Otehotneli ste prirodzene s 1% morfológiou partnera?

14. máj 2021

Ahojte, podarilo sa vam prirodzene otehotniet s 1% morfologou partnera ak ste vy boli uplne v poriadku? Ci ma zmysel sa snazit alebo zvazovat CAR. Dakujem 🙂

milka1988
15. máj 2021

@poopsie no super tak to co ma pit manzel potom? :( vo vodovode tiez odpad v plastovych flasiach tiez odpad...

miska992
15. máj 2021

@milka1988 tak ci tak, najzdravsia je cista voda, nestoji rok v plaatovej flasi. Zeleninu ovocie poriadne umyvat. Ja ked nakupujem tak vsetko citam neda sa inak. Drzim palce!

milka1988
15. máj 2021

@miska992 ako my doma vodu z vodovodu prevarame nepouzivame flase nastastie ale sem tam si kupi ale to vynimocne, na ovocie a zeleninu mame pripravok.dakujeme 🙂 aj vam drzim palce

bebotka
15. máj 2021

@milka1988 tak určite v tom hrá rolu aj psychika, len nepochopím doteraz, že sme sa snažili 11 rokov, z toho tie prvé roky fakt sme skúšali všetko od folikulometrie, iui, ivf a proste nič, síce aj ja mám pco takže aj u mňa to nebolo bez problému, ale ten jeho spermiogram sa počas tých rokov nemenil vždy bol cca takýto bez nejakých extra odchýlok

pietrula
3. mar 2023

@milka1988 pomohol pycnogenol a dalsie doplnky na zlepsenie morfologie alebo samotne otehotnenie?

pietrula
3. mar 2023

@bebotka zmenil muz zivotny styl, stravu, pracu, ked sa mu (zjavne) zlepsila morfologia? Mali ste vtedy davno len to jedno meranie?

milka1988
4. mar 2023

@pietrula pomohlo ale tam.bolo zlepsienie morfologie z 0,5 na 0,8 🤷🏻‍♀️ asi to treba brat fakt dlho ale nam na prvý raz pomohlp iui a malý ma už rok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre