Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
13. júl 2009

fajne, nie? 😀 😀 😀

nelynka
13. júl 2009

jj fajne 😀

riana12
13. júl 2009

tesi ma 😵 😵

inac sa mi taaaak chce spat 🙄 v noci som ale o pol druhej bola na vecku a potom som sa mozno hodku len tak prevalovala na posteli, co nie a nie zaspat. uz som si chcela vina hrknut (to zaruceny uspavac), aj vecer som mala, takze o desiatej som ako dudok zaspala 😅, ale to uz som nestihla, zrazu bum a spala som 😅 😅 😀

nelynka
13. júl 2009

tak ja som o pol druhej este veselo cuckala balantines 😀 😀 😀 😀

riana12
13. júl 2009

Ja som sa o osmej "ozrala" vinom, takze o desiatej som ako-tak vladala do postele zaliezt 😀 😀 😀. Ale ma teda dojalo, ze som nie a nie zaspat 🙄. Ale rano som od pol siestej do siestej este poctivo kukuckovala jeden serialik v posteli a az potom som sa vyliezla a schystavala sa do robotky 😅

A ty co tak neskoro s Balantinesom ruka v ruke? 😀 😀

nelynka
13. júl 2009

sak sme grilovali vcera a nejako sa to z povodneho zameru o polnoci najneskorsie koniec pretiahlo ze sli prec o tretej rano a fero o 5h budicek do prace 😀

riana12
13. júl 2009

jaaj, nieco som vcera postrehla, moc som po nete nebehala vcera, mladeho som mala u nas...

nelynka
13. júl 2009

ani ja som tu moc nebola 😀

riana12
13. júl 2009

ja som bola jemne popisat do druhej temy, bo tam sme taky jeden moj problemik dost riesili, ale sak tam aj tak nik nebol. tu tiez to bolo take zakapate.
vsetky si uzivali vikendu 😵

nelynka
13. júl 2009

tak boli tu cipsulik a zuzka a cipsik sa rozculovala ze tu nikto a kazda len do inych tem piseme 😀

riana12
13. júl 2009

tak ja ked som videla, ze nikto sem nepise, tiez som nepisala 😀 😀 😅
A so Zuzi sme povodom z inej temy 😀

Neviem, ci to bolo poatok, ci sobota vecer 😅 😅, Cipsi dosla a potom sa mi vyparila ako duch ☹

nelynka
13. júl 2009

tak ani ja nepisem ked nikto nepise, nebavi ma to 😀
a aj ja som povodom z inej temy a tam sem tam napisem ale tu sa mi osobne paci viacej, aj ked tu povecsine chodime len my 4 ale je to tema v ktorej sa rozobera naozaj setko nie len jedna a ta ista vec dokola 😀 😀 😀

riana12
13. júl 2009

Mne sa to tu tiez paci, super zostava 😉
Teraz, v poslednom case, som sa nabudila, ze treba rozvirit pokludnu hladinu nicnerobenia v nase povodnej teme, tiez sme tam len 4, taka pevna zostava. No len teraz tam mozme vypisovat len ja, Zuzi (take stalice) a prip. aj nejaka ina babulka 🙂.

riana12
13. júl 2009

Utekam teraz na obed 😉

nelynka
13. júl 2009

tha..ja sa zapojim aj inde ked nieco zaujimave vidim, ale poslednu dobu ma to tu uz nejako nenaplna, nebavi, neviem...

nelynka
13. júl 2009

dobru chut 😉

riana12
13. júl 2009

som spat 🙂

nelynka
13. júl 2009

co si mala fajneho?

riana12
13. júl 2009

Ale iba cokoladkovy jogurtovy napoj som stihla pocas obednej prestavky. TEraz sa chystam na 2 makovky, par rajciniek a par platkov syra. Len ktovie, kedy sa k tomu dostanem. Riesim jeden pruserik. A kym cakam na par odpovedi, dosla som sa sem troska odreagovat 😝

nelynka
13. júl 2009

tak ja budem az vecerat snad 😀 😀 😀
urobim pecene zemiacky a kuracie mesko nam este ostalo zo vcera

riana12
13. júl 2009

no mne sa to tu uz nejak ukludnuje, ale dotiahnute to nie je este. to si oddychnem az ku koncu pracovnej doby. dovtedy by sa to uz malo vyriesit (dufam)...
na mna jedna dobrota caka tiez, take fajnove zemiaciky, zo zeleninou a kur. prskami 😵 😵 😵 Mali sme vcera na veceru, na druhy den je to vzdycky este lepsie, tie chute maju cas sa pospajat 😵

nelynka
13. júl 2009

mnaaam zeleninka, jaaaj musim ist zase kus obrat hrasok 😀 😀 😀

riana12
13. júl 2009

my tam mame iba taku mrazenu zmesku, ale aj take je to ake mnamkove 😵

nelynka
13. júl 2009

no ja mam rada tie mrazene celkom, len nemam ju kde napchat teraz xixi..plny mrazak 😀 😀 😀

riana12
13. júl 2009

treba mrazak vyzrat 😀 😀

nelynka
13. júl 2009

tak mrazak je zelezna rezerva 😀 😀

som kukala jeden film a pozeram fotky z grilovacky hehe 😀

cipsinka
13. júl 2009

ahojte cucusky,

ja som prisla teraz z pracicky bolo suprovo,take pianko v klude sme si vsetko robili a bola aj srandaaaaaa,toooolko som sa dnes narehotala,dobre zlaticka idem lebo musim nieco navarit lebo som hladna ako vllllk.Mozno sa dnes este stavim cmuk

riana12
13. júl 2009

Babyyy???
Vy tomu dneska davate 😕 Co sa deje? Uzivate slniecka? 😵

nathali
13. júl 2009

ahoj riana si tu?
holky kde ste vsetky?

riana12
13. júl 2009

Ahoj Nathali, ja som tu este na chvilku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre