Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
23. jún 2009

Nely a necrta sa nejaka prac. prilezitost? 😕
Ja som zas dneska spala jak mechom uderena.

nelynka
23. jún 2009

riana, definuj slovko crta

nelynka
23. jún 2009

ked nieco mam, poslem zivotopis, zavolam tam tak povedia ze si ho prestuduju a daju vediet..
a ked idem osobne daju mi dotaznik vyplnit a ze sa ozvu a dovi..neozvu sa..
alebo by ma hned zobrali do roboty kde zarobim 8000kc a prejazdim 3000kc..takze z vyplaty nemam nic a doma mam viacej, takze na taku robotu mam cas este 2,5mesiaca..
keby bolo nieco lepsie aspon za 14 000 - 15 000 hrubeho a vezmu ma hned, nevaham a idem

riana12
23. jún 2009

Takze stale nic 😒 😔

nelynka
23. jún 2009

nie..
tak ale snad uz sa mi nieco podari boha uz by som aj isla do roboty..potom ma ta chut prejde a zase budem len doma sedet 😀

riana12
23. jún 2009

Myslim, ze ono ta spravna robotka pride, ked to budes najmenej cakat 😉.

Inak sa mas dneska ako (okrem nevyspatia)? 🙂

nelynka
23. jún 2009

inak este neviem ako sa mam, opytaj sa k veceru xixi 😀

ale triedim si fotky konecne, nech to mam pokope setko ako ma byt a mam poriadok v PC aspon vo fotkach..
potom pride narad hudba a to bude boha robota na mesiac 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

riana12
23. jún 2009

😀 😀 😀

Mne uz dosla MS, to zas bude 😖. Ale dopijem kafco a pojdem drogovat 😀

riana12
23. jún 2009

Vcera som po tescu hladala salko aj to kakavko a nikde nic 😕. Bud som slepa alebo zasobovanie im skapalo 😝. Dneska pojdem nam moj mnamkovy obed do Mc, tam je konkurent, mozno budu mat oni.

nelynka
23. jún 2009

tak ja uz fotky dotriedene, konecne 😀 😀 😀

aj ja cakam MS v tychto dnoch len neviem presne kedy 😀 😀 😀

poskusaj, mamka to kupuje v Bille alebo Sintre..ale ze to v Tescu nemaju to je divne teda

nathali
23. jún 2009

ahoj baby ako sa mate??

riana12
23. jún 2009

Jaaaj, Billu mam az volade ta het prec 😝. A Sintra? To myslim, ze na SVK taky obchudek nemame 😔.
Tesco je take 50:50. Raz ma, raz nema...

Ahoj Nathali, no az na MS, co som ju spominala vyssie, je to celkom ok 🙂

nathali
23. jún 2009

ahooj zrejme som vam skocila do rozhovoru coo? 😅 vy to tu mate pekne rozbehnute

riana12
23. jún 2009

Sice, Sintra je aj u nas 😀 Tak Poprad, Tatranska Lomnica (tusim som v nej minule leto nekupovala 😅) a potom este neviem kde 😅 😅

riana12
23. jún 2009

Nathali, ved aj ty nam dacim prispej 😉 Ja osobne budem rada, ked sa to tu rozbehne 🙂 (viac hlav, viac rozumu 😀)

nelynka
23. jún 2009

riana Sintra je na slovensku urcite, ale viem urcite ze je v Poprade a v Revucej ale kde inde este maju pobocky to neviem...

cipsinka
23. jún 2009

dobre raaaaaaaaaaaanko ja som hore uz od pol dieviatej spotena ako mys 😖 😖 😖 😖 idem si dat ochvilku sprchu 😉 😉 😉 😉 a vyrazame do mesta na nakupo potravin a mozno sa mi aj nejaka vecicka pritrafi ked uz som taka velka pracovitost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅

nelynka
23. jún 2009

ahoj nath kludne sa pridaj ked mas co dodat 😀

cipsusik ranko aj tebe 😀
uzi si nakupovanie..xixi...ja mam dobru naladu kym sa mi stary zobudi a potom uvidime..
ale ma potesil kolega z byvalej roboty, zase nejake novinky popisal tak sa tesim

cipsinka
23. jún 2009

nely som rada,ze mas dobru naladu ja mam draheho doma neviem akym zazrakom,ze je tak skoro hore (u nas len 9 hodin) 😕 😕 😕 😕 😕 😕 a ta clovecina normalne umyva riad z vecera 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ja este nemam ani oci rozlepene a on v plnom prude zivota 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
23. jún 2009

nechcela som napisat,ze mam draheho doma ved to viete 😖 😖 😖 😖 ale,ze je uz hore 😉 😉 😉

riana12
23. jún 2009

Nely, ved som si potom spomenula, ze som min. leto v Sintrev Tatr. Lomnici nakupovala. Len ako sa tam dneska dostanem z BA? 😀 😀

Dobre rano Cipsus 🙂

cipsinka
23. jún 2009

riana vtipek ako vzdy super 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 .

To je aka siet tych obchodov,ze Sintra to som nikdy v zivote nepocula 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

riana12
23. jún 2009

Len ma teraz napadlo, ze vsak do Lomnice celkom v pohode. Ved do osmej vecera je ten obchodik otvoreny.
(to tak mimo rec 😀 😅)

cipsinka
23. jún 2009

riana 😀 😀 😀 😀 😀 to by si mohla aj teoreticky stihnut 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
23. jún 2009

Boze ja som tak nahaluzena na MAFstory,ze to je horor denne tri-stryri casti pozeram uz som na decemb.minuleho roka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to len preto,ze v jan.a feb. bud nevysielali alebo to nie je v archive 😅 😅 😅 😅 ale to je tak peckovy sitkom,ze nemozem s nich aaaaaaaaaaaale ALINKO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
23. jún 2009

No to by som fakt teoreticky stihala, a rano s nakupom by som pekne dobehla do robotky. Vo vlaciku by som sa vyspala 😀 😀

cipsinka
23. jún 2009

z nich 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
23. jún 2009

riana hej hej tam kolo popradu to je...
bratranec tam robi odkedy to u nas v revucej otvorili 😀

cipsus no ten je teda xixi..
moj este chrape a svokor by ho uz aj budit ale ja ze nech ho este kus naha ze zajtra ide do roboty..tak mu davam do 11h cas ked nevstane skorej..

riana12
23. jún 2009

Nely, no ja potrebujem daco v BA 😀. Ale ak budem stihat, cez obed sa mrknem este inde. Zas tak moc mi to neponahla, ked sa nenajde, svet sa nezruti 😉

nelynka
23. jún 2009

tak mozno v jednom tescu to nemali a bude to v inom...skus popozerat..

baby u nas sa uz miesa poter betonovy, jaaaj jak sa tesim kolko sa tohos tihlo dneska urobiiit 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre