Ahojte, vsetky vysledky mam vraj OK, a vzdy tesne po mendzese mam dole neprijemny pocit, co pouzivate ?
Aký je to nepríjemný pocit ?
Indulonu
Alebo vazelinu
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
Aký je to nepríjemný pocit ?