Otehotneli ste po kyrete tak, že vám neprišla ani prvá menštruácia?

9. mar 2021

Ahojte dievčatá. Mam na Vás otázku (prosim Vás bez osočovania za naše rozhodnutie, chcem len skúseností). Ste tu niektorá ktorá otehotnela po kyrete, tak ze neprišla ani prvá MS? Bolo všetko v poriadku? Snažili ste sa cielene? Bola som na kyrete 19.2, kontrola u gynekológa po 3 týždňoch, všetko okej, výstelka vysoko, práve prebieha ovulácia, takže sme to riskli. Nevieme ci z toho niečo bude, no túžba je silnejšia, a po psychickej stránke som na tom dobre. Ďakujem za rady a odpovede. Ďakujem

patusss
9. mar 2021

Jeden cyklus sme vynechali, predsalen je to veľký zásah to tela. Na ďalši to vyšlo.

mikasz
9. mar 2021

Pozri,ked ste to uz skusali, tak je zbytocne sa pytat...
Mozu ti tu napisat baby, ze im to hned vyslo. No ja poznam kamosku, ktora si tiez nedala povedat, hned sa na to vrhli a dostala zapal, z ktoreho sa davala dokopy podstatne dlhsie ako jeden cyklus.
Cize nie, neodporucam skusat, sliznica mala velky zasah, nemusi byt dostatocne silna a mat dobru strukturu, aby sa plod udrzal, preto sa ma aspon jednu ms pockat a teda aj kvoli moznej infekcii

christy1234
9. mar 2021

Po kyrete by sa malo počkať 3 mesiace teda mali by ste mať 3 menštruácie 🙂 ja som bola na kyrete v marci 2020 a v júli 2020 som ostala tehotná a všetko bez problémov 🙂

jaga18
9. mar 2021

Otehotnela som hneď po prvej menz. po kyrete. Všetko v absolútnom poriadku. Pred kyretom sme sa pokúšali takmer 4 roky a nič. Po kyrete to šlo na prvý šup 🤭

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre