Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
6. aug 2010

@vecernice inak čo sa týka toho internetu, včera sme sa bavili o tom s manželom, že aká som bola neinformovaná voľakedy, že proste sa nasadila HA a to bolo všetko...nevedela som o škodlivosti (hoci aj dnes ešte doktori hovoria, že je to v pohode a že hneď môžeš otehotnieť) no prd makový....
Ja som chodila asi tak 2 roky ešte v puberte na gyndu a sťažovala som sa, že ma často pobolievajú vaječníky...že to mám asi nejaký problém... doktorka ma vyšetrila, povedala, že nemám žiaden problém a poslala ma domov....
Potom som tam prestala chodiť, lebo som sa cítila, ako keby som vymýšlala....Potom to prestalo, keď som začala brať HA.... Takže viete čo tá bolesť bola????? OVU 😀 😀 😀 Len keby mi to bol niekto v tej dobe vysvetlil, že pri ovu môžem mať bolesti 😠

baru7
6. aug 2010

@vecernice a co jsi vlastně zjistila na netu za info??

vecernice
6. aug 2010

@nanuskal teda ja chci takovou bolest 😀 😀 😀
no ja vim, ze jsem mivala problemy se spinenim uprostred cyklu, hlavne jsem si kvuli tomu rpisla jako nejaka spindira, a ona to asi byla hormonalni nerrovnovaha. a to bylo i pri HA ....

vecernice
6. aug 2010

@baru7 spoustu veci, ale jeste si to pamatovat 😀
ale jednak - nizka fuknce stitne zlazy muze mit dopad na nizkou sliznici a anovulacni cykly.
dalsi moznost je vysoky prolaktin - ten blokuje nebo snizuje produkci hormonu.
pak je jeste mozne testosterony, ale to mi podle projevu neprislo (jako vyrazne ochlupeni, ja nemam chlupy skoro nikde, ani holit bych se nemusela 😀)
ale aspon sjem si nasla stranky, jak se maji ktere hodnoty pohybvoat, nevim, zda mi je lekar sdeli, ale aspon bych byla chytrejsi. ale on nema rad chytre zeny, co studuji na internetu 😀 a maji prilis zvidavych dotazu 😀

vecernice
6. aug 2010

jen skoda, ez mi ten HP neudelal uz pred rokem ... pokud je problem jinde, mohl byt uz vyresen ☹

baru7
6. aug 2010

@vecernice tak podle toho, co píšeš by už podle toho měli sakriš zjisti, co je špatně....a je jasné, proč ti to neudělali hned..podle mě je to drahé...a pojišťovny dávají doktorům limity a je to pak začarovaný kruh. Místo aby se léčilo efektivně, tak je neefektivné dlouhá léčba ve výsledku dražší....

baru7
6. aug 2010

@vecernice a jak jsem koukala na tvé fotky, taky si myslím, že testosteron to nebude...taková krásná baba, co má všechno, co má mít 😀 😎 😝

nanuskal
6. aug 2010

@vecernice a podľa čoho ti nasadzoval liečbu pred rokom? som si myslela, že tiež na základne horm.profilu 😕
A ver mi, keby som sa mohla podeliť, že polovicu ovu za rok presunúť tebe, tak ver mi, že by som to spravila, aj keby som si tým znížila šancu o polovicu ale tebe by som ju o polovicu zdvyhla 😉

@baru7 tiež si myslím, že u večernice to testosteronom nebude 😀 😀 😀

vecernice
6. aug 2010

@nanuskal nanus ty si zlaticko 🙂 ale ja si svoji z toho tela vydoluju!!!!!
no on ten hormonalni profil drahy neni, je to rozbor hormonu v krvi.
ale doktor mi nasadil lecbu asi odpovidajici, na rust sliznice a pak na dozravani vajicek. jen asi tim, ze ani po revizi se telo nenastartovalo, tak ten problem bude mozna ve vyssim levelu 😉 jo a tech penez, co uz mi pojistovna prispela na hormonalni lecbu, to radsi asi jeden rozbor krve 😀

a diky holky lichotnicky 🙂 ja sem za vama tak rada chodim 🙂

nanuskal
6. aug 2010

@vecernice aj ja sem strašne rada za vami chodím 🙂 len teraz sa zase musím rozlúčiť, lebo idem pripraviť obedík pre mužíka a potom idem niekdam na výlet, len ešte neviem kam 😀
Pozdravujem vás všetky a prajem krásny víkendík 😉

baru7
6. aug 2010

@vecernice to jsme ráda, že tady ráda chodíš a hlavně, že ti to pomáhá...vyšší level říkáš...tak to budeš mít papír na hlavu 😀 😀 😎 no hlavně aby se přišlo na to, kde ten problém je a taky aby jeho řešení bylo co nejjednodušší...jo a já bych ti taký nějaké to vajíčko darovala. Zrovna byl v telce dokument, že i to množství, které se uvolní při ovulaci, je zanedbatelné a že je jich fakt hromada....jen kdyby se chtěly ukázat, stydlivky jedny 😔

baru7
6. aug 2010

@nanuskal taky krásný víkend a dobrou chuť k obědu 🙂

vecernice
6. aug 2010

@baru7 holky jste zlate, ale vajicka tam jsou, jen to jsou lenosi 😀 ale v tom je posun oproti lonsku, to nebyly snad videt zadny, ted me dle meho laickeho pohledu na monitor, prislo, ze jich tam par je, sice zadne dominantni, ale asi se trochu snazi. ja jim dam, ja to proste rozhybu, i kdybych se mela postavit na hlavu a odrazet usima 😀

@nanuskal dobrou chut k obidku a pekne vyletovani 🙂

baru7
6. aug 2010

@vecernice tak u toho odražení bych chtěla být...to bude asi docela zábavné🙂 jaké máš plány na víkend?? já dnes půjdu z práce už po jedné hodině, hurá 🙂

vecernice
6. aug 2010

@baru7 my mame zitra druhe kolo kolaudace naseho baracku, takze je pozvano par lidi, melo se grilovat, ale to pocasi tomu moc nepreje. no a v nedeli chci na kolo, konecne!!! a kdyz Dan zacal, ze musite k jeho rodicum a kdesi cosi, tak jsem rekla, ze ja na kolo pujdu i sama 😀 letos vubec nejezdim, a to vahame nad jednemi zavody (lechoveicke sklepy, a ty byly loni pekelne narocny ...) no musim potrenovat 😉 a pak se chci podivat na rectinu a nemcinu, uklidit, vyzehlit a lenosit. takze vikend mi zas na to stacit nebude 😀
co planujes ty?

baru7
6. aug 2010

@vecernice no to se koukám, že ti stačit nebude cely víkend🙂 mimochodem ten domeček máte moc hezký...🙂 jsem zvědavá, jestli si nám taky jednou podaří se k němu dohrabat...snad jo 😉 já jdu dnes na rozlučku se svobodou, ale po minulém víkendu, kdy jsem to trochu přepískla s pitím, se budu tentokrát krotit a budu hodná holkat 😉 takže jsem se s přítelem dohodla, že me vyzvedne v 11. Zítra máme čas jen sami na sebe, takže možná taky kolo, pokud počasí nezradí, jinak se asi vydáme na nějaký indoor výlet nebo budeme lenošit doma - pro přítele je to svátek- V neděli už totiž zase fičí na službu do nemocnice:( takže já budu asi v neděli uklízet, prát a tak..a večer si možná skočím na jógu. Ty jsi teda super akční, že jezdíš i závody na kole...Martin jezdí rád a hodně, ale bere mě s sebou jen občas, protože ho brzím a tolik si to neužije. Nebo to děláme tak, že já si zajedu někam k voě, on si udělá své "kolečko" 50km a pak mě vyzvedne. A řečtinu se učíš jen ze zájmu a kvůli dovolené??

vecernice
6. aug 2010

@baru7 řečtina byla má náplast na duši za šmouháčka 😀 a jinak já mám ráda cizí jazyky, a mám ráda, když se domluvím aspoň trošku. a jelikož jsme se zamilovali do Řecka a jezdíme tam každý rok, tak bylo na čase se trochu řecky naučit 😀
jinak závody jezdívám rekreačně do počtu, je to pěkný pocit dojet do cíle, ale jsem vždy až na ocasu peletonu a lepší už to nebude 😀

baru7
6. aug 2010

@vecernice taky mám ráda ten pocit, že se na dovolené domluvím, takže úplně chápu..a navíc mi taky jdou jazyky, na rozdíl třeba od matiky 😀 kde se vám líbilo v Řecku úplně nejvíce?? Já se chystám letos ještě do jižní Francie - miluju to tam a myslím, že to je hlavně tím jazykem 😉

vecernice
6. aug 2010

@baru7 me se moc libilo bna Zakynthosu a pak letos na Lesbosu (vsak fotecky mame asi na FB, takze muzes mrknout) 😉
no ja jsem clovek, ktery se pousti do spousty veci najednou, nic nedotahne a nic nestiha 😀 ale co, stareho kone ..... 😀

baru7
6. aug 2010

@vecernice na Zakynthos jsem slyšela sama pozitiva, takže tam budeme muset také zajet. Na FB kouknu🙂 to je super, že děláš hodně věcí...člověk má aspoň přehled a není jednostranný 😉 budu se pomalu loučit..za chvíli padla a venku nám začalo lít...mám sukni a sandálky 😒 tak krásný víkend a hezky si odpočiň, zrelaxuj a polenoš 🙂

mayerka
6. aug 2010

ahoj holky, to je zase počteníčko, vůbec vás nestíhám, ke kompu se dostanu tak jednou za den 🙂
čtu o vašich dovolených a tiše závidím 😀 s manželem jsme nikde nebyli, jen vždycky jeden týden v létě na chatě v jižních čechách 😒 v zahraničí jsem byla 2x, naposledy v chorvatsku v roce 2002... nevadí, snad se nám taky poštěstí.. 😎
dneska se chystám do kina s kamarádkou, co je v 6.měsíci, tak asi budu v kině ve tmě tajně pošilhávat po tom jejím bachoru... stýská se mi po bříšku.. Za týden bych měla mít termín MS, tak jsem moooooc zvědavá, jestli nám to vyšlo... Kurňa, to bych byla ráda!!!
Taky vás tu holky mám moc ráda, jste takový hodný a chápající... díky.. 🙂

mayerka
6. aug 2010

jo, a proč nemám čas na komp - Jaroušek mi předvádí vztekací a vzdorový období, na všechno jen NE, řve a vynucuje si všechno, třeba nůžky na hraní 😝 tak ať víte, na co se máte těšit... 😀

vecernice
6. aug 2010

@mayerka jen pošihlávej po tom, co tě brzy čeká 🙂 na co jdete?

baru7
6. aug 2010

@mayerka chalupa v jiznich Cechach je nahodou super a hned bych tam vyrazila... 🙂 drzim pesti, at mas taky za chvili pupicek a ocekavana MS uz nedorazi 😉 uzijte si kino a jinak moc fajn vikend a pozdravuj vzteklounka...a klid, on z toho vyroste🙂 hodne sily!!

mayerka
6. aug 2010

jdeme na Kájínka... baru7 - chata v jižních čechách je super, jen tam není elektrika ani pitná voda, což tak nevadí, ale 2 km od chaty má barák tchýně, a to je horší...

mayerka
6. aug 2010

holky, já se zblázním !!!!!!! udělala jsem si těh. test, sice 5 dní před očekávanou MS a teď z odpolední moči (jsem nedočkavá a zvědavá...), a vyšly mi // !!!! sice je ještě slabá, ale je tam!! V neděli ještě udělám druhý test pro potvrzení a když tam čárka zas bude, poběžim k dr. !!! já se picnu!!! Holky moje, to je díky vám, jak mě zásobujete samou pozitivní energií!

mayerka
6. aug 2010

musim teď s Járou na hřiště, tak se mějte zatim, papapa!!!

vecernice
6. aug 2010

@mayerka tak velika gratulace, vypada to tady na plodnou diskuzi, tak jeste ostatni, a pak uz jsme s cizu na rade my 😀

babe19
autor
6. aug 2010

@mayerka gratulujem,viem presne co citis 😀

mayerka
7. aug 2010

@babe19 děkuju 😀 😀 dneska se potvrdilo 😵 holky, sakra, ať vám to taky vyjde !!!!!!!!!!! musííí !!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre