Nežiadúce účinky Inofolicu a Gynexu

lienka_9
26. máj 2020

Ahojte ženy, tie co uzivate alebo ste uzivali INOFOLIC a GYNEX mali ste nejake neziaduce ucinky? Nahodou zapal močových ciest, bolesť podbruska, plynatosť a pocit na zvracanie? Ďakujem za odpovede 🙏👋

beatka25
26. máj 2020

@lienka_9 ahoj, ja uzivam oboje spolu 3 mesiace a nemam ziadne neziaduce ucinky, ktore spominas. Akurat ja z Inofolicu priberam.

lienka_9
autor
26. máj 2020

@beatka25 no to je ďalšia vec, priberanie

lienka_9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_9
autor
26. máj 2020

@beatka25 ja som pribrala +3kg

ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaa006
26. máj 2020

@lienka_9 mňa zo začiatku z inofolicu nafukovalo. Skús znížiť dávku.

janaakt
26. máj 2020

Mne Inofolic nerobil dobre. Citila som sa zvlastne, neviem to ani nejak specifikovat. Ale pripominalo mi to pocity ked mi je zle a neviem ci sa radsej vyzvracat alebo nie.

beatka25
26. máj 2020

@lienka_9 ja 4 kg, do toho som zacala cvicit, upravila stravu, ale bojujem s tymi kilami navyse... pisala som si tu aj s viacerymi babami a tiez tento problem

c_est_la_vie
26. máj 2020

Ja som mala z inofolicu hyperstimulacny syndrom. Cyklus cez 45 dni, opuchnute prsia i podbrusko, obcas pichanie v podbrusku a precitlivenost. Nejak som uverila, ze aj budem tehotna pri tolkych priznakoch a to len vajecniky blbli.
Inofolic som vysadila a na dalsi mesiac otehotnela, neviem ci sa zasluzil 🤷🏼‍♀️

lucijalucy
27. máj 2020

Mňa bolievala hlava z Gynexu. Musela som znížiť dávku a piť viac tekutín..

majkydee
29. máj 2020

Ahojte, ja som uzivala Gynex 3 tyzdne a po tej 7 dnovej pauze som uz znova nezacala. Ostalo mi vyse pol flasticky, takze ak chcete niektora posuniem lebo mne nerobil dobre, kedze mam endometriozu. Je to silny bylinny extrakt a nie kazdemu sadne,ale co som vela precitala aj osobne hovorila s zenami, mnohym pomohol k otehotneniu. Treba vyskusat, kazda sme jedinecna😉

majkydee
29. máj 2020

Este dodam, ze s produktami od firmy Forever(prirodne bez vedlajsich ucinkov)mam len tie najlepsie skusenosti. Mne tie jednine pomohli od strasnych bolesti, ostavam pri uzivani aloe vera, vcelich produktov a kvalitnych vitaminov. Pre viac info piste ss, rada pomozem ako budem vediet🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre