• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
tak papa, idem kus na slniecko..potom pridem :frowning2:
25. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ale ste toho popisali :sweat_smile: vcera nas doslo puzzle a zacali aj majstrovstva,tak som cumela a skladala :grinning: a do postele sme sa dostali az okolo pol tretej a chudak mily,volali rano,ze ide do prace..takze sa nevyspal poriadne :sweat_smile:
som postrehla,ze ste pisali o mlieku..tak aspon nie som jedina,co ho neznasa..je mi z neho normalne zle..nastastie ho znesiem v pudingoch a kasi..
sa mi nic nechce..ale nastastie u pratane uz je..este povysavat a ist na nakup..ale to si pockam na mileho,nebudem predsa sama vsetko zvlacat :sweat_smile:
25. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lea..

tak ja mlieko ako take neznasam, jogurty, maslo, pudinky, syry i nevadia, tie zboznujem :grinning:

ja som dneska jedine vyprala a vecer sa chystam mozno zehlit, ale iba mozno, uvidime podla chuti :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely..som nemyslela,ze tu niekoho najdem :grinning: no s tymi mliecnymi vyrobkami sme na tom rovnako..nevadia mi,niektore zboznujem..ale mlieko nieeee..
ja operiem az pride manzel..nech dame aj jeho veci z prace..nech ma na pondelok..vyzera to tak,ze chvliku bude normalne robit..tak som zvedava..
25. apr 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. apr 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea tak aspon nieco...dobre by bolo...

ja uz asi nebudem nic robit, kaslem aj na to zehlenie, akurat uvarim zemiacky k mesku na veceru a bude..a som zvedavav akej nalade pride drahy...

ahoj cipsus uz zohriata?
25. apr 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som volala domov a babca mala navstevu sesterku skoro 4 rocnym synom a on mi zdvihol telefona a,ze:Ahoj teta Landla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. apr 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hovby nely ani som nesla do postele,vola som domov,umyla riad,povysavla,volala s drahym a pofajcila v okne a tot vsjo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. apr 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi a to si stihla za ten cas??? ty si sikula...

cipsi ty si Linda?
25. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak s tym mliekom je to divne,ze???Ja milujem syry,jogurty a aj mlieko s cerealiami ale same eeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nie Sandra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No stihla som to za ten cas,ved my tu mame pidi bytik,cize pohoda :wink:
25. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi..no sikovna si :slight_smile:

nely..ja budem zajtra robit zemiaky..dnes som rano uvarila cestoviny milemu,tak nieco lahke na veceru..
25. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lea :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja neviem co mam varit :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Kupili sme take obrovske stehniska morcacie ale ja nemam chut na maso a drahy mal maso v praci tak neviem co spravim :confused: :confused: :confused: :confused:
25. apr 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne z takeho dazda sa tu vyjasnilo ale je kosaaa :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
25. apr 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne Cipsiii...a preco teta Lindla??

lea tak ja mesko mam tak urobim par zemiackov, je to najrychlejsie...
25. apr 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nie lindla ale Landla ako Sandra len sa mu asi tazko hovorilo s a r :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale bol na zozratie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. apr 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj som zle precitalaa.a...
xixix, to ti verim ze bol na spapanie :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este tak vazne to hovoril :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ze kedy k nam plides :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no musela som sa smiat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sprav palacinky :slight_smile: tymi sa nic nepokazi..ak mate radi sladke..
ja mam nejake maso v trojobale v praziaku,tak len to spravim a bude :slight_smile: pripadne este nejaky salat..
25. apr 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea cosiiiiiiiiii ved s tym je roboty ako na kostole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi hodim tie stehniska na pekac a mam svaty pokoj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

A ako maly povedal,ze teta normalne som ostala obarena,ze akoby som bola nejaka starena :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. apr 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my mame este polievocku od stvrtka, ked bude chciet urobim mu cestovinky do nej a ked nie tak bude len meso a zemiaky papat a polievocka ostane mne, mnam mnam :wink:
25. apr 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja rada robim palacinky..asi ich spravim v pondelok..dnes urcite nie..akurat cumim zenicha na uteku a vecer idem este farbit vlasy..
25. apr 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neznasam robit palacinky lebo ich neviem take pekne tenuckeee :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

akurat si robim franc.manikuru a tukam ak postihnuta do tej klavesnice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja urobim ake pridu ale u nas sa zjedia setky, ci su tenke alebo hrube :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj volal mi drahy tak som sa ho opytala,ze naco ma chut a on,ze na pizzu juchu nemusim variiiit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim tenke..a to cesto musi byt take redsie :wink: a este zboznujem ryzovy nakyp a zemlovku :dizzy_face:
25. apr 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi tak vidiiiis :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som si strasne dala chinu ale som si povedala ze idem trosku chudnut a vyskusam 90-dnovu dietu, dokedy to vydrzim :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi..no ten to vyriesil velmi rychlo :slight_smile:

nely..aj ja musim zhodit..ale 90 urcite nie..
25. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skusim uvidim dokedy to vydrzim, dnesok bol vpohode, aj ked mojich prehreskov sa tazko zbavim :grinning: :grinning:
jogurt s cokoladovym topingom alebo grankom a tak..ale inak pohoda...aj jedla su vpohode..stacia mi uplne..uvidime..
popritom aspon trosku svicenia doma..uvidime.. :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea hej vyriesil to a to som mu ani nepovedala,ze sa mi nechce varit,sikulko je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. apr 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok