Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!
Ahojte žienky, rozhodla som sa založiť novú tému, lebo tá ,,stará,, sa akosi zasekla v tehulkovaní a verím na silu slova a podla mňa to bude tým, že má záporny názov:snažíme sa niekolko mesiacov, ale stále sa nedrí... Práve to slovo ,,nedarí,, nám zabezpečilo neúspech... Dobrá výhovorka, nie?? 😀
Takže začíname odznova a do 3 mesiacov budeme všetky tehule (nemôžme byť naraz, veď chápte,že aj vo vesmíre majú svoje poradie... 🙂 )
Dúfam,že sa tu stretneme všetky snažilky (nie len zo starej témy) a budeme sa podporovať, (pozor podmienka: nie hádať! 😉 ) posielať si zaujímavé linky, vždy keď sa jedna dozvie o nejakej ,,vychytávke,, podelí sa o to s nami a hlavne: žiadny negativizmus! Žiadne reči typu: aj tak sa to NEpodarí, ja NEšťastná, NEverím, NEdá sa, NEvládzem... Žiadne NE !!! My sme ženy! Vďaka nám sme nevymreli (chlapi by zďaleka toľko nevydržali) a to znamená, že my všetko vydržíme... 😉
Takže ,,mamičky,, ideme do boja, každá sa predstavte:kolko sa snažíte, čo všetko ste podstúpili a tak... 😉
Teším... 🙂
ninka....nemyslim ☹ ....asi tam uz neaka hodnota musi byt...no ked kuknem na tvoj graf 😔 ...tak mrchu tam nevidim....a metie ma ten tvoj test,bo fakt tam boli //
a mozno klesnes ako dzou....ta tiez riadne klesla v den mrchy....
viem že klesne... Ae vidíš, už ani na teplotu ani na test, na nič sa nedá spolahnúť, len na tú nechutnú mrchu....
Všetko nasvedčuje tehu okrem toho testu z krvi, ktorý je aj tak smerodatný... 😠
joooj ninka .....napr. mne BT klesa az v 3den mrchy dovtedy sa stale drzi 37,3 .... 😠 😠
hej ale v den mrchy...klesla z 36,7 na 36,3.... 😕
a napr.ja ninka som minuly mesiac vobec neklesla....test negativny a mrcha ma prekvapila o 2.00h v noci.... 😠
titu to ja nestresujem... pre mňa bola konečná v piatok... A mne teplota klesá hneď, kuk aj do minulého cyklu... : http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
aha ninka tak u mna je to ineee mne klesa vzdy az 3 niekedy v 4 den .. 😠 a to stale este verim a potom buf ....ale verim ze raz to vyjde
😉
presne ninka 😉 ....titu mas 3deti,tak aky stres? 😕 ......co mame potom povedat my ostatne,co ani nevieme,ci deti mat mozme 🤐 ... 😉
Ale je celkom fajn vedieť, že stále existujú ženy ako ty titu... Zachovajú rod... 😀
som sa teraz z chuti zasmiala 😀 ....kamarat,teda ex-kolega mi prave pisal,ze aky je nasrany 😠 ....reku,ze co?....zena je tehotna!!! a uz nechceli....obaja maju po 40tke,a dospele dcery (16-19rocne?)...
vraj mali skoro mesiac tichu domacnost....a na udobrenie sex...v sprche....len jeden a potom siel na sluzobku...a ked sa vratil sa to dozvedel.... 😔
no nieje to na porazenie??? 😠
tak to je o kazdom z nas ..stres mozes mat aj keby to bolo 7 ... 😉 ...a ja stresujem pri kazdom , a urcite mozete mat len nato treba cas. 😉
titulienka...ja viem 😉 ....a urcite ti verim,ze tuzba je rovnaka,ci ide o 3,4,5...ale urcite mas vacsi pokoj v dusi,ako tie,co chcu a este nemaju doma maleho prcka 😉 ...
tu je jasny dokaz toho, ze nijako si nepomozeme ☹ ked to ma byt a obaja su zdravi, tak to vyjde aj ked vsetky nase pravdepodobnosti na pocatie neboli splnene 😖

no vsak uvidis, co teplota zajtra 😉