Otehotneli ste počas prerušovaného styku?

katkanova
15. feb 2013

ahojte, viem ze teoreticky je to mozne, a nejedna sa o antikoncepciu. vsade citam o tom ako sa to stalo niekoho sestre, kamoske ci dakomu inemu koho pozna, zatial som vsak nenarazila na zenu ktora by napriek takemuto sposobu "ochrany" prisla do ineho stavu. najde sa? 😵

katecameron
15. feb 2013

ja nie ale moja kamaratka jej dcera ma uz 8rokov 😉

tanickaskorokubikova
15. feb 2013

tiež poznám jednu babu dokonca dvakrát 😀 😀 😀 si dávali pozor 😀 😀 a majú dve deti 😀 😀 ale podla mňa to závisí od chlapa my sme takto fungovali sedem rokov

katkanova
autor
15. feb 2013

@katecameron
@tanickaskorokubikova zase kamaratky a zname 😀 😀 😀 ja to tym druhym dako neveriiiiim 🙂

tanickaskorokubikova
15. feb 2013

@katkanova nechcela som to rozoberať ale je to moja švagrová 😀 😀 a mám dve krásne krsniatka 😀 😀 neplánované no o to zlatšie 😀 😀

janabanana
15. feb 2013

ja 😀 ale babatko sa neudržalo najednu stranu dobre asi to z tej kvapky čo sa ušla nebol kvalitný materiál 😒 pak už sme si davali super pozor asi sme obaja super plodní kedže aj nelka sa nam podarila ani nevieme ako a to sme sa ešte ani nezačali snažiť 😀

laurica123
15. feb 2013

Ja som toho dokaz a uz kazdu chvilku cakame kedy sa nam ta kvapocka lasky narodi 🙂
@katkanova

katkanova
autor
15. feb 2013
majulino
15. feb 2013

ja tiez a to som brala aj antikoncepciu (nazov neviem nejake zenske meno)

tanickaskorokubikova
15. feb 2013

ja si tiež myslí že to závisí od plodnosti 😉 nám úplne stačilo sedem rokov sa chrániť len takto, no už osmi mesiac sa snažíme o bábätko a to neprichádza a niekto dáva pozor a otehotnie 😉

loxa
15. feb 2013

jaaaaaaaaaaaaaaa😀DDD

veronikabb
15. feb 2013

no my sme si tiež takto dávali pozor a v polovičky mája budeme mať bambuľku 🙂

saska.t
15. feb 2013

ja som tiez zivy priklad, nasa 1 dcera 😉 tolko sme si davali pozor a uz tapka 4 roky 😀 a to sme tak fungovali niekolko rokov...

koniarova
15. feb 2013

Aj ja som príklad. 🙂 🙂 🙂 🙂

moname
15. feb 2013

kolegyňa

andrik78
15. feb 2013

ja som takto otehotnela 3x 😀
@katkanova

slady
15. feb 2013

🙂

ginger_fox
15. feb 2013

@katkanova ja som tak prisla na svet 😀 mama bola mesiac po operacii slepaku, takze si nasi davali pozor 😉

jennika
15. feb 2013

aj ja som tak otehotnela 🙂)) a sme velmi stastny 🙂)) @katkanova

sisi1503
15. feb 2013

Aj ja som takto otehotnela 3krat,ani sme nevedeli ako a dokonca mimo toho obdobia ako ma mat zena plodne dni... 😀

katkas1
15. feb 2013

my na prerusovanom sexe fungujeme viacej rokov cca 6 a nic sa nestalo 😉

angua27
15. feb 2013

kamarát takto fungoval s partnerkou 5 rokov, akonáhle ju požiadal o ruku, tak táto forma "antikoncepcie" prestala fungovať a svadba musela byť o rok skôr. 🙂

simca06022011
15. feb 2013

Ja som takto fungovala viac ako 5 rokov a nic, potom dalsich 5 rokov nic aj ked sme neprerusovali :P cize tak... niekomu sa podari, inemu nie 🙂

katkanova
autor
15. feb 2013

@slady hah teraz som ta identifikovala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre