že naša večernica by si mala otvoriť živnosť....jej rady sú nenahraditeľné 😉

Baru, ja som tiež vsadila na drahšiu kozmetiku a musím povedať, že som s výsledkami spokojná...hoci v období pred ms je to vždy horšie, ale dá sa to prežiť.... 😎 A dokonca aj keď viacej zaplatím za krémiky, tak mi vydražia minimálne 2krát toľko ako tie lacné....takže super 😀

@petap1 mne možno včera začalo zašibkávať z toho kalendáru...lebo som začala hľadať to, o čom som ti písala...o tej mojej kamoškinej kamoške, ktorá po 10 rokoch otehotnela...Našla som toho pána Jonáša na nete. On vystavuje kalendár na 1 rok. Pošleš mu vyplnené údaje v dotazníku + zaplatený šek a on ti pošle ročný harmonogram.
Tak som si tam napísala, nech mi pošlú info a teraz nad tým rozmýšlam....že to tam asi po mojej ms pošlem... 😕
Manželovi som to tiež včera poslala....už sa s tým zmieril, že chcem aj v tejto oblasti experimentovať 😝

petap1
30. júl 2010

Dobré ranko,

tak já jsem dnes poslední den v práci a pak hurááá na dovolenou 😀 😀

baru: to jsou dobré zprávy...UZ + Duphaston a výsledek se brzy dostaví 😀

nanuskal: A poslala by jsi mi ten odkaz, prosím 🙂 Možná to taky vyplním a uvidíme co mi napíší.. a kolik to stojí ?

nanuskal
30. júl 2010

@petap1 Dobré ránečko 🙂
Hodím ti to do IP, ceny sú tam dve (16,50€ alebo 21,50€) podľa toho, aký výpočet chceš...
Fakt nad tým začínam rozmýšlať, ale počkám teda do ms, či sa dostaví...čo sa určite dostaví.... 😒

baru7
30. júl 2010

Dobré ránko, děvčátka 😉 taky jsem ráda, že to dopadlo takto 🙂 uvidíme, jak to teďka všechno půjde.

petap1: tak si užij krásně dovolenou. Kam vyrážíte? jinak u nás je opět hnusně, takže mi ani nevadí sedět v kanclu... 😝

nanuskal: taky to tak vnímám s tou dražší kosmetikou, vydrží podstatně více, takže nakonec se to vyplatí. Ale před MS taky vypadám katastroficky 😠 ale to je přesně důkaz toho, že tělo se v průběhu cyklu hormonálně mění a blokovat to HA není úplně nejzdravější.

Večernice už vyrazila na vodu?

petap1
30. júl 2010

nanuska: Tak to ani nevím jak bych to poslala..nemám účet v EUR ☹ Pročtu si ty stránky a pak tam když tak zavolám o radu 🙂 Já asi počkám dva cykly...srpen a září a pokud se nezadaří...půjdu do toho 😀

baru: Začínáme na Moravě ve sklípku a pak podle počasí budeme na chalupě a v Alpách 😀 Tady taky není nic moc, ale snad se to zlepší 🙂

vecernice
30. júl 2010

Cau holky moje,ja radim rada, ale jen vybranym osubkam. Jinak jswem pod stanem a od rana vytrvale chc..e ☹

baru7
30. júl 2010

petap1, vecernice: to počasí se moc nevyvedlo, to je pravda...a už to vypadalo tak nadějně 😒 tak snad se to zlepší...takže obě v rámci možností užívejte. Hlavně, když je fajn parta, ne 😉

petap1
30. júl 2010

vecernice: Neboj zítra už má být lépe...my dnes taky jedeme pod stan..tak snad budeme stavět za sucha 😝

mayerka
30. júl 2010

ahoj holky. Čtu tu zpětně o Jonášovi, už jsem slyšela hodně holek, co se jim to povedlo. My jsme asi upekli Jarouška podle Jonáše. Ale to jsem nijak moc nesledovala ovulaci a ostatní, tak jsme prostě na Jonáše na to vlítli a Jára byl hotovej. Těžko říct, jestli z tohoto, nebo z jinýho pokusu. Každopádně bych to nezavrhovala 🙂
HA jsem brala s přestávkama taky tak 6 - 7 let, naprosto souhlasím, že je to svinstvo.
Achjo, holky, já jsem nějaká špatná. Měli jsme kupovat domeček, na částečnou hypotéku. Už jsem si vybírala, jaký kytky si zasadim na zahradě, a teď ta manželova choroba... Museli jsme koupi zrušit, protože nevíme, co bude za pár let, taky bychom tu hypotéku nemuseli utáhnout, jestli to dojde na invalidní důchod... Zaplacená záloha nám propadne, 70tisíc v háji, achjo achjo.
Manža je taky špatnej, má pocit že mě zklamal. Tak mu pořád opakuju, že je hlavní že se máme rádi a že to spolu zvládnem. Doufám, že se to snažení povedlo, aspoň bychom změnili myšlenky. Už si to asi sugeruju, ale druhý den mě pořád nějak dloube v podbřišku, tahá to v jizvách po té laparoskopii, večer ležim v posteli a představuju si, jak se tam zahnizďuje vajíčko... Jestli přijde MS, budu asi hodně brečet...
Jé, promiňte za román, jsem toho nějak plná...

baru7
30. júl 2010

@mayerka jejda...jste už měli kupovat baráček ☹ a nešlo by to udělat tak, že byste do toho přeci jen šli s tím, že když to nepůjde, baráček jde vždy prodat?? Vím, že to je asi těžké rozhodnutí a člověk se do toho nehrne, když je taková situace, ale té zálohy je sakra škoda....a jak je manželovi? myslím po fyzické stránce? je jasné, že psychicky se musí cítí zle... ☹

Budu držet palce, aby MS nepřišla a bylo mimi...to by hned bylo veseleji 🙂

noji123
30. júl 2010

Ahoj všetci.
Som tu nová. Ja mám takú otázočku? Je tu niekto taký, ktorý otehotnel počas MS? Kúpila som si ovulačný tester LadyQ (zistuje plodne dni zo slín). Mne to ukazuje že mám plodné dni prave teraz ked mám MS. Nehovorím že to nie je možne ale prečo práve teraz ked to mám.
😒

mayerka
30. júl 2010

@baru7 děkuju.... S domečkem jsme to několik dní řešili. Radši obětujem těch 70 tisíc, než se pak dostat do nějakýho maléru, ono baráček právě nejde vždy prodat, jak člověk potřebuje.. ☹
Po fyzické stránce to není tak nejhorší. Už několik let má problémy, pořád měl teploty, potil se, nemohl si ani lehnout... Jenže nakopej chlapa k doktorovi. Až když jsem se začala obávat, jestli třeba nemá cukrovku (to že se nemůže moc hýbat jsem myslela že je z toho, jak fyzicky dře a že toho má plný kecky...), tak šel na celkové vyšetření. Nakonec se potvrdil Bechtěrev. Z revmatologie, z krve i z rentgenu. Je v nějaký 4.fázi, srůstá mu páteř v kříži a už má srůsty na hrudním koši, špatně se mu dýchá. A ty teploty má z toho, že už má permanentní zánět... A může to být dědičné.. Teď chodí na rehabilitace, masáže, bazén, pošlou ho na měsíc do lázní a pak ho snad doporučí na nějakou novou léčbu, ale ta je jen pro někoho... Má to prý dobré výsledky, ale pojišťovnu to stojí 750 tisíc, tak se do toho moc nehrnou..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre