Oplodnenie v dobe ovulácie a alkohol

28. nov 2020

Ahoj mám taký zvláštny dotaz 🙂

K možnému oplodneniu mohlo dôjsť (+- v deň ovulácie) kde sme s priateľom mali nechránený styk -25.11 v stredu.

Ale včera v piatok 27.11. sme mali menšiu oslavu a pili sme. Aká je moja otázka? No, z ničoho nič som začala mať výčitky pritom ani neviem či som tehotná, ale mám blbý pocit, že som nemala piť ( což mál alkohol iba 12% ) . Ale zase je pravda , že to telo ešte nerieši alkohol do 8tt? A keď sme to trafili na ovulaciu , myslíte že sa udrží i keď dva dni po možnom oplodnení bol ten alkohol?

Menštruáciu mám mať za 11 dní.Y tak test až potom.

viikkki
28. nov 2020

Potencionálne bábätko ešte nieje ani uhniezdene v maternici a ani nieje napojené na tvoj krvny obeh neboj sa nič mu nebude a nijak to neovplyvní to ci otehotnies ak ta to ukludni my sme s manzelom pili víno v deň kedy sme počali dieťa 🙏

pininka1
28. nov 2020

Neboj sa, nebola by si prva ani posledna. Ked uz vies ze teoreticky to moze byt tak nepi kym si nebudes ista.

lucilaines
28. nov 2020

Ja som otehotnela na dovolenke na svadobnej ceste. Nesnazili sme sa, neriesila som to a pili sme vkuse celu dovolenku, drinky na plazi, dobre vecere. Vsetko uplne v poriadku.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamea
28. nov 2020

Môj dovolenkový suvenír zvládol zopár vínnych strikov na večernom pozorovaní vĺn mora, keď som ani netušila, že som otehotnela a niekde sa mi chce niečo uhniezďovať. No stress. 🙂

prihlassa
28. nov 2020

Môj najmenší štvormesačný zázrak vznikol vo vani s dvoma fľaskami talianskeho jahodového šampanského 🤪🤪

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre