Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
5. júl 2009

A BA - byvam od nej zo 40 km.

riana12
5. júl 2009

Ja uz sa na dnes lucim. Dobru nocku prajem 😉

nelynka
5. júl 2009

riana vies, ono vela kamaratstiev ked mas priatela, rodinu, svoj zivot, je takych, ze ked nieco potrebuje tak sa ozve...
tak ale ty vies...
aj u nas to tak bolo, ze ostatne baby "trapili" ine veci, ale s kazdym som sa snazila vychadzat...
aj ked nie vzdy to slo 🙂)))

tak dobru nocku..

ja mam draheho doma dufam ze cely tyzden tak keby somt u nebola tak sa flakam 😀

dobru

riana12
6. júl 2009

Dobre ranko 🙂

Nely, volakedy to bola ozaj fajn a naj kamoska. Pomahali sme jedna druhej. Potom kazda sla na inu skolu a uz to ochladlo. No a teraz je to len o tom, ze ozve sa len, najdi mi, zisti mi. Ale uz je zbytocne sa k tomu vyjadrovat, uz to zmenit asi neda...

Dost bolo depky, jeden vtip na dnesne rano:

-------------------------------------------------------------
Čo by ste asi neradi počuli v jadrovej elektrárni:
- Vraveli otvoriť ventil A a zavrieť ventil B, alebo to bolo opačne?
- Je táto súčiastka skutočne taká nepostrádateľná?
- Paráda všetko funguje a mne zostali ešte 2 matice a 3 podložky.
- Od zajtra prechádzajú všetky naše počítače na Windows 2000.
- Chlapci, ten dym, čo sa vznáša nad reaktorom, je normálny?
- Dá sa ten otvor zapchať žuvačkou?
- Prišla upomienka, že sme nezaplatili stočné a vypínajú vodu.
- Samozrejme, že mám stredoškolské vzdelanie, aj keď maturitu som neurobil.
- Vravíte, že máme dvanásť sekúnd. Na čo?
- Prečo všetci z predstavenstva tak narýchlo odchádzajú?
- Haló, televízne spravodajstvo? Máme pre vás jednu pikantériu!
-------------------------------------------------------------

nelynka
6. júl 2009

ahojte

riana trosku som ten vtip nepochopila ale este spim 😀

s tou kamoskou, no neviem..myslim ze o to nejde ze ina skola..ale ide o to ze uz nebol cas sa stretavat..ved jej skus zavolat raz ci neskocite na kava alebo len tak posediet, pokecat...za to nic nedas..preco mas cakat kedy ozve prva ci jej nieco netreba? ozvy sa ty ze teraz pre zmenu chces nieco ty od nej! 😉

riana12
6. júl 2009

Nely, ten vtip mozno ani na zasmiatie nie je. Ani ja som sa nesmiala 😝. Ale ked je pondelok, treba nieco narocne, nech sa mozog preberie 😀

nelynka
6. júl 2009

ehm...komu ako

riana12
6. júl 2009

Tak ked sa bude dat, najdem nieco menej narocne 😀

nelynka
6. júl 2009

jj 😀

ja dneska budem mat zlu naladu a budem vrcat asi..
je mi blbo od zaludka nejak odvcera a nevyspata som..

svieti slniecko tak mozno sa skocime okupat zase dneska jaaaaj 😀

riana12
6. júl 2009

Ja som tiez nejak mimo. Ako ma vcera taka depka chytila, tak sa ma este aj dnes drzi, toz musim pripustit. Este mi aj crievka blbnu, napajedila ma trocha kolegyna, teplo mi je az strach. Tak som si povedala, ze sa na obed potesim sa chickenburgerikom a snad dojdem do robotky po obede v nieco lepsej nalade... 😵

riana12
6. júl 2009

- Aký je rozdiel medzi ženou a slivovicou?
- Žiadny.
- Čím je staršia, tým je z nej väčšia opica.

riana12
6. júl 2009

Slovák má len tri želania počas dovolenky:
- jemný piesok.
- čistá voda.
- a aby sa miešačka nepokazila.

nelynka
6. júl 2009

to je lepsie 😀 😀

nam stary vcera doniesol z roboty zlavy do mekaca, paradne akcie, tak pojdeme na vyplatku pozriet trosku aj my xixi..sa tesim na hranlky a McChicken 😀 😀 😀

depku mam aj ja ale preto ze uz mi doma sibe, uz ma nebavi sedet za PC a nikam sa neda ist lebo je pred vyplatou..
potrebujem uz do prace ist..
a tiez mi je odvcera nejak blbo na zaludku ale to uz su zase stresy ako naposledy, som zvedava co ma este chyti

riana12
6. júl 2009

Ja si od zajtra budem liecit depku. Pojdem do jedneho fitka, vybavim si tam karticku, potom si co najskor pojdem nove tenisky kupit, nejake nove tricka a nejake gatuse, co sa budem moct bicyklikovat, ale nejake, kde nebude vidno moju upotenu ritku 😀. A potom len to zacne 😀 (aj ked neviem teda, ze co, ked budem mat cely vikend volny, nik ho so mnou nebude moct travit; no nech, nejdem sa tym teraz trapit, ze? 😀 😅 😅)

nelynka
6. júl 2009

tak fitko nie je zly napad, tez som nad nim premyslala ale ako pisala zuzka minule, mne sa tam samej traposit nechce..aspon zozaciatku ked neviem co a ako by som potrebovala mat niekoho pri sebe, ale tha bohuzial, tu asi tazko..
potom som premyslala sa prihlasit do tanecnej skoly, ale tu na okoli nic take nie je, jedine spolocenske tance a tam by som mala mat aj partnera..a to nemam..

samej sa mi nechce nikam, tiez by som mohla behat kade tade na bicykli ale to nie je ono..nebavi ma to samu

nelynka
6. júl 2009

preto radsej sedim tu a cakam kym niekto pride aby som mohla aspon kus pokecat

riana12
6. júl 2009

No ja uz sa prehovaram tristvrte roka, nikoho som si nenasla, co by siel so mnou. Tak som sa najedovala a pojdem sama. Tiez som proti takemu traposeniu, ale donekonecna doma bedakat, ze len hnijem...radsej idem potraposit. Ved potom vam zreferujem. Do toho fitka chcem ist na bicykliky. Viem, to mozem aj doma, ale sama by som z domu len tak bicykel nezobrala. A tam vo fitku to bude v spolocnosti, bude hudba, bude to mat aj nejaky harmonogram a budem mat nejaku poriadnu pravidelnu cinnost 🙂

riana12
6. júl 2009

Aj ja sem chodim, cakam, ze niekto pride pokecat. Len vacsinou sa tu vtedy, ked najviac cakam/potrebujem, nikto nezjavi. Vsetky mate vtedy nejaky fajn program a tak 😉

nelynka
6. júl 2009

tak drzim peste nech sa ti podari 😀
aj ked, chces pribrat tak neviem ci cvicenie je ten lepsi pripad 😀

riana12
6. júl 2009

Nely, no nejak sa s tym uz popasujem (s tym chudnutim/priberanim). Vies, vsade hovoria, ze je to dobre na vyformovanie zadku a stehien. Toz to skusime 😀. Sice tie moje kila nic moc, ale teda sadielko tam dolu sa traska statocne 😀 😝.

riana12
6. júl 2009

A dakujem za prstiky 😉

nelynka
6. júl 2009

sadielko?? a z coho?? 😀 😀 😀

nelynka
6. júl 2009

to su len ochabnute svaly, ty si jak moj muz, jak kotny vrabec boha 😀

riana12
6. júl 2009

Nely, tato este volakedy zhodnotil, ze uz mam celulitidu 😒 😝 😀

riana12
6. júl 2009

Nely a preco mam spodok 36-38 a vrch len 34? To uz o nejakom nadbytocnom sadielku svedci 😀

nelynka
6. júl 2009

riana vecsinou to tak byva..ze vrch je mensi ako spodok, hlavne ked mas malo kil a nemate v rodine velke kozy po kom by si ich mala zdedit..
ja som tiez mavala vrch XS a spodok S-M

a teraz mavam tak o dve cisla vecsie ale hore obleciem vpohode aj S niekedy..a na spodok nenatiahnem nic co je mensie ako 40

riana12
6. júl 2009

V rodine aj mame, len som nezdedila tie prave geny 😝. Ja som hooodne taka miesanka genov oboch rodicov 😀 Takze nieco od tatu, nieco od mamy.

nelynka
6. júl 2009

ja tiez, z toho si nic nerob, to vecsinou tak byva pri detoch 😀

riana12
6. júl 2009

No ja som ale jedinecna, ze to mam cca 50:50. Jeden brasko je takmer cely tato a druhy zase takmer cela mama. 😀 😀

nelynka
6. júl 2009

tak u nas ani nejako nepostrieham kto je po kom..jeden je cely dedo s ocovej strany a druhy cely dedo z maminej strany..
a ja som 50:50 z oboch rodicov tiez 🙂
nieco z mamky a nieco z otca, ale vzdy som to len ja 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre