• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Nely a necrta sa nejaka prac. prilezitost? :confused:
Ja som zas dneska spala jak mechom uderena.
23. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana, definuj slovko crta
23. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nieco mam, poslem zivotopis, zavolam tam tak povedia ze si ho prestuduju a daju vediet..
a ked idem osobne daju mi dotaznik vyplnit a ze sa ozvu a dovi..neozvu sa..
alebo by ma hned zobrali do roboty kde zarobim 8000kc a prejazdim 3000kc..takze z vyplaty nemam nic a doma mam viacej, takze na taku robotu mam cas este 2,5mesiaca..
keby bolo nieco lepsie aspon za 14 000 - 15 000 hrubeho a vezmu ma hned, nevaham a idem
23. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze stale nic :unamused: :pensive:
23. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie..
tak ale snad uz sa mi nieco podari boha uz by som aj isla do roboty..potom ma ta chut prejde a zase budem len doma sedet :grinning:
23. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim, ze ono ta spravna robotka pride, ked to budes najmenej cakat :wink:.

Inak sa mas dneska ako (okrem nevyspatia)? :slight_smile:
23. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak este neviem ako sa mam, opytaj sa k veceru xixi :grinning:

ale triedim si fotky konecne, nech to mam pokope setko ako ma byt a mam poriadok v PC aspon vo fotkach..
potom pride narad hudba a to bude boha robota na mesiac :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
23. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

Mne uz dosla MS, to zas bude :confounded:. Ale dopijem kafco a pojdem drogovat :grinning:
23. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som po tescu hladala salko aj to kakavko a nikde nic :confused:. Bud som slepa alebo zasobovanie im skapalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Dneska pojdem nam moj mnamkovy obed do Mc, tam je konkurent, mozno budu mat oni.
23. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz fotky dotriedene, konecne :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja cakam MS v tychto dnoch len neviem presne kedy :grinning: :grinning: :grinning:

poskusaj, mamka to kupuje v Bille alebo Sintre..ale ze to v Tescu nemaju to je divne teda
23. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby ako sa mate??
23. jún 2009 o 09:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, Billu mam az volade ta het prec :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A Sintra? To myslim, ze na SVK taky obchudek nemame :pensive:.
Tesco je take 50:50. Raz ma, raz nema...

Ahoj Nathali, no az na MS, co som ju spominala vyssie, je to celkom ok :slight_smile:
23. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj zrejme som vam skocila do rozhovoru coo? :sweat_smile: vy to tu mate pekne rozbehnute
23. jún 2009 o 09:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sice, Sintra je aj u nas :grinning: Tak Poprad, Tatranska Lomnica (tusim som v nej minule leto nekupovala :sweat_smile:) a potom este neviem kde :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nathali, ved aj ty nam dacim prispej :wink: Ja osobne budem rada, ked sa to tu rozbehne :slight_smile: (viac hlav, viac rozumu :grinning:)
23. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana Sintra je na slovensku urcite, ale viem urcite ze je v Poprade a v Revucej ale kde inde este maju pobocky to neviem...
23. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaaaaaaaaaaanko ja som hore uz od pol dieviatej spotena ako mys :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: idem si dat ochvilku sprchu :wink: :wink: :wink: :wink: a vyrazame do mesta na nakupo potravin a mozno sa mi aj nejaka vecicka pritrafi ked uz som taka velka pracovitost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nath kludne sa pridaj ked mas co dodat :grinning:

cipsusik ranko aj tebe :grinning:
uzi si nakupovanie..xixi...ja mam dobru naladu kym sa mi stary zobudi a potom uvidime..
ale ma potesil kolega z byvalej roboty, zase nejake novinky popisal tak sa tesim
23. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely som rada,ze mas dobru naladu ja mam draheho doma neviem akym zazrakom,ze je tak skoro hore (u nas len 9 hodin) :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a ta clovecina normalne umyva riad z vecera :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ja este nemam ani oci rozlepene a on v plnom prude zivota :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcela som napisat,ze mam draheho doma ved to viete :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ale,ze je uz hore :wink: :wink: :wink:
23. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, ved som si potom spomenula, ze som min. leto v Sintrev Tatr. Lomnici nakupovala. Len ako sa tam dneska dostanem z BA? :grinning: :grinning:

Dobre rano Cipsus :slight_smile:
23. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana vtipek ako vzdy super :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

To je aka siet tych obchodov,ze Sintra to som nikdy v zivote nepocula :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len ma teraz napadlo, ze vsak do Lomnice celkom v pohode. Ved do osmej vecera je ten obchodik otvoreny.
(to tak mimo rec :grinning: :sweat_smile:)
23. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by si mohla aj teoreticky stihnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze ja som tak nahaluzena na MAFstory,ze to je horor denne tri-stryri casti pozeram uz som na decemb.minuleho roka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to len preto,ze v jan.a feb. bud nevysielali alebo to nie je v archive :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale to je tak peckovy sitkom,ze nemozem s nich aaaaaaaaaaaale ALINKO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by som fakt teoreticky stihala, a rano s nakupom by som pekne dobehla do robotky. Vo vlaciku by som sa vyspala :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z nich :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana hej hej tam kolo popradu to je...
bratranec tam robi odkedy to u nas v revucej otvorili :grinning:

cipsus no ten je teda xixi..
moj este chrape a svokor by ho uz aj budit ale ja ze nech ho este kus naha ze zajtra ide do roboty..tak mu davam do 11h cas ked nevstane skorej..
23. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, no ja potrebujem daco v BA :grinning:. Ale ak budem stihat, cez obed sa mrknem este inde. Zas tak moc mi to neponahla, ked sa nenajde, svet sa nezruti :wink:
23. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mozno v jednom tescu to nemali a bude to v inom...skus popozerat..

baby u nas sa uz miesa poter betonovy, jaaaj jak sa tesim kolko sa tohos tihlo dneska urobiiit :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok