Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
27. júl 2009

a ahoooooj 😀 zabudla som na pozdrav 😅 😅

nelynka
27. júl 2009

riana ta co? ci si zase malo spala a rano nedalo postavit z postele?

riana12
27. júl 2009

Nely, spala som celkom dost, ale vcera ma od obeda hlava bolela, takze som zalahla kratko po deviatej. Aj ked som bola ubolena a unavena, ten spanok stal za prd. A ked som dosla do roboty, zas ma len hlava boli. Supla som si jednu tabletku, ale co mi to pomoze, ked sa mi aj hlava toci... 🙄
Na mare so mnou... 😝 😔

nelynka
27. júl 2009

riana treba vela pit..vela vela a nie len coca colu ale aj mineralky alebo najlepsie cistu vodu (aj ked je fuj 😖 )

riana12
27. júl 2009

Nely, ved pijem, od rana uz som stiahla skoro liter a pol a vcera som tiez pila ako duha. vlastne ja pijem celkom dost, ale to je asi od nervikov 🙄 pred skoro hodkou som si supla tabletku, ale ono to len horsie 😔

nelynka
27. júl 2009

no moze byt ze od nervikov si chytila migrenu a na tu nepomoze nic len klud, pokoj, tma a spanok...
budes to musiet nejako vydrzat...
ja som tiez mavala taketo migreny, a az tak, ze som zvracala od nich..
ale stacilo par minut si pospat a preslo to...

riana12
27. júl 2009

no tak to si musim pockat este nejaku tu hodku, kym domov pojdem... a to som chcela zbehnut dneska do mesta, mrknut nejake tenisky, zajtra som chcela konecne ist do toho fitka 😔

nelynka
27. júl 2009

tak uvidis, mozno ta prejde..vynechas obed a schrupnes v kancli kym budu seci prec a bude dobre...

riana12
27. júl 2009

no daco som si rychlo cez google nasla o migrene, no fakt to bude ona 😝 len ci mi prospeje vynechanie obeda... 😝 asi nie 😀

nelynka
27. júl 2009

tak...myslim ze spanok by ti prospel viac ako obed 🙂 ved si nechaj nieco priniest od kolegov...nejaky keksik alebo nejaku drobnost...nemusis sa kazdy den napchavat mekacom 😀 😀 😀

riana12
27. júl 2009

no ja uz 2 tyzdne bez MC, chodievala som konecne na bezne obedy, nie len v tescu nieco kupene...a co mi fakt ide na chut, tak sldka chilli omacka 😝 praveze sladke teraz moc necem, nieco slane/stiplave...asi si dam vylet do MC...a snad niekde neotrcim kopytka 😝 😀 😀

riana12
27. júl 2009

a jeeje. o chvilu bude obedna prestavocka, no musim sa ist do Mc nadlabnut...faaakt 😝 😅 😅

nelynka
27. júl 2009

fuj mne uz nejako Mc zase zisiel z chuti neviem...minule sme tam boli ale nijako ma nic nelakalo

leatea
27. júl 2009

no ja tu chvilku nie som,lepila som puzzle, a vy si tu takto klabosite 😅

ahoj nely..co tvoj vikend?

riana..no skoda toho spanku a ta bolest hlavy..nepomoze kava? teda,pokial je to migrena,tak asi nie..ale niekedy kava zaberie lepsie ako lieky 😕

riana12
27. júl 2009

ja by som inak nesla, ale aspon na ten chickenburgerik sa mi dneska ziada... normalny obed nedostanem dneska do seba ani co by sa dialo

nelynka
27. júl 2009

ahoj leus..
moj vikend nic..klasika..ako furt..

som volala za vysledky genetiky teraz a oni ich este stale nemaju, no ma porazi a ja uz zvedava co a ako ci setko Ok abo ne abo co 😀 😀

leatea
27. júl 2009

riana..a nebude ti z cohosi takeho este viac zle?

nely..a kolko im to ma trvat?

nelynka
27. júl 2009

lea malo im to trvat 2mesiace co je vlastne zajtra a sestricka povedala ze to bude tak o mesiac dlhsie zhruba trvat lebo ze nestihaju..
ale ako neponahla to len som zvedava

leatea
27. júl 2009

nely..to je dost dlho teda..ako je jedno,ci vam to ponahla..ale ved chces vediet,ci je to v poriadku nie..

nelynka
27. júl 2009

leus tak genetika trva tak dlho hlavne ked labaky nestihaju..
ale to je jedno,m vydrzala som dva mesiace vydrzim aj ten treti..v polke auusta si zavolam ci nahodou a ked ne tak zavolam na konci a to uz musia mat 🙂)

leatea
27. júl 2009

no este som nemala tu cest ist tam na vysetrenie..a dufam,ze ani nebudem mat 😕
tu v uk by to trvalo min 4mesiace zrejme..

co dnes planujes?

nelynka
27. júl 2009

ani nic a ty?

leatea
27. júl 2009

zlepila som jedno puzzle..este ma caka druhe a mam zamiesene na buchty,tak tie chcem spravit..a potom neviem..docitat asi knihu a mozno aj poriadok trocha porobit..teda hlavne povysavat izbu mi treba..

nelynka
27. júl 2009

tak ja akurat co budem tak varit gulas, nech je aspon na 3-4dni a asi k veceru zehlit ale to este uvidim podla nalady...
a tiez som rpemyslala nad buchtami ale to az potom ked sa gulas minie budem robit.. 🙂

leatea
27. júl 2009

no ja musim tiez ozehlit..si mi to pripomenula 😕 ale neni toho vela nastastie..

gulas my nerobime akosi..a ani neviem preco..

nelynka
27. júl 2009

tak ja toho mam peknu kopku ale tak pomalicky jedno po druhom 🙂))
hlavne tam je postelne a do toho sa mi moc nechce, ale tha uvidime aku naladu budem mat 🙂

no my gulas mnam mnam, a teraz najlepsie padne bo je ho vzdy aspon na 2-3dni

riana12
27. júl 2009

šom tuuuu 😀

trosicka na hlavu zabral ibi, len to hlavytocenie...

Zuzi, lepsie sa aspon niecoho najest, ako by mi malo byt zle od hladu...zatial je to v pohodke. uvidim, co bude, ked to zaludok viac stravi 😅

Uz ste asi pracovat odbehli, hm?

leatea
27. júl 2009

no ja mam akurat povysavane 🙂 tak aspon nieco za mnou..a vonku sa aj slnko ukazalo 🙂

riana..tak aspon o cosi lepsie..

nelynka
27. júl 2009

tak ja mam poslany zase zivotopis dalsi, volala som a asamozrejme poslat zivotopis, tak som poslala..
ach jo ☹

riana12
27. júl 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅
O prispevok skor som spomenula Zuzku a to malo byt pre Leu 😕 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre