Neskorá ovulácia. Stretli ste sa s tým?

bubi1121
3. jan 2015

Ahojte. Dnes som 55 dc a mrcha nikde..poslednu ms som mala 10.11.2014..od 20.11 berem Inofolic. Ovulacne testy som robila do 30 dc boli negativne. Ale mala som pocit cca okolo 47 dc ako keby bola ovulacia. Mala som bolesti ako pred ms, ale nie silne..potom som mala aj hlien. Je mozne ze by bola ovulacia tak neskoro? V piatok idem k dr..

butterfly333
3. jan 2015

Ja som tiež začala brat inofolic no vždy mám ovu na 15DC no ked ne hodila ovu tak som ho radšej vysadila. No dnes som 18DC a ovu by mala už byt aj podla testou. Takže to inof mi ju posunul.

pilinka1
3. jan 2015

ja som mala tiež neskôr ovuláciu keď som užívala inofolic ☹

mimka11111
4. jan 2015

Poslednu mms som mala 18.11., a cykly mavam 30-dnove, ovulku okolo 20-teho dna cyklu. Mms mi meskala 16 dni, myslela som,ze sa zadarilo s tym, ze som mohla otehotniet par dni pred mms. Podla tutu mutu by to sedelo presne. Tehu testy vsak vychadzali negativne ☹ Mms som dostala 2.1., presne na 46. den cyklu. Inofolik uzivam asi polroka v kuse a toto sa mi stalo prvy krat ☹

mima207
4. jan 2015

ahoj ja som koli tomu vysadila inofolic strasne mi rozhadzal cyklus po jeho uzivani mi meskali okolo 50 dni......ja ho veru neodporucam tolko moja skusenost

1234lubka
6. jan 2015

inofolic je velmi silny, pokial mas zdrave vajecniky tak ti skor ublizi ako pomoze. Treba ho kobzultovat z lekarom. Preto tu niektore vykrikuju ze nepomaha ze rozhadzak cyklus. Samozrejme, zdrave vajecniky prestimuloval a hned mate po cykle. Mneho doki odporucil nakolko moje vajecniky tlmil prolaktin, do 14dni doslams a teraz mam 50dnovych cyklov 30dnove. Potom som ho brala len do ovu ale uzho nepotrebujem. Vsetko sa mi upravilo. A k otazke. Ovu mozes mas kludne aj tak neskoro

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre