Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. apr 2009

tak papa, idem kus na slniecko..potom pridem ☹

leatea
25. apr 2009

ahojte..ale ste toho popisali 😅 vcera nas doslo puzzle a zacali aj majstrovstva,tak som cumela a skladala 😀 a do postele sme sa dostali az okolo pol tretej a chudak mily,volali rano,ze ide do prace..takze sa nevyspal poriadne 😅
som postrehla,ze ste pisali o mlieku..tak aspon nie som jedina,co ho neznasa..je mi z neho normalne zle..nastastie ho znesiem v pudingoch a kasi..
sa mi nic nechce..ale nastastie u pratane uz je..este povysavat a ist na nakup..ale to si pockam na mileho,nebudem predsa sama vsetko zvlacat 😅

nelynka
25. apr 2009

ahoj lea..

tak ja mlieko ako take neznasam, jogurty, maslo, pudinky, syry i nevadia, tie zboznujem 😀

ja som dneska jedine vyprala a vecer sa chystam mozno zehlit, ale iba mozno, uvidime podla chuti 😀 😀

leatea
25. apr 2009

ahoj nely..som nemyslela,ze tu niekoho najdem 😀 no s tymi mliecnymi vyrobkami sme na tom rovnako..nevadia mi,niektore zboznujem..ale mlieko nieeee..
ja operiem az pride manzel..nech dame aj jeho veci z prace..nech ma na pondelok..vyzera to tak,ze chvliku bude normalne robit..tak som zvedava..

cipsinka
25. apr 2009

caute 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
25. apr 2009

lea tak aspon nieco...dobre by bolo...

ja uz asi nebudem nic robit, kaslem aj na to zehlenie, akurat uvarim zemiacky k mesku na veceru a bude..a som zvedavav akej nalade pride drahy...

ahoj cipsus uz zohriata?

cipsinka
25. apr 2009

som volala domov a babca mala navstevu sesterku skoro 4 rocnym synom a on mi zdvihol telefona a,ze:Ahoj teta Landla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
25. apr 2009

ale hovby nely ani som nesla do postele,vola som domov,umyla riad,povysavla,volala s drahym a pofajcila v okne a tot vsjo 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. apr 2009

cipsi a to si stihla za ten cas??? ty si sikula...

cipsi ty si Linda?

cipsinka
25. apr 2009

Inak s tym mliekom je to divne,ze???Ja milujem syry,jogurty a aj mlieko s cerealiami ale same eeee 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
25. apr 2009

nely nie Sandra 😅 😅 😅 😅 😅 😅 No stihla som to za ten cas,ved my tu mame pidi bytik,cize pohoda 😉

leatea
25. apr 2009

ahoj cipsi..no sikovna si 🙂

nely..ja budem zajtra robit zemiaky..dnes som rano uvarila cestoviny milemu,tak nieco lahke na veceru..

cipsinka
25. apr 2009

ahoj lea 🙂 🙂 🙂 🙂 ja neviem co mam varit 😕 😕 😕 😕 😕 Kupili sme take obrovske stehniska morcacie ale ja nemam chut na maso a drahy mal maso v praci tak neviem co spravim 😕 😕 😕 😕

cipsinka
25. apr 2009

normalne z takeho dazda sa tu vyjasnilo ale je kosaaa 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
25. apr 2009

jasne Cipsiii...a preco teta Lindla??

lea tak ja mesko mam tak urobim par zemiackov, je to najrychlejsie...

cipsinka
25. apr 2009

nely nie lindla ale Landla ako Sandra len sa mu asi tazko hovorilo s a r 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale bol na zozratie 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
25. apr 2009

jaaaaj som zle precitalaa.a...
xixix, to ti verim ze bol na spapanie 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

no a este tak vazne to hovoril 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅 ,ze kedy k nam plides 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,no musela som sa smiat 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

leatea
25. apr 2009

tak sprav palacinky 🙂 tymi sa nic nepokazi..ak mate radi sladke..
ja mam nejake maso v trojobale v praziaku,tak len to spravim a bude 🙂 pripadne este nejaky salat..

cipsinka
25. apr 2009

lea cosiiiiiiiiii ved s tym je roboty ako na kostole 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi hodim tie stehniska na pekac a mam svaty pokoj 😉 😉 😉 😉 😉 😉

A ako maly povedal,ze teta normalne som ostala obarena,ze akoby som bola nejaka starena 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. apr 2009

tak my mame este polievocku od stvrtka, ked bude chciet urobim mu cestovinky do nej a ked nie tak bude len meso a zemiaky papat a polievocka ostane mne, mnam mnam 😉

leatea
25. apr 2009

no ja rada robim palacinky..asi ich spravim v pondelok..dnes urcite nie..akurat cumim zenicha na uteku a vecer idem este farbit vlasy..

cipsinka
25. apr 2009

ja neznasam robit palacinky lebo ich neviem take pekne tenuckeee 😖 😖 😖 😖 😖

akurat si robim franc.manikuru a tukam ak postihnuta do tej klavesnice 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

tak ja urobim ake pridu ale u nas sa zjedia setky, ci su tenke alebo hrube 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

jooj volal mi drahy tak som sa ho opytala,ze naco ma chut a on,ze na pizzu juchu nemusim variiiit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
25. apr 2009

ja robim tenke..a to cesto musi byt take redsie 😉 a este zboznujem ryzovy nakyp a zemlovku 😵

nelynka
25. apr 2009

cipsi tak vidiiiis 😀 😀 😀
ja by som si strasne dala chinu ale som si povedala ze idem trosku chudnut a vyskusam 90-dnovu dietu, dokedy to vydrzim 😀 😀 😀

leatea
25. apr 2009

cipsi..no ten to vyriesil velmi rychlo 🙂

nely..aj ja musim zhodit..ale 90 urcite nie..

nelynka
25. apr 2009

tak skusim uvidim dokedy to vydrzim, dnesok bol vpohode, aj ked mojich prehreskov sa tazko zbavim 😀 😀
jogurt s cokoladovym topingom alebo grankom a tak..ale inak pohoda...aj jedla su vpohode..stacia mi uplne..uvidime..
popritom aspon trosku svicenia doma..uvidime.. 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

lea hej vyriesil to a to som mu ani nepovedala,ze sa mi nechce varit,sikulko je to 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre