Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
26. apr 2009

boze to videjko je super, to vvyzera jak nasa mackaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

sak je uchvatne ja som skoro skolabovala ked som ho videla a ti ociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ja bych to zozrala 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,tak ja vzdy balim tyzden pred,nasi susedia co tu byvali tak oni vyrazali o druhej rano z domu na letisko a este o 12 balili no tak ja nie som taky extremista 😉 😉 😉 😉

nelynka
26. apr 2009

fuj sak ani nespali preboha....by ma urvalo nespat pred cestou, by som grcala jak mala od bolesti hlavy..

cipsinka
26. apr 2009

ako vsetky su krasne a toboz,ze je to salon Paulina,meno mojej buducej dcery 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale asi naaaaj naaaaaaaj su pre mna tie uplne prveee 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
26. apr 2009

nely oni niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikdy nespali,nikdy to ja vzdy pred letom idem uz o 9 spinkat ved o tretej budeme stavat tak nech sa aspon trosku vyspim a potom budeme u nasich to zas budeme do rana klebetit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

na tych prvych ma zaujalo to krasne bolerko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je to teraz hrozne in 😉 😉 😉

nelynka
26. apr 2009

tak a teraz som nasla este lacnejsie..pche, idem to omrknut xixi 😀 😀 😀

noo ja by som nemohla xixi, aj ked povecsine spim pocas cesty, lebo ma trosku nudi ale inak pohoda 😀

cipsinka
26. apr 2009

nely oni sa praveze nam cudovali,ze ako mozme zaspat,ze ci sa nam to oplatiii 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
26. apr 2009

a neoplati? sak spanok je dolezity

cipsinka
26. apr 2009

no tie druhe su kraaaaaaaaaaasne len ja by som si ich nekupila a to pre dva dovody,ta vlecka je hrozne neprakticka ale asi sa da odopnut,ze???A po druhe nemam 30 kil ako ta baba cize by som v nich vyzerala desne 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
26. apr 2009

ja som taky spachtosko pre mna aj hodina ma vyznam 😅 😅 😅 😅 😅 a ked som pozerala na Discoveri tak tam hovorili,ze spanok je dolezitejsi ako jedlo a pitie a,ze pre cloveka su len nejake prve hodiny spanku veeelmi dolezite,cize aj hodinka je super.Moj otec je kamionista cize spal uplne minimalne ked sme este neboli v EU spal 7 hodin za tyzden!!!!!!!!!!!!!!!! a pred troma rokmi sa zrutil dostal zachvat z vycerpanosti sa mu to nakopilo za tie roky,nastastie uz su trosku ine pravidla oddychoveho rezimu a uz ani tolko nepracuje ma skveleho sefa 😉 😉 😉 😉

nelynka
26. apr 2009

tak vlecka sa odopnut da a 30kil nemam ani ja a predsa si verim ze nie som az taka spatna a tie saty by mi sadli..
nastastie mam v plane si ich ist vyskusat po salonoch viacero strihov, pofotit a potom sa rozhodnut, ale musim makat, inak to do svadby nestihnem ☹

tak je to riziko povolania kamionistov, ale myslim ze ani ti nemozu jazdit vkuse, maju na to take tie hodiny co im meraju 8-hodin a potom povinna prestavka, nie?

cipsinka
26. apr 2009

nely ano ved hovorim,ze uz je to trosku ine vzhladom k oddychovemu rezimu a ocino uz nejazdi tak daleko ako jazdieval,Rusko a podobne 😔 😔 😔 😔 😔 😔

nelynka
26. apr 2009

to hej, ved uz ma aj svoje roky...
kedy ide do dochodku?

cipsinka
26. apr 2009

teraz je hlavne na Slovensku a obcas do Madarska tak to je pohoda jahoda,kazdu noc si spi u seba v robote na posteli 😉 😉 😉 😉 😉 Aj pred par rokmi bolo,ze mali tie kruhy aby sa videlo,ze kolko maju odjazdene lenze vsetko sa da odrbkat 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
26. apr 2009

nely moj ocino ma 43 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

tie saty co si napisala,ze sa ti pacia najviac sa aj mne pacili po tych co som Ti napisala su ozaj take jednoduche 😉 😉 😉 😉 a tie co som Ti povedala ja sa ti nepacili??? 😕 😕 😕 😕

nelynka
26. apr 2009

cipsi taky mlady????
ty jo, moj uz je na dochodku pomali 3roky 😀 😀 😀 😀

tie co si napisala ty su pekne, ale ako svadobne..tie by som si vybrala na moju svadbu urcite, no premyslam nad nimi az nakoniec pretoze chcem nieco jednoduche, nice menej podozrive ze su to svadobne aby si nevesta nemyslela ze jej to robim naschvali a aby ma druhy ludia neohovarali ked vpredu budeme stat jedna za druhou 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

tak nely urcite tie co si napisala,ze sa ti pacia najviac su jemne,neviterave a kraaaaaaaaaasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

no je taky mlady nasi ma mali v 20 tich,cize mam mladuchov rodicov a je to supis,preto som aj ja chcela deticky trosku v nizsom veku ako mam teraz 😒 😒 😒 😒 😒

nelynka
26. apr 2009

ja neviem, vidno ze je jar, zase mam kazdym dnom silnejuci pocit ze chcem mimco..
to je des..pride leto , bude to najsilnejsie a na jesen to zase vyprcha, teda urcite skorej ked nastupim do prace a nahodou ma zacne bavit 😀 😀

nelynka
26. apr 2009

dakujem cipsi za nazor, este uvidime co povie drahy, ako ho spracujem aby somnou siel do salonou vyskusat podobne modely xixi 😀

no, ja uz mam 34 a 32rocnych bratov...xixi..moja mamka mala starsieho ked mala 22 a ocko 24 rokov..xixi..by bolo dobre keby som to aj ja tak stihla 😀
mna mali ked mala 34 a ocik 36 😀

cipsinka
26. apr 2009

no presne ja ked som robila na letisku som bola rada,ze som prisla a zalahla 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a na dieta ani pomyslenie a teraz ked som doma a je naaaaaaaaaaaahodou slniecko alebo ked sme v meste a vidim plno krasnych babik tak mi je smutno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
26. apr 2009

joooj tak to je jasan ked uz mas takych starsich surodencov to ja som najstarsia 😉 😉 😉 😉

nelynka
26. apr 2009

tak ja som najmladsi milacik doma 😀 😀

veru, vidim slniecko a setko tak si predstavim ze by som mohla ist s kocikom sa prejst, aaaaaa...
musim este vydrzat..stareho aj tak k nicomu teraz nedonutim, kym nemam robotu..potom to uz bude ine..
sam povedal, ze najskorej zacneme skusat az ked budem mat robotku aku taku..
a to este potrva kym sa nam to podari..
este musim doktora ukecat nech mu vysvetli ako casto by mal mat sex aby mal lepsie spermijky.. 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

no uz aj mna robota zacina serinkat ale teraz idem na dovolenku tak si ju nedam nicim pokazit 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a potom sa dam do toho 🙂 🙂 🙂 🙂 Nech sa prasule trosku nakopia a hajde dom 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
26. apr 2009

veru ti poviem? ach jaj, ja nastastie este dostanem plnu podporu na buduci mesiac, ale najlepsie by bolo zacat od prveho robit, aby som nedostala uz len tych 7500kc, lebo to je naozaj nic.. ☹

cipsinka
26. apr 2009

to podpora je az 7500???ty kokso to je super ja ked si spomeniem,ze som robila v Blave za 8000tis a iba 4 dni za mesiac volno tak mi je az zle 😖 😖 😖 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre