Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nosyfol - potravinový doplnok ženám, ktorým sa nedarí otehotnieť

makami07
29. okt 2012

Ahojte snažilky počul z vas niekto už o Nosifole,Je to niečo nove na slovensko trhu a že vraj pomaha otehotiet Je to vitaminivy doplnok žiadne hormony ktorych už mam vyše hlavy. Uživa sa 3 mesiace su to prašky rozpustne vo vode.Cena je 60 euro na 3 mesiace t.j. 5 baleni po 20 sačkou Ak ano ake mate s nim skusenosti?

monosana
11. dec 2012

@makami07 Ahoooj🙂 Konecne som aj tu na slovenskej stranke nasla konverzaciu o Nosifole🙂 Ja som to pred tyzdnom zacala brat. My sa snazime dva roky o bábo a zatial nic. Pred dvoma tyzdnami som podstupila aj laparku, ci nemam vacsie problemy.Chvala bohu je vsetko ok, tak teraz som dostala este Clostíky a dr mi ponukol tieto vitaminy (Nosifol). Za balik 20€. Ale teraz som si objednala z netu za ovela lepsiu cenu. Na českych strankach som o tom citala dost dobre recenzie. Je to taliansky "liek". Aj dr mi povedal, zevraj je velmi dobrý, ale beriem to len tyzden, takže uvidime 🙂 Ty to beries tiez?

monila
11. dec 2012

ahoj,my sme sa znažili o bábetko pol roka, doktor mi predpísal clostibegyt a doporučil nosifol, beriem ho druhý mesiac a dnes som bola u doktora čakám bábetko takže myslím že nosifol určite pomohol :D :D

makami07
autor
12. dec 2012

@monosana Ahoj mi sa snažime už 1,5 roka podla vyšetreni som v poriadu a tak isto aj manžel aj spermiogram mal vyborny.Bala som 3mes.Clostylbegyt s duphastonom a tieš nosyfol uživam už tretie balenie som 28den cyklu a citim že tu mrchu dostanem bolia ma strašne prsia. 😖

makami07
autor
12. dec 2012

@monila Ahoj tak to sa tešim že ti nosifol pomohol ja som začala brat tretie balenie t.j.1,5mesiaca ho už beriem tak uvidim možno aj mne zaberie po dvoch mesiacoch ale odporuča sa brat až 3 mesiace.Ale pravdu povediac moc mu neverim. 😒

monosana
12. dec 2012

@monila to krásne povzbudenie 🙂 Aspon nieco pozitívne. Dufam, ze my dopadneme podobne. A GRATULUJEEEEEM 😀 Uzi si tehulkovanie a tes sa na maleho drobceka 😉

monila
12. dec 2012

Dakujem a verím že zachvíločku sa budete tešit tak ako ja z drobčeka v brušku :D držím palce :D

monosana
12. dec 2012

@makami07 Hej, aj my sme podstupili vsetko. Podla tychto vysetreni sme OK, aj manzel. Ja mam šarapaty s hormonmi, ale tie mi dr koriguje uz dva roky, takze to uz take strasne nie je. Uz sa to pomaly zlepsuje. Napr menzes som vobec nemala aj pol roka, len s tabletkami. teraz som mala uz aj sama od seba 😀 (sice az na 32 den cyklu, ale bola). No a vidim, ze sa k nam pridala este jedna bývala snazilka, ktoré uz vdaka Nosifolu caka babätko 😀 Musi nam to dat pozitivnu energiu. Inac my sme sa uz chystali do CAR, lebo uz sme vsetko vyskusali. Ja som Clostil brala najmenej uz aj 4krat pocas tých dvoch rokoch. No, ale rped CARom som sa dala na laparku (pred dvoma tyzdnami). Podla dr mam teraz vyssiu sancu na otehotnenie, lebo mi aj prefuky robil (sice som vzrasty nemala). Takze ti držím palceky. Na mrchu nemysli. Testík si si nerobila este? Zo zvedavosti 😅

makami07
autor
12. dec 2012

@monosana Ja som aj ovulaciu mala aj menzes pravidelny všetko je ok.O clostyl a duphaston som doktorku požiadala ja nech to skusime ved mnohym už pomohli aj napriek tomu že som mala ovulaciu aj pravidelny cyklus.My už mame dcerku 5,5 roka ma teraz sa snažime o druhe.Do CAR sa mi tiež moc nechce treba daleko cestovat.Tieš som bola na tom vyšetreni či mam priechodne vajičkovody a tieš to bolo ok. Tak snad musim začat verit tomu nosifolu snad zabere tak ako ma.Hej testik som si robila pred 5 dnami a nič.aj to len preto že som bola trochu prechaldnuta a chcela som vediet či nahodou niesom tehotna lebo som chcela brat nejake lieky ao prechladnutia. 🙂

monosana
12. dec 2012

@makami07 aha, chápem. Takže po fyzickej stranek vsetko OK, len to neprísť a neprísť ☹ To je hadam este horsie, lebo nevies dovod, preco to nechce prist 😖 Presne, aj my mame trosku daleko do CAR. Ja som momentalne aj na PN od laparky a este asi aj ostanem doma, lebo pod moje zdarvie sa podisal aj velky stres v robote, ktorý sa tam denno denne opakoval. Aj to moze byt pricinou. Nie som moc vystresovana? Lebo 1,5 roka je uz dost dlha doba. A ked ste obidvaja zdraví, musí tam byt nieco ine. Ja som sa napr. prave vcera vecer docitala, ze lubrikanty zabijaju spermie. Takze ja to idem vysadit, lebo bez pouzivame (sice nespermicidne, ale zevraj to zmeni PH v posve a tým padom to uz neni dobre pre spermie). A ja som nikdy nemyslela na taketo malickosti ☹
Graulujem za dcerenku, aspon ti dava silu a upokojuje ta, ze ju mas 🙂

makami07
autor
12. dec 2012

@monosana Vieš ja som doma nezamestnana poberam opatrovatelske na svokra takže nemyslim že stresom to bude som uplne v pohode To skor si myslim že zmena by mi prospela niejake zamestannie aby som orešla na ine myšlienky a nie furt doma ale musi sa aj niekto starat o staršich a hlavne ked su na mna odkazany.Lubrikanty nepouživme vobec tieš som sa dočitala že grepovy džus dost pomaha na lepši plodny hlien pri ovulacii.treba ho pit 5 dni pred ovulaciou.A dcerka ? Som strašne rada že ju mame aj ta velmi chce surodenca aj sa každy večer modli aby ho už konečne mala.A ty maš už niekoho alebo sa snažite o prve

monosana
12. dec 2012

@makami07 to je krásne, ze sa onho staras. Urcite ti je velmi vdacny a urcite sa ti vráti tá dobrota a to vynalozene usilie, aby sa citil dobre a neopustený ☹ Zas ani v práci to nie je bohvie co, ale samozrejme ty to musis citit, ze co by ti prospelo. Ja som napr. uz bola tak vyšťavená a vydepkovaná z roboty, ze som nemala na vyber. Z tej roboty som mala len a len zdravotné problemy, moje telo uz nestihalo a stale mi oznacovalo, ze by už konečne stacilo. Nikdy som nebola chorlava ale teraz ma chytala jedna choroba za druhou, preto som sa takto rozhodla 😖 My este nemáme bábo. Sme rok a pol zosobášený, sice uz 8rokov spolu 🙂 Ja som si vysadila tabletky pred 2,5 rokmi a odvtedy sa liecim. Same hormonalne kury, tabletky, injekcie pol roka kazdy mesiac (mamz toho hrcu na zadku 🙂 ), snazenie sa, pauzy od hromonalnych tabletie (vtedy som samozrejme bez nich ani menzes nemala, takze som si pauzu moc nemohla dat), teraz laparka, kde bolo vsetko ok, manzelov spermiogram uplne OK. Takze teraz cakame. Pijem alchemilku o stošesť a ten Nosifol, na diétu ani nepomyslim, doprajem si vsetko.... takže ked sa nam to nepodari do dvoch mesiacov, ideme do CAR. Uz je to velmi dlho, co sa ládujem vselijakymi tabletkami a hormonmi a bez vysledku 😢
Jooj, malinka moze byt velmi zlata, ked sa za vas modli 😀 Urcite si vymodli krasneho a zdraveho surodenca, verim tomu. Podla mna to uz pomaly príde. Vsak si OK....jaj a ten grepovy dzus som aj ja pocula, takze to treba vyskusat. Asi si aj idem kupit 🙂

makami07
autor
12. dec 2012

@monosana Aj ja tieš pijem alchemilku ale nie sačkovu ale sypanu je vraj lepšia a pijem ju od od začiatku cyklu po ovulaciu treba vyskušat všetko ja keby som bola na tvojom mieste tieš by som to riešila CAR.Tam ti určite pomožu prijst k vytuženemu dietatku.my už jedno mame tak moc sa do CAR neženiem.Ale nehovorim že tam nikdy nepojdem ešte tomu dam nejaky tem čas.Ja mam 3Orokov a manžel 41 tak možno aj vek u nas zohrava velku rolu.

monosana
12. dec 2012

@makami07 hej, sypane caje su vzdy lepsie 🙂 Ano, urcite pojdem do CAR, ked sa mi to teraz nepodari. Nemam na co cakakt. V januari budem mat 27 a na prvorodicku to uz zacina byt trosku vela. Ty mas 30, ale na druhe dietatko je to akurát. A manzel ked je v poriadku, u neho vek nevadi 🙂 Skus tomu dat este pol roka a potom uvidite. Mas dobreho gynekologa? Lebo niekedy ani oni neurobia vsetko, co je v ich silách. Niekedy ked im ty nepovies, co by mohli, oni to sami neurobia 😠

makami07
autor
12. dec 2012

@monosana No však prave s tym gynekologom maš pravdu tieš som uvažovala nad tym že by som ju vymenila ale u nas v meste je len ona jedna a za dalšim gynekologom terba cestovat 5Okm keby že som ju chcela vymenit.Momentalne som po terjtej davke clostylu a duphastonu bola som aj sledonana na sone všetko prebiehalo tak ako malo len nie a nie sa uchopit.ešte doberiem ten nosifol a uvidim necham tomu volny priebeh bez akychkolvek liekov akurat femibion budem brat a potom uvidim možno sa naštvem a zmenim aj gynekologičku dost ludi už od nej odišlo tak možno si myslim že nieje až taka dobra pokial som jej nepovedala že nech mi da toto a toto a nech mi zoberie krv a atd tak sama od seba hadam to ani neurobila.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli