Otehotneli ste po kyrete bez snažilkovania?

5katarina5
14. sep 2015

Baby,je tu nejaka,ktora otehotnela po kyrete s tym,ze vobec nedostala mrchu,ale nesnazilkovali?ze aj ked si davali pozor,tak otehotneli?mozno aj kvoli vysokej plodnosti maternice?dakujem

babydesire
14. sep 2015

5katarina5 A to ako sa da otehotniet bez snazenia?ved vsetci vieme ako prichadzaju deticky na svet.treba na to dvoch,muza a zenu a ich pohlavny akt. Ak mas nechraneny sex VZDY je sanca otehotniet. Ak chces mat dietatko vies ako na to. Nerozumiem co by si vlastne chcela vediet? Mala byt tvoja otazka sposob ako najst tu zeny ktore otehotneli hned po kyrete? 🙂 alebo si chcela vediet nieco ine?

5katarina5
autor
14. sep 2015

😀😀😀 myslim.ze nejdete na ostrro ale mate prerusovany styk.ze si davate vlastne pozor.. ale aj tak sa stalo.ze uslo..ako ono je to mozno hlupa otazka.. ale som 6t po kyrete a kramy ani len za dverami a zacalo mi byt aj zle od zaludka a podobne. Ale samkzrejme.ze sme si davali pozor.. ale maternica po kyrete je vysoko plodna.cize ak clovek v beznom stave z tej ,,kvapky lasky"neotehotnie,ze tu sa to stat moze.. lepsie povedame??? A dr mi nedviha.takze nvm

5katarina5
autor
14. sep 2015

Takze ci sa stalo uz nejakej.ze sa nesnazili,ale po zakroku aj tak otehotnela.

sabina1975
14. sep 2015

@5katarina5 neviem o tom ci je maternica po kyrete vysoko plodna ja som v septembri 2012 mala kyret a podarilo sa vo february 2013

babydesire
14. sep 2015

5katarina5 ahaaa ,uz chapem... Tak ja taku skusenost nemam (my sme snazili hned po MA a znovu som otehotnela az po 2menstruacii)ale uz som tu na mk nasle zo dva prispevky kedy otehotnela ihned po kyrete ale tam autorky pisali ze snazilkovali.. myslim...Ale ono sa hovori,ze zena rychlejsie otehotnie po potrate,kyretazi,tak ako pises...no ale stale plati ze aj ta kvapka musi byt v spravny cas,takze pokial pri prerusovanej sulozi cosi uniklo,muselo by to byt v case plodnych dni..neplati,ze po kyrete si plodna kazdy den...ale,nasla som tu aj prispevky,kedy dievcata cakali na prvu mrchu aj 6-7tyzdnov..ono je lepsie zajst k lekarke ak ti meska,aby zistila ci tam nieco neostalo po potrate..ozaj a co tehu test?ak ti ukaze druhu ciarku bud si tehu alebo je to pozostatok z predchadzajuceho tehu,tak si za dva,tri dni urob dalsi a ak zosilnie tak si pravdepodobne tehu 🙂

sabina1975
14. sep 2015

@5katarina5 a nebola si po kyrete na kontrole ja som bola normalne po 6 tyzdnoch

5katarina5
autor
14. sep 2015

@sabina1975 este nie..povedala mi.ze po prvej mrche a ta furt nechodi.alchemilku pijem liter denne..aj vinko cervene a niiic

5katarina5
autor
14. sep 2015

@5katarina5 a je vysoko plodna. To hovoria vsade,lebo je ako keby pohnojena.. ty si mozno vynimka.ale vsade spominaju,ze oklepes trencle a je to tam 😀😀😀

5katarina5
autor
14. sep 2015

@babydesire robila som dnes.. nic..tak popripade spravim za par dni.. a kazali 3mesiace pauzu.tak nvm.dake dva chchem vydrzat...ale to.ze kontorla az po mrche ma hneva.. skusim jejbstale volat..

sabina1975
14. sep 2015

@5katarina5 neviem prvych dvoch synov sa zadarilo ani nevieme ako a tretie sme sa snazili vyse roka ale odstup medzi druhym a tretim je 17 ,5 roka

5katarina5
autor
14. sep 2015

Ako ja by som bola len rada..uz sa neviem dockat,kedt zacneme..men takto skoro sa bojim..je to risk..

matamk
14. sep 2015

Ja som otehotnela mesiac po kyrete. Hned po prvej MS ale nedavali sme si pozor, no ani sme sa az tak nesnazili ;) krpec ma 7 mesiacov a tehu bolo bez problemove.

5katarina5
autor
14. sep 2015

@matamk taketo inspiracie mi robia dobre.. len keby uz ta prva ms prebehla,nech viem,ze je vsetko ok

zuzana231
14. sep 2015

@5katarina5 ahoj. Ja som na tom bola podobne a nakiniec mám cystu. Neviem koľko ti mešká, ale určite by som šla k doktorovi.

5katarina5
autor
14. sep 2015

@zuzana231 dakujem

mishell24
14. sep 2015

@5katarina5 Ahoj, ja ta potesim. Mne sa stala takato situacia, a teraz to "oklepanie treniek" mi beha po dome a ma 2roky. Po potrate 17.decembra som uz 7.januara bola opat tehotna bez toho, aby som to co i len tusila. Ani len som menzes nestihla dostat;) vycistila som sa po kyrete a sup uz to bolo;)
Drzim palce;)

5katarina5
autor
15. sep 2015

@mishell24 ale davali ste si akoze pozor,ale ste ,,pušťali dnu"

mishell24
15. sep 2015

@5katarina5 praveze sme si davali velky pozor;)

5katarina5
autor
15. sep 2015

@mishell24 aj si ma potesilaa... ale aj sa bojim,ak by to bolo ono,aby nebolo rizikove

5katarina5
autor
16. sep 2015

Takze som volala dr.,ze 6.tyzden konci a mrxha nikde..vraj som sa mala prist ukazat uz davno.. ale hlavne,ze sme bpli doho,ze po prvej.. a este mi povie.ze pridte.lebo je tam sanca,ze tam bude daky problem.ked nechodi..mila je.. ze sa to po zakroku stava..milaaa!!!!

babydesire
16. sep 2015

5katarina5 oni povedia ze po prvej mas prijst.kazdy lekar tak nejak predpoveda ze ak by bol nejaky problem tak prijde zena aj bez "pozvania"...drzim palce,nech je vsetko ok..kedy tam mas ist? daj vediet ako si dopadla 🙂

5katarina5
autor
16. sep 2015

@babydesire ale tak ako som mala vediet.. ze je lroblem.ze nechodi..ani bolesti ani nci..tak som len cakala...ze mlzno kazdu chvilu,ked rozpätie je do 8t. Len ja som uz nechcela cakat a fakt 2t dozadu mi povedala nechajme navstevu az po prvej. A ja mam dr dooooost daleko od bydliska.takze to nie je len tak prist a vysediet si.. a mam dojst a ohlasit sa.ze ma pichne niekam.. rak uvidim..clovek cim viac cita,ttym horsie

babydesire
16. sep 2015

5katarina5 oni povedia ze po prvej mas prijst.kazdy lekar tak nejak predpoveda ze ak by bol nejaky problem tak prijde zena aj bez "pozvania"...drzim palce,nech je vsetko ok..kedy tam mas ist? daj vediet ako si dopadla 🙂

babydesire
16. sep 2015

5katarina5 no esteze mame internet..tu mas xy roznych skusenosti a rady co robit..ono ked clovek raz pocuje "no mala by si ist k lekarovi" tak vahas..ved doktorka je predsa odbornik urobim ako povedala..ale ak pocujes desiatky krat ze to nieje dobre tak skor ta to nabudi ist radsej na vysetrenie..ale neboj,mozno to nebude nic vazne,ked ani bolesti nemas a fyzicky sa citis dobre..mozno sa len telo spamatava z kyretu,u kazdej je to ine..alebo mozno sa predsa podarilo nejakej "zubrienke" presmyknut a najst vajicko 🙂 drzim palce

babydesire
16. sep 2015

5katarina5 vysetri ta,a ak nic nenajde,pichne ti vyvolavacku...chapem,ze nieje to len tak ked mas gyn dost daleko..moj je od mojho domova vzdialeny asi 30km,takze tiez to neni len tak

5katarina5
autor
16. sep 2015

@babydesire akurat jedna mala lrispevok.ze po 9tyzdnoch prisla..ze netreba sa plasit a utekat hned..tak vidis.. a zariad sa..

babydesire
16. sep 2015

5katarina Tak ano to vraj moze byt.ja by som nevydrzala cakat.tak to je na kazdej zene ako sa rozhodne 🙂

babydesire
16. sep 2015

5katarina Tak ano to vraj moze byt.ja by som nevydrzala cakat.tak to je na kazdej zene ako sa rozhodne 🙂

5katarina5
autor
17. sep 2015

Tak baby bola som...maternica vraj vysoka a uz uz ms za dverami..ze ak nie aj dnes..no a zial mam nejaku infekciu ci bakteriu...ze zo stresu sa mi spravila..tak mam lieky aj na vkladanie aj priatel ma tbl..a maernica krasna.. aj sliznica.. a ked som.ze co ak som.tak sa zasmiala.ze nomuvodime..takze asi hy to aji nebol problem po zdravot.stranke.tak sa tesiiim a som klud aa

babydesire
17. sep 2015

5katarina5 tak vidis,nieje to take zle.. 🙂 hlavne sa uz ukludni nech sa tej infekcie zbavis...a dala ti aj vyvolavacku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre