Nepravidelná menštruácia a chceme bábätko

kotuliatko1990
29. okt 2016

Ahojte mamičky mám otázku snažíme sa už rok otehotnieť ale nemám pravidelnú menštruáciu tak neviem tým pádom.ani kedy mám plodné dni . Viete mi poradiť ako si to môžem vypočítať aj napriek nepravidelnej menštruácii. A aký je rozdiel medzi ovulaciu a plodnymi dňami? Ďakujem za všetky radi..

nivea777
29. okt 2016

@kotuliatko1990 vela bab by ti poradilo meranie BT,robenie ovu testov..za mna urcite neriesit to,mat sex kazdy 2.den a do ovu sa trafite... ak ju teda mavas...

samarra
29. okt 2016

My sme tiež neriesili. Od zaciatku mam nepravidelnu. Odporucam upravit. Brala som Duphaston a Inofolic, podarilo sa cca po dvoch mesiacoch..🙂 držím palce🙂

kotuliatko1990
autor
29. okt 2016

@samarra a do dvoch mesiacov si otehotnela alebo sa mi za dva mesiace upravila menštruácia?

kotuliatko1990
autor
29. okt 2016

@nivea777 bazalna teplota to si ako mám normálne merať teplotu?

nivea777
29. okt 2016

@kotuliatko1990 nikdy som si nemerala takze ti mozem povedat k tomu jedine tento clanok si precitat..ale ja by som to vobec neriesila.. budes len dumat ci bola alebo nebola este ovu..sexom kazde 2 dni nic nepokazite.. spermie budu dostatocne silne a v tele zeny nejaky cas preziju
tu je link na BT : http://tehotenstvo.rodinka.sk/planujeme-dieta/p...

zuzmag
29. okt 2016

pri nepravidelnej menstruacii moze byt problem so stitnou zlazou....pisem z vlastnej skusenosti

36evina36
30. okt 2016

@kotuliatko1990 ja mam tiez nepravidelnu od neakeho 5 dna po mrche sme sulozili kazde dva dni a otehotnela som hned prvy mesiac skusania co som ani necakala

samarra
30. okt 2016

@kotuliatko1990 po cca dvoch mesiacoch od uzivania duphastonu sa mi cyklus upravil a o ďalšie dva som otehotnela. Ja som mala stitnu zlazu v poriadku, dobrý postreh dat si ju vyšetriť. Mam PCO.

kotuliatko1990
autor
30. okt 2016

@36evina36 Ďakujem vyskúšam to tak

kotuliatko1990
autor
30. okt 2016

@samarra
@samarra štítnu žľazu ja mám v poriadku to som už vyšetrila

vilma7
30. okt 2016

Mne zas Inofolic rozbuchal pravidelný menzes 🙂 tak asi len neupravuje...

evita_g
30. okt 2016

@kotuliatko1990 ja som mala po druhom pôrode veľmi nepravidelnú menštruáciu. Keď sme chceli ďalšie bábo, proste sme to stále skúšali, čo najčastejšie. Po pol roku sa zadarilo 🙂 Držím palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre