• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
U nas je este vidno tak ja mam pocit,ze je 8 hodin a preto mi je divne,ze vy uz idete spat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ti zurivi smailici mali byt na to,ze sa smejes na mojich didach,nie,ze ides za Ferim do postele aby si si nemyslela,ze Ti nedoprajem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu..este si tu cispus?
4. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsuuuuuus
4. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tu soooooooooooooooooom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz???????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne cosiii :grinning:
s toho nebude tak skoro nic..
len chcel aby som vyla pc aby mohol spat ale ma vytocil tak tu budem sedet dokym budem vladat
4. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely..no to je teda iny chlap :confused: ze ho pc rusi..
moj by tak po nose dostal a este by som mu povedala,ze cumim do rana,kedze ide hokej..
4. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj moj frfle,ze sa nudi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ja sedim za PC stale a jedna jedina nevyhoda, ze ho mam v spalni..
chcela som aspon kuknut kriminalku ale ani ta mi nejde tak som to vzdala
4. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on ide upratovat skrinu,vraj ta ma malo miesta tak odpratava kabaty a hrube mikiny :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,ale mne sa nechceeeeeeee,mam obrvske pluzgiere na nohach,ze neviem ani stat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze si mam konikovat a hlavne sediet,ze on to uprace,ze mu mam iba hovorit,ze co nebudem nosit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi sak ho nahaj nach prace..
4. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som take pluzgiere este nevidela na celej pata jeden velky pluzgier aj na jednej aj na druhej nohe a boliiiiiiiiiii to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to mam zo slapiek a este k tomu ortopedickych :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ozaj dnes sme boli v parku a zobrali sme aj fotak mame zase kopu novych fotiek :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus to je pekne :grinning:
ja uz dneska na to kaslem, ale zajtra obejdnavam saticky asi.. :grinning:
4. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz nely co je pekne tie moje bolave pluzgiere alebo fotky??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
4. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako mam ist na zachod,ked sa neviem ani postavit??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: BUde ma nosit drahy ako maroda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipus fotky, tie otlaky ne su dobre..
preto sa snazim slapky nosit co najenej..
nely tak len pekne objednaj kym si to drahy nerozmysli :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale mne sa to nikdy nespravilo a este nie zo slapiek,este ked si kupim nove tenisky tak to chapem,ale toto ma sere :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si nerozmysli, nebojim :grinning:
len neviem ktore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz je na tebe pre ktore sa rozhodnes :wink: :wink: :wink: :wink:
4. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved toto ze ktore :confounded: :confounded:
4. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada,ze to nemusim riesit,ale som si povedala,ze ked schudnem do sept.aspon 10 kilo tak si kupim aj ja nejake sexi saticky a aj drahy mi to oddobril,ze to bude moje bolestne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi to by som si aj ja mala take zaviest :grinning:
4. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no radsej by som chcela nechudnut a mat dobru postavu,co tam po satach serem na ne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe..tak nechudni a maj dobru potavu..xii..ja chcem len brusko vyrysovat nic viac..ciciny mi narasti a som na ne hrda strasne teraz :grinning:
4. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide mi Michal David a pesnicka mama poze to su krasne slova nechapem ako to moze niekto zlozit milujem pocuvat takuto krasnu hudbu ked mam smutne obdobie :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,keby tu nebol drahy tak revem ako diva :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
4. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsuus pust si nieco veselsie..
ja moc michala davida nemusim, sa mi zhnusil ked ho kolegina vkuse dokola pocuvala..
4. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam cici stale rovnake a drahy by asi neprezil keby z mojho pekneho cisla co mam teraz by ostali len dvojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok