Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
26. apr 2009

ja ti nekazem aby si ich prestala jest 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
26. apr 2009

nely ja som to drzala s polkami tak tie mali asi ine pravidla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lebo aj tu som sa pytala bab co drzia tu dietu a niektore jedia a niektore nejedia mi prisli aj IPnormalne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ved to je kazdeho vec mozno polky nemozu a slovenku mozu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
26. apr 2009

xixix tak vidis...ale ono vies, jeden to vyda a kazdy si to pozmeni ako mut o vyhovuje najviac 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

joooj tu si normalne som sa zlakla,ze si lebedis pri telke a ja som tu sama ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ VObec nemam chut na ziadny film 😒 😒 😒 😒

nelynka
26. apr 2009

xixi ja som sa tam ani nedostala este, hram sa na PC 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

jeeeej nasla som jeden clanok kde je napisane,ze banan sa nema jest ale aj tak ho ta kocka jedla lebo jej velakrat zachranil zivot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,lebo je syyyyyyyyyty ako si hvorila 😉 😉 😉 😉 😉 Tu je link a aby si to nemusela cele citat tak je to v ranajkach 😉 😉 😉 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1011

cipsinka
26. apr 2009

a ja mam chut na zmrzlinu,dostala som sialenu chut na MC donaldsku zmrzku 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
26. apr 2009

jeeeeeej..no vidis xixi..
ono niekto to vyda ze tak schudol a kazdy si to upravi potom podla seba..ja mam dietu a idem si dat kolacik teraz juchuuuu 😀 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

zlata si 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj ja uz dlavim do seba treti 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
26. apr 2009

ja uz chcem ist domoooooooooooooooooooov ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ,dnes tu okrem nas dvoch nik nebol 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 To len my sme take zavislacky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😲 😲 😲 😲 😲 😲

nelynka
26. apr 2009

jaaaaj ci je dobryyyyyyyyyy 😀 😀

aj ty si si vsimla? kazdy nedeluje..xixi..len my nemame cele dni co robit 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

nely no co mame robit ked mame takych pracovitych muzickov 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,no niezeby som nemala co robit,ale ja stiham vsetko pomedzi konikovania cize pohodka spajam prijemne s uzitocnym 😉 😉 😉

nelynka
26. apr 2009

hej hej aj ja stiham akosi setko, no ale uz by mohli prist aj domov z roboty..teda pocitam ze ten moj zase pride skorej...teda dufam aspon 😅

cipsinka
26. apr 2009

no moj nedele konci o pol piatej cize u vas o pol siestej cize ratam,ze do piatej je doma ked je nedela a aj premavka je mensia 😉 😉 😉 😉 😉 My sme sa teraz dali na hravanie pyskorok vies aka je to sranda sa narehoceme ako deti 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
26. apr 2009

tak u nas frcia len dostihy, ale mna to nebavi ked hrame len dvaja, a take su onicom nejake neviem...

moj cez vikendy konci ofikos o 18h ale chodi skorej, lebo je menej roboty..tak pocitam ze kazdu dvhilu dorazi..

cipsinka
26. apr 2009

ja sa tesim,ze sa naje a ideme pyskorkovat 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
26. apr 2009

xixixi...ja neviem dufam ze sa pojdeme aspon niekam prejst bo ma tu urve uz dnuka...

cipsinka
26. apr 2009

mne sa nechce ist nikam ani do postele a ledva sa divam na PC ked nebudem odpisovat tak som zaspala 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

nely ty byvas vo velkej dedine??? 🙂 🙂 🙂

nelynka
26. apr 2009

xixixi...no ja by som aj sla niekam, asi vezmeme maleho a velku a pojdeme na vychadzku trosku 😝

cipsinka
26. apr 2009

no dobre toto uz ozaj nezvladam taham do postele pozerat Ako dostat tatinka do polepsovne zatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

nelynka
26. apr 2009

xixixi..tak papapaaaa 😎 😎

nelynka
26. apr 2009

cipis nie, je to mala dedinka ale je sa tu kde prechadzat..ani obchod tu nemame musime do vedlajsej dediny chodit alebo do mesta 15km 😀

charlize
26. apr 2009

Kocky, cozeee 😀 ste sa ako rozpisali .... normalne chat ste si tu z toho spravili 😀 ja sa nehorazne tyram ucenim, tak ma to nebavi, no ale nutim sa, cim viac sa budem teraz, tym skor budem mat pokoj a na statnice nejaky cas...

Som vcera akurat rozmyslala, ako ste tu pisali o planovani... ja si neviem predstavit nenaplanovat nieco pozitivne, lebo potom sa neviem tesit. Ale zas nemohla by som tak extremne planovat, ze babo sa narodi v polke jula 😀 ale viem predbezne (!) naplanovat, kedy by sme sa mohli zacat snazit, a podla toho sa potom orientovat... napr ze som chcela vysadit HAK rok pred snazenim, tak som vysadila teraz a tym nic nepokazim ...

Nelynka, mi napadlo, neviem ako sa to a ci vobec da, ty mas trvale bydlisko v CR? Lebo som rozmyslala, ze ked si nemozes DNP platit tam, nemozes si platit v SR?? Vobec netusim, ale napadlo mi to, mozno by stalo za to to overit...

leatea
26. apr 2009

ahojte babule..no ale ste sa rozpisali..hadam nie o planovani,lebo to by som musela poctivo precitat,aby mi nic neuslo..a bola rovnako pripravena 😀

my sme dnes vstali uz okolo deviatej,nech nevyspavame cely den a sli sme aj do kostola na obed,aby sme vecer stravili spolu..po hokeji je to taky nepekny vecer,ale hadam sa nasi budu snazit s kanadou..

nelynka
26. apr 2009

charliz tak sa snazime urdziavat to tu nejako xixi..aspon s cipsinkou 😀
lea a zuzka sa pridavaju vecerom 😉

mojko, mam trvale bydlisko na SR, lenze DNP by mi bolo prd platne, pretoze by som si ho musela platit celu sumu co je na nase pomery celkom dost a ta 1000 sa zide viac v domacnosti...a druha vec preco by mi to bolo na prd, ja mam narok na matersku aj rodicovsku tu v CR, takze by sa mi zo slovenskeho DNP nepocitala ani koruna..kezde vsetky poplatky mam odvadzane v CR a tu DNP pre fyzicke osoby neexistuje...
takze to nejde..
keby som mala prijmy na SVK, tak by nebol problem..ale bohuzial ☹ budem si musiet vystacit s tym co nam daju

leatea
26. apr 2009

nely..a cesi maju ake prispevky k narodeniu a matersku?

nelynka
26. apr 2009

lea, materska je tusim 55% z priemerneho platu za predchadzajuci rok ako nastupujed na MD, rodicovska je trojfazova, dlzku si volis ty pri narodeny dietata, je to bud 2roky - 11 500kc, 3roky - 7500kc, 4roky - 3800kc (tie sumy mozno nie su presne neviem to na 100% ale su priblizne take)
a prispevok na narodenie je asi 15 000kc, ale ja ako slovenka si mozem poziadat o doplatenie rozdielu porodneho zo slovenska a z CR...

leatea
26. apr 2009

aha..no a kolko by si chcela zostat ty doma?
inac,pozrela som si predchadzajuce stranky a aj tie saty,co sa ti pacia..asi by som zvolila jednoduchsie strihy uz len preto,ze ich chces kremove,tak aby nahodou prilis nevynikali a hostia si nemysleli,ze chces byt tiez za nevestu 😅
a ak to maju byt spolocenske,tak tych 7,5tis je dost..my sme davali robit druzickam a vysli nas do 2,5tis aj s latkou..myslim,ze to bolo este menej a boli site na mieru..

nelynka
26. apr 2009

ja som rozmyslala ze by som ostala len 2roky...

no to su original svadobne saty, takze su site ako svadobne saty, nie su to spolocenske..a myslim ze za svadobne saty 7000kc neni vela...ked si predstavim ze v pozicovne za ne das 6500-15 000kc.. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre