Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
4. jún 2009

U nas je este vidno tak ja mam pocit,ze je 8 hodin a preto mi je divne,ze vy uz idete spat 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

nely ti zurivi smailici mali byt na to,ze sa smejes na mojich didach,nie,ze ides za Ferim do postele aby si si nemyslela,ze Ti nedoprajem 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
4. jún 2009

tak som tu..este si tu cispus?

nelynka
4. jún 2009

cipsuuuuuus

cipsinka
4. jún 2009

ano tu soooooooooooooooooom 😅 😅 😅 😅

cipsinka
4. jún 2009

to uz???????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
4. jún 2009

ne cosiii 😀
s toho nebude tak skoro nic..
len chcel aby som vyla pc aby mohol spat ale ma vytocil tak tu budem sedet dokym budem vladat

leatea
4. jún 2009

nely..no to je teda iny chlap 😕 ze ho pc rusi..
moj by tak po nose dostal a este by som mu povedala,ze cumim do rana,kedze ide hokej..

cipsinka
4. jún 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj moj frfle,ze sa nudi 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
4. jún 2009

lea ja sedim za PC stale a jedna jedina nevyhoda, ze ho mam v spalni..
chcela som aspon kuknut kriminalku ale ani ta mi nejde tak som to vzdala

cipsinka
4. jún 2009

on ide upratovat skrinu,vraj ta ma malo miesta tak odpratava kabaty a hrube mikiny 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale mne sa nechceeeeeeee,mam obrvske pluzgiere na nohach,ze neviem ani stat 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
4. jún 2009

ze si mam konikovat a hlavne sediet,ze on to uprace,ze mu mam iba hovorit,ze co nebudem nosit 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
4. jún 2009

cipsi sak ho nahaj nach prace..

cipsinka
4. jún 2009

ja som take pluzgiere este nevidela na celej pata jeden velky pluzgier aj na jednej aj na druhej nohe a boliiiiiiiiiii to 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a to mam zo slapiek a este k tomu ortopedickych 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Ozaj dnes sme boli v parku a zobrali sme aj fotak mame zase kopu novych fotiek 😎 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
4. jún 2009

cipsus to je pekne 😀
ja uz dneska na to kaslem, ale zajtra obejdnavam saticky asi.. 😀

cipsinka
4. jún 2009

teraz nely co je pekne tie moje bolave pluzgiere alebo fotky??? 😀 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
4. jún 2009

ako mam ist na zachod,ked sa neviem ani postavit??? 😨 😨 😨 😨 😨 BUde ma nosit drahy ako maroda 😅 😅 😅 😅

nelynka
4. jún 2009

cipus fotky, tie otlaky ne su dobre..
preto sa snazim slapky nosit co najenej..

cipsinka
4. jún 2009

nely tak len pekne objednaj kym si to drahy nerozmysli 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

ale mne sa to nikdy nespravilo a este nie zo slapiek,este ked si kupim nove tenisky tak to chapem,ale toto ma sere 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
4. jún 2009

tak to si nerozmysli, nebojim 😀
len neviem ktore 😀 😀 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

tak to uz je na tebe pre ktore sa rozhodnes 😉 😉 😉 😉

nelynka
4. jún 2009

ved toto ze ktore 😖 😖

cipsinka
4. jún 2009

som rada,ze to nemusim riesit,ale som si povedala,ze ked schudnem do sept.aspon 10 kilo tak si kupim aj ja nejake sexi saticky a aj drahy mi to oddobril,ze to bude moje bolestne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
4. jún 2009

xixi to by som si aj ja mala take zaviest 😀

cipsinka
4. jún 2009

no radsej by som chcela nechudnut a mat dobru postavu,co tam po satach serem na ne 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅

nelynka
4. jún 2009

hehe..tak nechudni a maj dobru potavu..xii..ja chcem len brusko vyrysovat nic viac..ciciny mi narasti a som na ne hrda strasne teraz 😀

cipsinka
4. jún 2009

ide mi Michal David a pesnicka mama poze to su krasne slova nechapem ako to moze niekto zlozit milujem pocuvat takuto krasnu hudbu ked mam smutne obdobie 😔 😔 😔 😔 ,keby tu nebol drahy tak revem ako diva 😔 😔 😔 😔

nelynka
4. jún 2009

cipsuus pust si nieco veselsie..
ja moc michala davida nemusim, sa mi zhnusil ked ho kolegina vkuse dokola pocuvala..

cipsinka
4. jún 2009

tak ja mam cici stale rovnake a drahy by asi neprezil keby z mojho pekneho cisla co mam teraz by ostali len dvojky 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre