Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
4. máj 2009

no ja ked som robila na SVK tak som to tak nemala 😠 😠 😠 😠 😠 a aj keby co som ja zarobila normalne za mesiac dnes to ma skoro drahy za dnesny den 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
4. máj 2009

ja som asi tri tyzdne dozadu bola behat ale to mam svoje tempo ale takto s inou osobou no neviem neviem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a musim ist lebo dnes cvicit nejdem lebo je sviatok 😒 😒 😒 😒 😒 😒

leatea
4. máj 2009

ahojte..tak aj ja hlasim doobedny prichod..kedze aj my mame volno 🙂
cipsi..no to mas dobre,ze ma dvojnasobok..moj makal na velky piatok a velkonocnu nedelu a figu dostal 😠 😠 😠 vsetko si zobrala agentura 😠 😠 😠

nam tiez ostala kuracia polievka a kolacik..a prave som doranajkovala..ved nie je sa kam ponahlat..

nelynka
4. máj 2009

tak mal to aj moj otec ked siel na sviatok do prace..
a tu je to normalne beznne, ale musis to mat v kolektivnej zmluve zahrnute...

tak si zacvic doma 😀

cipsinka
4. máj 2009

lea tie agenturi su svine 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 moje zlato je nastastie zamestnany priamo cez firmu,cize nic nestraca 😵 😵 😵 😵

cipsinka
4. máj 2009

nely ja som na SVK nikdy nic na vyse nedostavla 😠 😠 😠 ,ale co sa da cakat od takeho obchodu kde som robila oni co bolo v zakone dane veeeelkym oblukom obchadzali 😠 😠 😠 😠 😠 na nich len kontrolu zavolat 😒 😒 😒 😒

nelynka
4. máj 2009

tak ako kamaratkiyna kolegina...nepacilo sa jej ako robia, ze to je protizakonne a zavolala inspekciu na nich hehe 😀

cipsinka
4. máj 2009

aj ja som asi mala,museli sme dret ako kone a plat o nicom 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 a este ani prestavky sme nemavali 😠 😠 😠 😠 ,ale uz na tie hrozne casy radsej ani nespominam,ale zas nasla som si tam plno kamaratov a znamych z radu zakaznikov 😵 😵 😵 😵 😵

leatea
4. máj 2009

no je to nefer..takto okradat ludi 😠
zamestnavatel si mysli,ze moze cokolvek..

nelynka
4. máj 2009

tak, na to vymysleli obchodne inspekcie 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

cipsi ja vitam teba, neviem ci som tu nahodou nebola skor ako ty 😅

cipsinka
4. máj 2009

evit 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
4. máj 2009

nely to sa lahko povie,ze na to su inspekcie a potom by ma vyhodili a mohla by som si fukat praskovy cukor do zadku,radsej som bola ticho a mala pracu aj ked na pi.u ale mala 😉 😉 😉

nelynka
4. máj 2009

tak vsetko ma svoje za a svoje proti..

leatea
4. máj 2009

no lae co viem,tak tu sa vie dopredu,ked ma prist nejaka kontrola..ved este aj do obchodov ohlasia prichod a zrazu im tam vsetko funguje a poriadok nenormalny 😕 tak si viem predstavit inspekcie kvoli pracovnym podmienkam..

evitkamalicka
4. máj 2009

cipsi ale sak nevadi, mozno budeme spolu tehulkovat 😉

riana12
4. máj 2009

Hlasim prichod z obeda 😀

cipsinka
4. máj 2009

my sme mali vzdy kontrolu necakane,ale to sa zameriavali na technicke veci a veci co sa tyka datumu spotreby tovarov 😉 😉 😉 😉 😉

evitkamalicka
4. máj 2009

no ja sa radsej k svojej praci nevyjadrujem, tiez nic moc a prave preto som dala aj vypoved hned ako som zistila, ze som tehu a zatial ani nad pracou neuvazujem, mam doma nieco rozrobene a je mi tak dobre

poseidonka
4. máj 2009

evitkamalicka: ahoj chcela by som sa niečo opýtať, čítam, že si dqala výpoved hned ako si zistila, že si tehu... 😀 a teraz pracuješ doma

uplatnovala si si niečo, pracuješ doma oficiálne alebo si na rizikovom???

dakujem za odpoved

evitkamalicka
4. máj 2009

poseidonka mas IP 😉

leatea
4. máj 2009

no my mame akurat desiatu..kolacik s kavou 😀

cipsinka
4. máj 2009

dobre baby idem od vas,idem si spravit ranajky a spravit zo seba cloveka pa

evitkamalicka
4. máj 2009

leatea ze desiatu? tak dobru chut

nelynka
4. máj 2009

tak ja som si dala na ranajky slahacku s grankom 😀

riana12
4. máj 2009

Nely, takze konecne mas ranajky za sebou 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

nely fajne ranajky, zavidim...ja som uz mesiac bez sladkosti

nelynka
4. máj 2009

uz ano 😀 😀
idem este po kakavko a idem si pozriet nejaky filmik asi..dneska je tu hnusne uprsane tak budem len vylehavat a oddychovat,, 😀 😀

riana12
4. máj 2009

Nely a to uz ake zahnivanie 😀 😀 😀 Aj ja som mala dneska kakavko. V robotke na ranajky 😀

No tu to pocasie tiez nie je buhvico, zamracene, ale za to celkom teplo 😕

nelynka
4. máj 2009

tak ja le take bez mliecka nemam chut s mlieckom, len cisty prasok taky fanjny s cukrom..

a co budem? sak vonku sa nic neda robit a dnuka ma nebavi nic upratovat bleeee..
sice by trebalo kupelku konecne vypratat od haraburd a kuchynu trosku dat dokopy... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre