• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
no ja ked som robila na SVK tak som to tak nemala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a aj keby co som ja zarobila normalne za mesiac dnes to ma skoro drahy za dnesny den :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
4. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som asi tri tyzdne dozadu bola behat ale to mam svoje tempo ale takto s inou osobou no neviem neviem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a musim ist lebo dnes cvicit nejdem lebo je sviatok :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
4. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak aj ja hlasim doobedny prichod..kedze aj my mame volno :slight_smile:
cipsi..no to mas dobre,ze ma dvojnasobok..moj makal na velky piatok a velkonocnu nedelu a figu dostal :angry: :angry: :angry: vsetko si zobrala agentura :angry: :angry: :angry:

nam tiez ostala kuracia polievka a kolacik..a prave som doranajkovala..ved nie je sa kam ponahlat..
4. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mal to aj moj otec ked siel na sviatok do prace..
a tu je to normalne beznne, ale musis to mat v kolektivnej zmluve zahrnute...

tak si zacvic doma :grinning:
4. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea tie agenturi su svine :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: moje zlato je nastastie zamestnany priamo cez firmu,cize nic nestraca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja som na SVK nikdy nic na vyse nedostavla :angry: :angry: :angry: ,ale co sa da cakat od takeho obchodu kde som robila oni co bolo v zakone dane veeeelkym oblukom obchadzali :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: na nich len kontrolu zavolat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
4. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako kamaratkiyna kolegina...nepacilo sa jej ako robia, ze to je protizakonne a zavolala inspekciu na nich hehe :grinning:
4. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som asi mala,museli sme dret ako kone a plat o nicom :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a este ani prestavky sme nemavali :angry: :angry: :angry: :angry: ,ale uz na tie hrozne casy radsej ani nespominam,ale zas nasla som si tam plno kamaratov a znamych z radu zakaznikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to nefer..takto okradat ludi :angry:
zamestnavatel si mysli,ze moze cokolvek..
4. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, na to vymysleli obchodne inspekcie :grinning:
4. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ja vitam teba, neviem ci som tu nahodou nebola skor ako ty :sweat_smile:
4. máj 2009 o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely to sa lahko povie,ze na to su inspekcie a potom by ma vyhodili a mohla by som si fukat praskovy cukor do zadku,radsej som bola ticho a mala pracu aj ked na pi.u ale mala :wink: :wink: :wink:
4. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetko ma svoje za a svoje proti..
4. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lae co viem,tak tu sa vie dopredu,ked ma prist nejaka kontrola..ved este aj do obchodov ohlasia prichod a zrazu im tam vsetko funguje a poriadok nenormalny :confused: tak si viem predstavit inspekcie kvoli pracovnym podmienkam..
4. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ale sak nevadi, mozno budeme spolu tehulkovat :wink:
4. máj 2009 o 12:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim prichod z obeda :grinning:
4. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali vzdy kontrolu necakane,ale to sa zameriavali na technicke veci a veci co sa tyka datumu spotreby tovarov :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa radsej k svojej praci nevyjadrujem, tiez nic moc a prave preto som dala aj vypoved hned ako som zistila, ze som tehu a zatial ani nad pracou neuvazujem, mam doma nieco rozrobene a je mi tak dobre
4. máj 2009 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitkamalicka: ahoj chcela by som sa niečo opýtať, čítam, že si dqala výpoved hned ako si zistila, že si tehu... :grinning: a teraz pracuješ doma

uplatnovala si si niečo, pracuješ doma oficiálne alebo si na rizikovom???

dakujem za odpoved
4. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poseidonka mas IP :wink:
4. máj 2009 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame akurat desiatu..kolacik s kavou :grinning:
4. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby idem od vas,idem si spravit ranajky a spravit zo seba cloveka pa
4. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leatea ze desiatu? tak dobru chut
4. máj 2009 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si dala na ranajky slahacku s grankom :grinning:
4. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, takze konecne mas ranajky za sebou :grinning:
4. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely fajne ranajky, zavidim...ja som uz mesiac bez sladkosti
4. máj 2009 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ano :grinning: :grinning:
idem este po kakavko a idem si pozriet nejaky filmik asi..dneska je tu hnusne uprsane tak budem len vylehavat a oddychovat,, :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely a to uz ake zahnivanie :grinning: :grinning: :grinning: Aj ja som mala dneska kakavko. V robotke na ranajky :grinning:

No tu to pocasie tiez nie je buhvico, zamracene, ale za to celkom teplo :confused:
4. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja le take bez mliecka nemam chut s mlieckom, len cisty prasok taky fanjny s cukrom..

a co budem? sak vonku sa nic neda robit a dnuka ma nebavi nic upratovat bleeee..
sice by trebalo kupelku konecne vypratat od haraburd a kuchynu trosku dat dokopy... :grinning:
4. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok