Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Otehotnenie mimo plodnych dni

timcyta
19. feb 2019

Ahojte damy 🙂
Aky mate na to nazor? Akoze ja uprimne myslim ze zena moze otehotniet kedykolvek aj mimo ovulky...
Ako to vidite vy?

lucka12399
19. feb 2019

@timcyta myslela som si to tiez .. ale zmenila som nazor .. mali sme pohlavny styk tolkokrat a nikdy nic. Mali sme pohlavny styk cez plodne dni a zadarilo sa 🙂 ale niekomu sa moze zadarit aj mimo to je jasne ale u mna to tak nebolo.

anitta98
19. feb 2019

Ja verím v to, že otehotnieť sa dá iba cez plodné dni. No verím aj tomu, že niektoré ženy práve tieto plodné majú cez menštruáciu. Mám jednu kamarátku, ktorá dlho nemohla otehotnieť a potom raz skúsili cez menzes a zadarilo sa 🙂

jania023
19. feb 2019

@timcyta tvrdit ze zena moze otehotniet mimo plodnych dni je ako nepodat sportku a cakat ze vyhras🤪
Prepac ale toto fakt nepojde. Ak nieje vajko zrele tak nebude tehu a bodka. A potom tie co tvrdia ze mimo plodnych dni je diskutabilne. Co su plodnr dni? A kedy su? Hmmm ako u koho u niekoho hned po ms a u niekoho ani na 30 den nie. Jedno je iste kazda jedna ktora otehotnela otehotnela pocas ovulacie. Kedy bola ta ovulacia je uz o inon.

lajec
19. feb 2019

Ahoj nemôže, len ide o to, že niektoré ženy majú ovuláciu posunutú, kľudne aj cez menzes. Preto sa ti zdá, že hocikedy 😉

timcyta
autor
19. feb 2019

Pytam sa preto lebo sa s muzom zaciname "snazit" ale chceme dat tomu taky volny priebeh 😊 akoze viete... Ziadne vyratavanie si kedy mozeme a kedy nie... Proste sa chceme len milovat a skusat to takto, ale tiez sa asi trosku bojim sklamania ktore by mohlo prist... A preto som chcela vediet vas nazor 😊

jania023
19. feb 2019

@anitta98 ono to nieje cez ms ale tesne po nom cize mozno aj taky 7dc co este mozes mat spinenie ale ms to uz nieje.
Ja som msla ovu na 9dc ako aj na 30 cize neda sa to specializovat

jania023
19. feb 2019

@timcyta tak raz za 3 dni sexik a mas to. Vice napr dnes sexik,zajtra-pozajtra nic a v piatok znovu
Tak mas istotu ze sa trafite a nic neriesis ze kedy bude ovu a tak

junova
19. feb 2019

@timcyta Ja som tiež neriešila kedy mám ovulku, nemerala som si bazalnu teplotu a nenahanala muža do postele, že teraz je ten správny čas. Každé dva dni sme si urobili romantiku a vždy som rýchlo otehotnela do 3 mesiacov.

lucka1197
19. feb 2019

@timcyta Ahoj 🙂 ked sme sa my zacali snazit tak som si povodne chcela plodne dni odsledovat. Aj som si kupila ovulacne testy ale bohuzial boli vsetky negativne kvoli nepravidelnemu cyklu. Tak sme si povedali ze tomu nechame volny priebeh a budeme si to proste uzivat. A zadarilo sa 🙂 Psychika robi tiez vela. Tak drzim palce 😊

hanka7951
19. feb 2019

Zena moze otehotniet LEN ak prebehne ovulacia, to znamena, ked sa dozrete vajicko uvolni do vajcovodu. Bez tohto procesu spermie nemaju co oplodnit a tym padom z toho ziadne babo nebude. To ze niektore otehotneju aj mimo stredu cyklu (kedy zvycajne ovulacia byva), znamena, ze ju maju posunutu, pripadne ju maju aj viac ako 1x za cyklus 🙂

anitta98
19. feb 2019

@jania023 alebo tak lebo ona že máva dlho ms, aj tých 7 dní a presne jej to tak vychádzalo že na 5ty sa milovali a otehotnela 🙂

h_petra
19. feb 2019

@timcyta 😁 nie,mimo plodných dní sa otehotnieť nedá. Celkom mi to ale príde logické 🙂

seva22
19. feb 2019

Sesternica otehotnela dva dni pred ocakavanou menstruaciou...dnes ma maly 9 mesiacov

ketrin1979
19. feb 2019

Ahojte... chcem sa spýtať či môžem otehotnieť keď sme mali s priateľom večer prerušovaný styk (nespravil sa do mňa) a v ten deň som bola u doktorky na preventivku a povedala mi že mám ovuláciu a dnes alebo zajtra môžem otehotnieť keby som chcela... ďakujem za odpovede 🙂

siska53
19. feb 2019

@timcyta skor asi myslíš mimo obvykleho cyklu.. lebo bez ovulky neotehotnies. A ta nemusi byt medzi 10-14.dnom cyklu.. ja som otehotnela asi 4dni pred menzesom, prosto ovulku som mala tak, lebo som mala rozhadzany cyklus, rozpatie 24 dni az 6 tyzdnov, ajo jedy poposuvany este noredisteronom 2x, cize ovulka bohviekedy a takto som neplanovane otehotnela skor, ako som chcela.

ukulela
19. feb 2019

@timcyta na otehotnennie potrebujes dozrete vajicko a ovulaciu, bez toho to nepojde - co tam budu spermie pobehoivat a premyslat, co by oplodnili? druha vec je, ze zeny nemavaju ovulaciu /plodne dni vzdy v strede cyklu. niektore to maju fest posunute, preto mozu tvrdit, ze otehotneli mimo plodnych dni - noi nie, neotehotneli v neplodne dni, len mali tie plodne posunute. a tiez dalsia vec., ze spermie par dni v maternici preziju - preto sa plodne dni pocitaju aj tie pred ovulaciou.
ono sustredit a ratat nemusis, staci ti pravidelny sex, tak kazde 2-3 dni a ak mas OK cyklus a fungujuce vajecniky, tak sa raz trafite.
ak planujete, nasad si uz dopredu kyselinu listovu. to len pomoze.

ukulela
19. feb 2019

@ketrin1979 no ak mu kvaplo, tak otehotniet veselo mozes.

asia83
20. feb 2019

@junova 👍

tosomja
20. feb 2019

@timcyta ved sa milujte hocikedy, aj každý den, kazdy druhy, ako potrebujete, chcete... A ked ti vynechá menzes, tak ti bude aj tak jedno, ktory den to bolo, lebo Dr sa bude orientovať podla poslednej ms 😉 takze ani nebudes vediet kedy sa zadarilo. Volny priebeh je najmenej stresujuci. Podla mňa.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli