• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
nelus ved ked musis tak musis co narobis nie?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus veru jaj...
idem po tu horalku, staremu kus chrumat do ucha budem hehe, sa len prevracia bo mu vadi svetlo a hluk z PC, budem sa musiet prestahovat niekam :grinning:
30. jún 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu rehocem ako tapa a drahy len na mna tako pozera :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jún 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelus Feri uz spi? :slight_smile:
30. jún 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj ja...
kamos sa ma pyta ze co robim a ja ze preberam s kamoskami indiskretnu temu a on aha asi rusim a ja ze ne ze je to taka sranda ze sa bavime o srani a on len smajliky, ze no teda!
30. jún 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, sak nech sa aj mlady zarehoce. To sa da aj bez priciny :grinning:
30. jún 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked do dvoch rokov nebudem mat miminko asi zacnem studovat ma to nejako chyta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale kto by sa za mna ucil a tie statnice ved vidim ako kazdy nervaci neviem ci by som to zvladla :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
cipsi no tvari sa tak ale co je na tom pravdy to neviem :grinning:

teraz mam rande s druhym milencom na skype akurat hehe :grinning:
nely jeziiiiiiiiiiiiiiiis ja sa tu suuuulam uz aj drahy sa smeje a ani nevie na com :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako si mu to na rovinu povedala,ze o sraniii a ja tu chodim ako okolo horucej kase,ze o kakani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi a preto meskam, stahujem jednu pesnu :grinning:
30. jún 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelus ty mas kolko tych milencov prosim ta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musim si asi aj ja nejakeho najst nech je sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dohod mi nejakeho,ze krasna,stihla,slobodna co prave dostatnicovala hlada milionara bezdetneho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poznas takeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj akosi som sa rozkokosila by to cital drahy by som spala na schodoch pri najlepsom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jún 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je na taketo reci alergicky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to asi preto,ze aj ja som hrozne ziarliva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy kakanice neflakajte mi to tu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. jún 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus milionar bezdetny,..no neviem...Novotny :grinning: :grinning:

mam dovh zatial, jedne je aktivny a druhy je neaktivny :grinning: :grinning:

jake kakanice, sracky ne? :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz mam pesnuldu stiahnutu, tato bola normalne asi aj rychlostou blesku :dizzy_face:
30. jún 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana dobra ne ?? :grinning:
30. jún 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dobre teda sracky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

joooj Novotny to je kurevnik to nie je nic pre mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy si tu posielate pesnicky??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
30. jún 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz si tu hukam pomalicky aj textik, Nely :grinning:
30. jún 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, pekny, pohladny, bezdetny, milionar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vecene nezadany hehe :grinning: :grinning: :grinning:
baby vy ste ziarlive?? :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nely jo jooj to nie je nic pre mna,nie je moj typ ja mam mojho mucka ja som nadmieru spokojna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz bolo dost legracek o hladani milenca ja mam jedneho vedla seba a to mi staci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ja jak svina, ja som ochotna vrazdit ked sa nejaka na starkeho len pozrie..priserne ziarlim :grinning:
ale uz som trosku skrotla oproti zaciatkom ale to len na zenske ktorych poznam aj priatelov :grinning:
30. jún 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi? Toz nejaka tvoja anketka? :confused:
30. jún 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi k tym pesnickam este, to co som tu posielala linky poobede, riane sa lubili tak si ich nasla a stiahla :grinning:
30. jún 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely aj ja som hrozne ziarliva nastastie som nemala este dovod spravit nejaku scenu ale neviem si to predstavit,ze by ho nejaka balila :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Sa pamatam ked sme spolu zacinali chodit tak mal veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi dobru kamosku ale nic spolu nemali iba boli kamosi a ta mu zvykla aj volat a na tu som bola ako pes :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale uz nie su v kontakte odkedy sme to zacali brat vazne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: absolutne o sebe nic nevedia ved to boli vlastne este deti ked sa poznali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale aj tak pocit,ze ma nejaku kamosku a to som este nebola neviem ako zalubena tak ma to dost znerovoznovalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jún 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rianka,ze naketa si podarena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie len ma to tak zaujima,ze ci vam je jedno,ze sa okolo vasho chlapa mota nejaka zenska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jún 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ver mi, ze to neznesiem ani ja...proste nie..a ferovi to nechyba..on ma mna..on nepotrebuje vykecavat s inymi zenskymi..ale je pravda ze ho aj dost kontorlujem...chodi na jednu stranku a tam mu sem tam ujde ze nejakej cajocke kurvicke napise komentar..tak ho vzdy prefackam studenou sprchou nech si to nedovoluje, ze mi to vadi a nemienim mu to tolerovat a je dobre..pochopi to..
ale co mi je divne ze on ziarli len kusocek malinky a aj ked hej tak to neda skoro vobec na sebe poznat :grinning:
1. júl 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj moj drahy je ziralivy ale zas vsetko s mierou nemame dovod byt na seba ziarlivy do nepricetnosti lebo sa nestykame nejako doverne s opacnym pohlavim takze je to vramci normy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. júl 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok