• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
dufam,ze som to zas zle pochopila eutuska a ty byvas na severe v Irsku asi vsak?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nie na SVK?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Prepac to je tou nocnou hodinou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jooj sa tu hodinu lucim ked sa neviem dokecat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsinka-hej,byvam v Severnom Irsku :slight_smile:
9. jún 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja len tak pozdravit,kedze cely den som mala ine zaujmy..ale uz sa neviem dockat vikendu :grinning:
9. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leatea-podobne :grinning: -muzik bude konecne doma :slight_smile: -cez tyzden len maka a ja mam zajtra v praci tiez tazky den,len sa nemozem odtial odlepit :grinning:
9. jún 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

cipsus, uvidim..pojdeme v piatok nieco pobehat do prahy poobede a vyskusam nejake tam..videla som kraaasne aj ked cierne, vytiahal som ich, ukazala ferovi ten v nemom uzase, tak uvidime..
a veru tak to bude najlpsie..vyskusat a vidiet sa v nich..

a teda ten telefonat to je dobra sila..heh..co si to tie dnesne decka dovolia boha..zobrat niekomu mobil a vyvolavat si kade tade, sak si ho zavolam a opytam sa ho na to ci som to ja abo ne a ne volat na opacny konec sveta..keby zavolala do ciny ani by ju to netanklo..
10. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: :wink: :wink: :wink:

nely no veru tie decka su hrozne drze a to je este tak mala krpana co ma hadam cez 80 kilo taky maly tucko a iba za tu jednu vetu co povedala strhlo bratovi 60 centov tak zuril :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a dnes si kde?? :confused: :confused: :confused: :confused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. jún 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi bola som sa podpisat na UP..a kupit chlebik, dneska ma drahy akoze leco (ale z cersvtej zeleniny) s vajcom na veceru..
a my mame aky den dneska?
10. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo zase nikde nikto??
10. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si tu bude pisat sama zosebou...
10. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu soooom som umyvala riad a priparavovala si kridelka :wink: :wink: :wink: :wink:
10. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oky zas tu nik nie je tak idem pozerat MafStory
10. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som si to rozmyslela nasla som v archive nieco,ze Nove byvanie tak som zvedava,ze co je to :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,ale citim v kostiach,ze ma to bude bavit,teraz cakam nech sa mi to nacita,ze ked budem papat nech mi to neseka :wink: :wink: :wink: :wink:
10. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi to ta bude bavit, prerabaju tam bytiky a domceky :grinning: (az to je to co myslim) :slight_smile:
10. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo hladaju nove byvanie rodinam, teraz uz neviem..
10. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som vyvesat pradlo..

cipsus aky mame dneska den ja som zase nejako mimo po vcerajsku
10. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som este tu lebo cakam kym sa mi upecu kridielka,mame bielkovinovy den :wink: :wink: :wink: :wink: a robim si konecne masooooooooooooooooooooooooo :wink: :wink: :wink:
10. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice aj vcera som mala kusok salamky,este mame zo slovenska tak som si dala :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Uz som skor na principe delenej stravy ale este sa riadim tych dni,ze co budem varit aspon mam inspiraciu :wink: :wink: :wink: :wink: Idem si dat kapsulu bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze parada..
moj dnesny obed..zeleny salat s uhorkami, paradajkou, paprikou, nakrajany tvrdy syr, opecene kuracie mesko nakrajane na kocky a zaliate horcicovou zalievkou jemnou...naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
10. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuj kapsulaaaaaa
10. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som potrebovala nejaky zivotabudic...rano som vstala bolest hlavy jak slak, zatiahnute bolave hrdlo, ledva som hovorila, mam pocit akoby mi cez usi vkuse tahalo na hlavu...
10. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zachripnuta :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ja mam grilovane kuriatka so zeleninovym salatom (paradajka,paprika,uhorka,studeny salat) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dobre letiiim potom sa ozvem pa
10. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam letis??
nee :frowning2:
zase tu budem sama :cry: :cry:
donutili ste ma, idem zehlit :rolling_eyes:
10. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz si dokukala Nove byvanie?
ja som este ani zehlicku nevytiahla, bola som oddychovat na dvore na hojdacke :grinning:
10. jún 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na obednej prestavke mi volal drahy a ze mu nezaplatili pridavok za ten den ked robil cez sviatok :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: som ostala vyjavena lebo sa to stalo prvy krat na letisku zvacsa nerobia taketo problemy tak isiel za uctovnickou a,ze sa mu ospravedlnila,ze urobila chybu no dakujem pekne o 100ecok nas osmyknut :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,ze to poslu na buducu vyplatu maju stastie :angry: :angry: :angry: :angry:
10. jún 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dokukala pozrela som si asi styri alebo pat dielov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jún 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuh to je dost 100e

hehehe, zato si tak dlho rpec bola..
ja pridavam zase nejake fotky zo Sensation na Pokec... :sunglasses:
10. jún 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok