Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
3. júl 2009

a ja som chcela ist varit a upratovat nie?? 😠 😠 😠 jooj ja ked sa zatukam tak to je horor 😖 😖 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
3. júl 2009

rianka ja tomu nechapem 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
3. júl 2009

Baby, preco sa mi to tak kazi? Preco ta 1000 predtym bola taka peknucka a toto je take scucnute na jednu stranu? ☹ 😲 😲

Ale nevadi, no dost bolo zialu a blbosti.

BUUUUUM.

Lejem a kto chce, nech chmata poharky. Musim vas troska priopit, kym Nely dojde 😀

cipsinka
3. júl 2009

dik riana uz tolko nenalievaj do mojho poharika lebo sa vyleje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 glg glg

riana12
3. júl 2009

Chym, ani ja som to nevydrzala a musela som sem tukat 😅

Aj som myslela, ze aky krasny prispevok to bude a nic z toho ☹. Pritom, ked som mala 1000 prispevkov, tak z "X" som taku peknu tisicecku natukala 😵. Teraz som chcela urobit z dvojok a nul napis 2000 a takto sa to dovrzalo. Nerobili nieco z MK, aby sa nemohlo takto roztahovat?

riana12
3. júl 2009

Baby. dam na chvilku do albumu, ako mal ten moj prispevok vyzerat. Tak ktora chce, mrknite 😉 Ono to ma fakt ine caro, ked je to na poriadku.

No a uz len na Nelynku cakame 😵

cipsinka
3. júl 2009

rianka nic si z toho nerob basnicka je krasna 😵 😵 😵 😵 a kazda si tu 2000 predstavi 😉 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
3. júl 2009

tak uz som chcela koncit ale este si to pozriem v tvojom albume 😉

riana12
3. júl 2009

No ja som aj tak dala obraztok prispevku do albumku 😉

Kuk ten koniec basnicky. Ja som to trosku pozmenila, inak je to vinsovanie k narodeninym 😀 😀

A ktora je uz opita z tolkeho sampana? 😀

cipsinka
3. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeej to je krasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to ako si urobila,ze teraz si to vedela dat do albumu??To akoze ked si si to robila tak si si to ulozila alabo ako?? 😕 😕 😕 😕

cipsinka
3. júl 2009

dobre ja uz padam lebo tu budem sediet asi kym drahy nepride 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

riana12
3. júl 2009

Cipsi, to som si normalne napisala a ked to bolo cele, na klavesnici stlacila Print Screen. Otvoris si skicar, tam to prekopirujes a vyberies len tu cast, ktoru chces. Das ulozit v nejakom formate, ja som dala JPG, aby mi to slo peke sem na MK 🙂

riana12
3. júl 2009

No takze ja som sa uz rozkokosila dostatocne 😀. Dam si teraz troska pohov a kto by chcel, ak budem mat cas, pokecam rada 😉

nelynka
3. júl 2009

este ste tu???

nelynka
3. júl 2009

Nech slnko lásky zlatisté
na cesty vždy nám svieti,
v živote aby mali sme
len radosť z našich detí.

Nech dnešného dňa blaženosť
zo dňa na deň nám rastie,
aby nás hriala spokojnosť,
láska, vernosť a šťastie.

Zdvihnime čaše, kamošky,
nech za nás všetkých vravia:
nech žije mojích 15 000 príspevkov
a veľa, veľa zdravia!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
3. júl 2009

nejebne ma, zaleziem dnuka ze ide prsat a ono vyleze slnkoooooooooooooo 😠

nelynka
3. júl 2009

tak oslavujem sama ☹

riana12
3. júl 2009

NELY, GRATULIEREN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ziviooo, ziviooo, zivioooo, moga prispevkov, mnoga prispevkov, mnoga prispevkov.
Zivioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

nelynka
3. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

uz i zalezlo slnko druhykrat ked som pety vytiahla vonku,t ak dufam ze uz zacne aspon prsat 😀 😀 😀

riana12
3. júl 2009

Sice neznasam "Zivioo", ale tak dneska si dovolim utrhnut sa z retaze 😀
Ideme tancovat vtackov tanec? Sice ho najsamviac z celej duse neznasam. Ale ked uz tu dneska tolke prispevkove "vyrocia" padli, asi by som sa nechala ukecat (ale neznamena, ze za mnou vsetky dojdete, ze to chcete).

Urobme si taku anketku, co z duse na svete najviac nenavidite. Nie klasicke, ze hlupych ludi a pod. Nejake konkretne drobnosti 😉

Tak mna prave napada ten vtackov tanec (ja to pod takym nazvom poznam, co pamatam, na kazdej svadbe a velkych rodinnych oslavach, ako 50, 60, 70, kde sa zhrklo aj vyse 50 ludi, sa to tancovalo 😝)

nelynka
3. júl 2009

tak nejak mi nezapaluje o co ide ale tak ja som max na masinku a ani tu som nechcela na svadbe ale tha 😀

riana12
3. júl 2009

Nely, myslis ten vtackov tanec? NEviem presne, aka to je pesnicka, ale tancuje sa to iba na tu jednu jedinu. A take ze tam blbnes s prstami, rukami, ako ked vtacikl leti, potom ako keby si ides cupnut a hned sa postavis. No tazko to opisovat, ked som to nikdy netancovala, iba som to videla a hned som aj zrak tocila prec, co mi bolo trapne sa na take pozerat 😅

riana12
3. júl 2009

Nely, videla moj albumik? 😀

nelynka
3. júl 2009

riana uz viem uz viem, aj som si myslela ze je to to 😀 😀 😀
no musi to byt sranda ked to tancuje 50ludi naraz 😀

ano videla, kraaasne to je 🙂 🙂 🙂

riana12
3. júl 2009

Tak 50 to nikdy netancovalo. Min. ja som sedela 😀 A samozrejme starsi ludia, predsa je to len viac hopkave a urcite ich ani taky moderny styl tancu nebavi...

nelynka
3. júl 2009

hahaha 😀 😀 😀 😀

no keby som dlhsie neodpisovala, tak mame burku a ja mam padnuty net 😀 😀 😀

riana12
3. júl 2009

Ok, Nely.
Ale snad nebude moc silna. Nech mozes dalej tuto vykecavat 😀

nelynka
3. júl 2009

ty vole zase vylezlo slnko, mna poraziii

riana12
3. júl 2009

No mate to tam veselo 😀

nelynka
3. júl 2009

furt vyleze ked ja zaleziem a zalezie ked ja vyleziem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre