Operácia štítnej žľazy a otehotnenie

26. máj 2023

Prosím čaká ma operacia a chcem sa uistiť. Su tu ženy ktorým vyoperovali celú štítnu žľazu a podarilo sa následne otehotnieť?
Prosím nepíšte mi tie zlé scenáre len chcem vedieť či sa to aj potom dá

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. máj 2023

@jj298 býva problém s hormónmi..štítna žľaza vie dosť ovplyvniť tehotenstvo pokiaľ nie sú dobré hodnoty

divokykonik
26. máj 2023

Sestra otehotnela dosť skoro po vyoperovaní štítnej žľazy, ešte jej upravovali hladinu hormónov, čo mala brať a už tam prišla tehotná. A to vyplakávala pred operáciou, že už nebude mať deti, keď jej vyberú štítnu. Ale žiaľ poznám viaceré prípady, ktorým to nešlo až tak ľahko, ale to počuť nechceš 😀. Držím palce!

greta2017
26. máj 2023

Vyoperovanie SZ neznamena neplodnost. Po operacii beries dozivotne tabletky a tie ked su dobre nastavene mozes mat deti kolko chces. V tehotenstve sa zvysuje davka ale to uz predbieham. Ja som otehotnela na prvy pokus ked som sme si povedali ze chceme babo cize ...nebala by som sa😉

autor
26. máj 2023

@divokykonik nešlo ľahko alebo vôbec? ...mne je jasne ze to môže byť problém ale áno chcem počuť len to zr to ide napriek tomu 😃 takže ďakujem za tu pozitívnu skúsenosť 😃

autor
26. máj 2023

@greta2017 ďakujem 🙏🙂

gvenduska
26. máj 2023

Ja mám vonku celu a otehotnela som 7 mes po operácii
Viem že sa odporúča čím skôr lebo potom býva problém

suzie28
26. máj 2023

Kamoska bola po operácii štítnej žľazy a do 6m od kedy začali pracovať na babatku otehotnela( má dokonca dvojičky )

autor
26. máj 2023

@gvenduska
@suzie28 ďakujem 🙏🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre