Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
28. jún 2009

Cipsi, len mlady si nieco povie a neupusti. Ja som tiez tvrdohlava, ale kedze neznesiem, ak sa dlho na niecom neviem zhodnut, tak pomalinky pristupujem na mladeho navrhy. A niekedy si potom hlavku idem otrieskat, ze som sa nemala nechat... No co ti budem 😒.

riana12
28. jún 2009

Zuzi, troska neskoro, ale prajem dobru nocku 😉

cipsinka
28. jún 2009

tak my sme obidvaja take povahy,ze sa dame obidvaja prehovorit,ze nie sme najek tvrdohlavi,ale tiez sme dve odlisne osoby cize mame odlisne nazory ale sme spolu vyse pat rokov a zatial to klape na jednotku,dufam,ze to aj tak ostane 😉 😉 😉 😉 a tri roky uz spolu byvame a je to super 😉 😉 😉 a hadam svadba bude do dvoch rokov chceme az ked sa vratime na SVK natrvalo,lebo takto na dialku to nie je bohvie co 😉 😉

riana12
28. jún 2009

No ja uz radsej nerozoberam nas vztah, pred spanim by som nerada upadla do depky 😀.

cipsinka
28. jún 2009

idem aj ja do hajan zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

riana12
28. jún 2009

Dobru nocku, Cipsi 🙂

nelynka
28. jún 2009

ahojte 😀

nelynka
28. jún 2009

tak dobru nocku vam prajem setkym idem asi aj ja spinkat aj ked sa mi nechce moc..ale tak co uz
papa

riana12
29. jún 2009

Ahojky, dobre ranko 🙂

---------------------------------------------------------
Soudce k obzalovanemu: "Chcete uvest nejake polehcujici okolnosti?" "Ano, chtel bych rict, ze uz jsem byl trikrat trestany a vubec to nepomohlo!"
---------------------------------------------------------

nelynka
29. jún 2009

ahoj riana... 😀

riana12
29. jún 2009

Ahoj Nely. No nejak sme sa vcera obisli ☹. Uz som vecer myslela, ze vsetky spia. Vediet, ze dojdes, este by som kustik pokecala 😀.

nelynka
29. jún 2009

no bola uplne minuta co sme sa minuli a sedela som tu do dobrej pol druhej rana este 😀

riana12
29. jún 2009

No ty si sikulka 😀

nelynka
29. jún 2009

pohoda...pocuvala som jeden setik a pisala si s kamosom 😀
aj on mal depky ako ja tak sme depkovali spolu 😀

riana12
29. jún 2009

A coze ste depkovali? 😕. Ale aj ja som mala taku troska depko naladu, v sobotu. Mozno bol taky depkovaci vikend 😝

nelynka
29. jún 2009

asi bol, ja napodiv v piatok super, sobota zozaciatku nalada pod psa a potom sa to uz nejako rozbehlo xixi..
hlavne ked sme boli na odchode a stravii tam este dalsie 4hodiny 😀 😀

riana12
29. jún 2009

A kdeze ste to boli? Nemam prehlad 😅 😅

nelynka
29. jún 2009

vonku 😀

riana12
29. jún 2009

No fajnovo vam bolo 😀.

nelynka
29. jún 2009

veru fajnovo, jaaaaaaaj...by som hned sla zase 😀

riana12
29. jún 2009

A co este noveho mas? 😀. Ako vlastne cez vikendik? U vas tiez prsalo?

nelynka
29. jún 2009

no prsalo aj neprsalo, vcera uz bolo prijemne, sme aj grilovali kus..
a nove asi nic..setko tak ako minuly tyzden 😀 😀

riana12
29. jún 2009

U nas prsalo prave vtedy, ked sa dal robit najlepsi program. Ale aj tak sa dalo. Mali sme potom nahradny program. Tiez nam bolo pri tom fajinsky, tak co? 😀

Idem nieco teraz asi zlopnut, obedna prestavka vola 😀

nelynka
29. jún 2009

len utekaj, dobru chut

ja som dala konecne oprat draheho koselu od svadby, som zvedava ci tie zazrate flaky vyjdu boha..ani vanish nepomoze 😀

cipsinka
29. jún 2009

dobre ranko stramandy 😉 😉 😉 😉 ,

uff ja mam upratovaci den od rana uz hodinu a pol riadim ten nas pidi byt,ale uz som skoncila uz nepohnem ani brvou 😅 😅 😅 😅 .

U nas bolo vcera krasne cely den a vecer sa taky lejak spustil,ze hruza teraz tu mame dusno ale pod mrakom 😉 😉

nelynka
29. jún 2009

ahoj cipsus..draheho mas doma? a ty kedy ides zase do prace?

cipsinka
29. jún 2009

nie draheho nemam doma bol doma cely tyzden,pisala som par stran dozadu ako je to tento tyzden s mojou pracou 😉 😉

nelynka
29. jún 2009

hej viem ze mate nejaku invenuru ci co ale ci pojdes alebo nepojdes do prace, ci este nevies?

cipsinka
29. jún 2009

nelus neviem,to mi manazerka zavola vecer,ze ci by som rano mohla prist do prace 😉 😉 😉 v tom lepsom pripade a ak nie tak od buduceho tyzdna 😉 😉 😉

cipsinka
29. jún 2009

nie cely tyzden bol drahy doma ale cely vikend 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre