Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
3. jún 2009

No ja chcem teplunko na buduci tyzden cez to moje volno. Chcem si uziiiit. Potom nech aj traktory padaju 😀

cipsinka
3. jún 2009

tak mne sa najviac pacia tie tvoje prve favoritky a tie uplne tmave tie su krasne 😵 😵 😵 😵 😵 Tie druhe favoritky su tiez krasne ale nejako mi nesedia na svadbu skor na nejaku zurku alebo na plaz a tak,na svadbu eee 😉 😉 😉 😉 😉 😉

riana12
3. jún 2009

Ja som skomentovala v IP 😀

nelynka
3. jún 2009

cipsi aj mne sa lubia tie fialkave, hned ako som ich videla som povedala ze ich chcem, ale stale nie som 100% rozhodnuta lebo si ich neviem vyskusat ako by mi sadli a to ma odradza...

cipsinka
3. jún 2009

a potom este tie fialove anticke tie su tiez krasne 😵 😵 😵 😵 😵 RIana a ktrore si odsuhlasila,ved co najnostkaris sup sem s tvojim komentom 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀

riana12
3. jún 2009

Cipsi, mne sa pacili take cipetkove, hore cierne, dolu biele. To by som dala ako favoritky c. 2.
Ale zalezi na tebe Nely 😉

nelynka
3. jún 2009

a som premyslala ze cierne sandalky (hned vam poslem ake priblizne alebo konkretne) a ciernu kabelku nejaku a ferkovi ciernu koselu aby sme nemuseli kupovat a krvatu uz len doladime..
alebo strieborne topky, striebornu kabelku, striborne doplnky a ferkovi bielu koselu a tiez kravatu dokupime...
lebo slim fitku tej farby nezozenieme ani nahodou...nehrozi...

riana12
3. jún 2009

Nely, kebyze ides Feriho obliect do ciernej kosulky a ty budes mat fialkove satky, kup mu daku jednoduchu fialkovu kravatku 🙂

nelynka
3. jún 2009

riana sak hej doladit kravatu k mojim satkam...
len chudak mi ho je luto v auguste natiahnut do ciernej kosele s dlhym rukavom ☹

riana12
3. jún 2009

Topky sa mi pacia tie zlatave. Ten predok maju krasne urobeny 😵

nelynka
3. jún 2009

aj ked ja sa bojim aj o seba aby neprsalo a ja aby som nezmrzla 😀

nelynka
3. jún 2009

riana aj mne sa pacia ale boli by v ciernej..lebo v streibornej nie su..
ale no proste na ten styl nieco chcem, sandalky a tak nejak riesene spredu

nelynka
3. jún 2009

dakujem cipsi 😀

riana12
3. jún 2009

Nely, len nevies, ako bude v auguste. Min. rok som bola s priatelom na svadbe zaciatkom augusta, tak poprchavalo. Bolo aj chladnejsie.

Utekam teraz na obed.

nelynka
3. jún 2009

a este sa bojim aj o ten opetok, predsalen 9cm je dost xixi 😀 😀
aby som sa tam nezabila, aj ked si myslim ze vecer sa uz potom vyzujem 🙂

cipsinka
3. jún 2009

tych dvoch poslem do teplych krajin ked ziadna svadba nebude a ty uz takto vyberas 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
3. jún 2009

dobru chut riana..

no moj tvrdi ze tu je horuci jun a jul a august je uz chladnejsie kusok..
preto sa bojim o seba aby som ja nezmrzla v kratkych satickach..
on bude mat sako takze jemu to je jedno

nelynka
3. jún 2009

cipsi ja len vyberam...
ale kym mi oni dvaja neodprisahaju ze ta svadba bude nebudem nic kupovat..
to ze take satky v obchode nezozeniem,to viem, su len na objednavku a dodanie trva cca 3-6tyznov, takze najvyssi cas ich objednat aby stihli dojst.. 😒

cipsinka
3. jún 2009

tak my ked sme boli minuly rok v auguste doma tak sme sa sli uvarit 😉 😉 😉 😉

cipsinka
3. jún 2009

no ved pisem,ze ty takto vyberas 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

tak tu je vzdy august chladnejsi oproti junu a julu..to je pravda..
len neviem no..ked ja som chcela dlhe satky a tie uz idu cez 2500kc hore a to sa mi uz zda vela trosku

nelynka
3. jún 2009

si predstav ten moj siel spat o polnoci presne a este chrape a ja o nejakej druhej a uz som polhodku hore... 😕

cipsinka
3. jún 2009

my ideme toho 5.septem.tak to este nejako neriesim ked bude chladnejsie tak mam plno dlhych svetrikov,alebo kozak alebo kabat tak si z toho nieco vyberiem,veci mam dost 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
3. jún 2009

Feri je doma??? 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
3. jún 2009

ja mam strasnu chut na Domino's pizzu 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 uz asi 4 dni 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
3. jún 2009

tak ja nemam moc svetriky a ani mikinky a neviem co by som si na tie satky mala obliect teda..
fakt..
este toto musim poriesit bo vecer bude urco chladno..

hej doma je, volno ma dneska a zajtra a potom cely vikend maka

cipsinka
3. jún 2009

aj moj ma volno zajtra a pozajtra a potom maka 😖 😖 😖 😖 Ved tak si kup nejaky svetrik a vyriesene ved to nestoji az tolko prasulov 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
3. jún 2009

dnes si idem kupit octove kapsule,vraj je to bombasticke na chudnutie a odporucila mi to aj kamoska co robi v lekrani 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

fuj ocot...

no hej ja len neviem aky svetrik ked ja vo vsetkom vyzera strasne tieto svetriky

cipsinka
3. jún 2009

tak ja si kupujem svetriky iba v Mangu alebo v Zare a su uzasne,peknucke a jednoduche 😵 😵 😵 😵 😵 mam rada ich vyrobky a aj tricka radsej stavim na kvalitu 😉 😉 😉 😉

Ani ja nemam rada moc ocot ale to je len kapsula prehltnes a dovi dopo dnes som si nazbierala este infosky v com nemam jasno a dnes naklusem do lekarne,dufam,ze to tu maju 😕 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre