Otehotnenie po hysterosalpingografii

manucao
12. nov 2013

Ahoj zeny..ktora ste bola na HSG, pomohlo vam to? Dockali st sa pozitivneho testu a babatka? Viem, ze je to 50 na 50, alet ak potesia vsetky spravy kt. to mate za sebou a s pozitivnym vysledkom. Moja mamka pred 34 rokmi to podstupila a ostala hend tehotna. Dakujem.

bahira1962012
12. nov 2013

ja,spolu s laparoskopiou a hysterskopiou a mám dve deti 🙂

manucao
autor
13. nov 2013

@bahira1962012 ahojk dakujem, ze si napisala. Ja som tam dala skratku otehotnenie po HSG a ono to tak hodilo do nazvu diskusie. Takze aj pred prvym tehotenstvom si podstupla HSG a potom laparku? POdarilo sa to rychlo, alebo to bolo zdlhave aj po laparke? Ja idem prvy tyzden decembrovi na HSG

manucao
autor
13. nov 2013

ženy ,prosim napište mi ak ste niektora bola na HSG..Prefuk vajcovodov, ci sa vam podarilo po tom vysetreni ostat tehotne??

bahira1962012
15. nov 2013

podstupila som HSG a nasledne operaciu laparohisteroskopiu,mala som anomaliu maternice a HSG vyšetrením sa diagnoza potvrdila a nasledne na to sa to muselao vyoperovať a otehotnela som 4 mesiace po operacii 🙂

bahira1962012
15. nov 2013

HSG je vyšetrenie a nie operacia....

ludani
2. dec 2013

Ja som bola na HSG v septembri, výsledky nic moc, ale ani úplne upchatie a zatiaľ nič 😒 Skúšame ďalej 🙂

manucao
autor
16. dec 2013

ZIENKY. JA SOM bola na HSG ludovo povedane na prefuk pred dvoma tyzdnami...Rano som prisla na pol 8. Lezala som na izbe s dvoma zenami a okolo 10 mi pichla sestricka injekciu do zadku a o pol 11 som isla na ten zakrok..trval dokopy hadam 5 min. Bolelo to, ale da sa to vydrzat. Vajcovody som mala priechodne a Dr. povedal, ze este ich ta kontrastna latka uplne precisti. Robil mi to primar a zaver bol taky ze mam vsetko ciste a ze mi odporuca si kupit inofolic..tak ho beriem takmer dva tyzdne 2x denne a skusame a skusame...tak snad sa podari..mrchu mam dostat na same vianoce...24..fnuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre