Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
30. jún 2009

nelus ved ked musis tak musis co narobis nie?? 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. jún 2009

cipsus veru jaj...
idem po tu horalku, staremu kus chrumat do ucha budem hehe, sa len prevracia bo mu vadi svetlo a hluk z PC, budem sa musiet prestahovat niekam 😀

cipsinka
30. jún 2009

sa tu rehocem ako tapa a drahy len na mna tako pozera 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
30. jún 2009

nelus Feri uz spi? 🙂

nelynka
30. jún 2009

sak aj ja...
kamos sa ma pyta ze co robim a ja ze preberam s kamoskami indiskretnu temu a on aha asi rusim a ja ze ne ze je to taka sranda ze sa bavime o srani a on len smajliky, ze no teda!

riana12
30. jún 2009

Cipsi, sak nech sa aj mlady zarehoce. To sa da aj bez priciny 😀

cipsinka
30. jún 2009

ja ked do dvoch rokov nebudem mat miminko asi zacnem studovat ma to nejako chyta 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ale kto by sa za mna ucil a tie statnice ved vidim ako kazdy nervaci neviem ci by som to zvladla 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
30. jún 2009

cipsi no tvari sa tak ale co je na tom pravdy to neviem 😀

teraz mam rande s druhym milencom na skype akurat hehe 😀

cipsinka
30. jún 2009

nely jeziiiiiiiiiiiiiiiis ja sa tu suuuulam uz aj drahy sa smeje a ani nevie na com 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako si mu to na rovinu povedala,ze o sraniii a ja tu chodim ako okolo horucej kase,ze o kakani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
30. jún 2009

Cipsi a preto meskam, stahujem jednu pesnu 😀

cipsinka
30. jún 2009

nelus ty mas kolko tych milencov prosim ta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musim si asi aj ja nejakeho najst nech je sranda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dohod mi nejakeho,ze krasna,stihla,slobodna co prave dostatnicovala hlada milionara bezdetneho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 poznas takeho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
30. jún 2009

jooj akosi som sa rozkokosila by to cital drahy by som spala na schodoch pri najlepsom 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
30. jún 2009

on je na taketo reci alergicky 😅 😅 😅 😅 😅 to asi preto,ze aj ja som hrozne ziarliva 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
30. jún 2009

vy kakanice neflakajte mi to tu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄

nelynka
30. jún 2009

cipsus milionar bezdetny,..no neviem...Novotny 😀 😀

mam dovh zatial, jedne je aktivny a druhy je neaktivny 😀 😀

jake kakanice, sracky ne? 😀 😀 😀

riana12
30. jún 2009

A uz mam pesnuldu stiahnutu, tato bola normalne asi aj rychlostou blesku 😵

nelynka
30. jún 2009

riana dobra ne ?? 😀

cipsinka
30. jún 2009

no tak dobre teda sracky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

joooj Novotny to je kurevnik to nie je nic pre mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

vy si tu posielate pesnicky??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
30. jún 2009

No uz si tu hukam pomalicky aj textik, Nely 😀

nelynka
30. jún 2009

cipsi, pekny, pohladny, bezdetny, milionar 😝
vecene nezadany hehe 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

baby vy ste ziarlive?? 😕 😕 😅 😅 😅 😅

cipsinka
30. jún 2009

nely jo jooj to nie je nic pre mna,nie je moj typ ja mam mojho mucka ja som nadmieru spokojna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz bolo dost legracek o hladani milenca ja mam jedneho vedla seba a to mi staci 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
30. jún 2009

cipsi ja jak svina, ja som ochotna vrazdit ked sa nejaka na starkeho len pozrie..priserne ziarlim 😀
ale uz som trosku skrotla oproti zaciatkom ale to len na zenske ktorych poznam aj priatelov 😀

riana12
30. jún 2009

Cipsi? Toz nejaka tvoja anketka? 😕

nelynka
30. jún 2009

cipsi k tym pesnickam este, to co som tu posielala linky poobede, riane sa lubili tak si ich nasla a stiahla 😀

cipsinka
30. jún 2009

nely aj ja som hrozne ziarliva nastastie som nemala este dovod spravit nejaku scenu ale neviem si to predstavit,ze by ho nejaka balila 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Sa pamatam ked sme spolu zacinali chodit tak mal veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi dobru kamosku ale nic spolu nemali iba boli kamosi a ta mu zvykla aj volat a na tu som bola ako pes 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale uz nie su v kontakte odkedy sme to zacali brat vazne 😅 😅 😅 😅 absolutne o sebe nic nevedia ved to boli vlastne este deti ked sa poznali 😅 😅 😅 😅 ale aj tak pocit,ze ma nejaku kamosku a to som este nebola neviem ako zalubena tak ma to dost znerovoznovalo 😅 😅 😅

cipsinka
30. jún 2009

rianka,ze naketa si podarena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nie len ma to tak zaujima,ze ci vam je jedno,ze sa okolo vasho chlapa mota nejaka zenska 😅 😅 😅 😅

nelynka
30. jún 2009

cipsi ver mi, ze to neznesiem ani ja...proste nie..a ferovi to nechyba..on ma mna..on nepotrebuje vykecavat s inymi zenskymi..ale je pravda ze ho aj dost kontorlujem...chodi na jednu stranku a tam mu sem tam ujde ze nejakej cajocke kurvicke napise komentar..tak ho vzdy prefackam studenou sprchou nech si to nedovoluje, ze mi to vadi a nemienim mu to tolerovat a je dobre..pochopi to..
ale co mi je divne ze on ziarli len kusocek malinky a aj ked hej tak to neda skoro vobec na sebe poznat 😀

cipsinka
30. jún 2009

a aj moj drahy je ziralivy ale zas vsetko s mierou nemame dovod byt na seba ziarlivy do nepricetnosti lebo sa nestykame nejako doverne s opacnym pohlavim takze je to vramci normy 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre