Nemám sleznicu a snažíme sa o bábätko

26. okt 2022

Ahojte. Bola som u gynekológa lebo sa snažíme o bábo a cca 4 mesiace som nemala menštruáciu len žlto-zelené výtoky
som myslela že som v tom ale nie.. vraj nemám pravidelnú kvôli neviem prečo neudal dôvod predpísal mi lieky DUOHASTON brala som ich dostala menštruáciu a vraj mi má pomôcť aj s sleznicou lebo bez nej nemôžem otehotnieť.. Má s tým niektorá skúsenosti? Aa stále mám tie výtoky.. infekcie, mykoza.. už toľko tabletiek som brala zo spodu.. sex mám len so snúbencom a hygienu pravidelnú.. Už sa začínam báť či on nemáva sex s inou keď mám stále tie problémy 🤦😅... Má niekto skúsenosť?

autor
26. okt 2022

Duphaston*

e1i
26. okt 2022

Možno treba preliecit aj jeho.

simik22
26. okt 2022

Je to sliznica , nie sleznica. Mykozy som mavala z hormónov , stále som brala dáke lieky aj keď sa mi nedarilo otehotniet,aj počas tehotenstva ...užívaj probiotiká

mima1991
26. okt 2022

jeho bolo treba tiez preliecit uz pri prvej infekcii/mykoze, nechapem, tolko dostupnych informacii a toto aj tak niektore nenapadne

ninka99865
26. okt 2022

Zbehni si k imunológovi kvôli tým zápalom. Kamosku dal dokopy..
čo sa týka nevedomia otehotnieť tak to treba spraviť komplexne vyšetrenia a zistiť kde je chyba, nie iba to platat duphastonom 🙄 obľúbený postup lekárov keď sa im nechce riesit

reasonka
26. okt 2022

Gynekológ by ťa mal vyšetriť či nemáš ureoplazmu alebo mykoplazmu vtedy sa tieto infekcie a mykozy opakujú ,ak by ti to potvrdil aj ty aj tvoj priateľ musíte užívať doxyhexal antibiotiká

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre