Nízke endometrium

bety19
13. júl 2023

Ahojte meriam BT cca pol roka, cyklus ukazkovy aj ovu podla teplot a bolesti.... zial bez otehotnenia a dnes na kontrole mi na 16DC nameral endometrium len 4/2mm. Jediny priznak mam slabu kratku ms ale za to pravidelnu ako hodinky Mam prist v auguste na hormonalny profil... mate skusenosti ako zvysit sliznicu maternice? Zatial citam o alchemilke.

moni106
13. júl 2023

@bety19 lekar ti mohol predpisat estrofem.ten je na rast sliznice.mne zabrala aj alechemilka ale len do ovulacie a gynex kvapky. Tiez som mala rovnaky problem.

ninka99865
13. júl 2023

Zábaly z ricinoveho oleja 🙂

yamahka
13. júl 2023

@bety19 skús gynex kvapky a piť alchemilkovy caj od 1DC do 11DC..

pet888
14. júl 2023

@bety19 ja som pila alchemilkovy caj,ale MS mi to nezosilnelo.Kazdopadne,aj s mojou slabou MS som otehotnela,ale bol to veru pre mna sok a zazrak😄

ninka99865
14. júl 2023

Gynex obsahuje aj achemilku, tak pozor aby jej nebolo veľa.
A alchenikka sa neodporúča pri endometrioze, to len tak aby náhodou

bety19
autor
14. júl 2023

@ninka99865 a pri adenomyoze sa.moze alchemilka? Take nieco mam v papieroch..ze loziska 16x11mm typicke pre adenomyozu...

ninka99865
14. júl 2023

@bety19 to neviem :( len alch je estogenna bylinka preto po nej dobre rastie sliznica a Endo je zas vyživovana estrogénom tsk preto. Ale neviem ako je to pri adeno ☹️

mareen1
14. júl 2023

@bety19 ak tam este nechodis, urcite si dohodni termin v centre asistovanej reprodukcie. Pockaj na vysledky hormonalneho profilu a porad sa tam s odbornikmi.

bety19
autor
15. júl 2023

Baby dr mi predpisal najskor norethisteron na hormonalny restart 2x denne po dobu 10 dni...potom mi ma prist menstruacia a na dalci cyklus si mam ist zmerat hormonalny profil...kedze je sliznica nizka ci mam dostatok hormonov.... norethisteron beriem 5tu tabletku z 20... a zacala som slabucko krvacat...mam pokracovat v uzivani?

pet888
15. júl 2023

@bety19 zavolaj doktorovi,potrebujes odbornu odpoved,nie nazor jednej z nas tu na Konovi🙏🏻

bety19
autor
15. júl 2023

@pet888 ano ja viem ale robi az utorok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre