Otehotnenie počas menštruácie. Ako je to možné?

anlady
17. sep 2010

ahojte,máte skúsenosti s otehotnením počas menštruácie? viete mi prosím polopatisticky vysvetliť ako to je možné? Niektorí lekári to odporúčajú ak žena nevie otehotnieť a zasa tu na koníku čítam,že ak nie je ovu ( vajíčko) nemožno otehotnieť, no a počas menštruácie vajíčko praská.čo tam potom muž môže oplodniť? Okrem toho neviete aké je prercentuálne vyčíslenie žien kt.takto otehotneli?Ďakujem za vaše príspevky.

dafnea
26. sep 2014

A môže žena otehotnieť aj ked má pravidelný cyklus počas MS? Znie to nemožne, ale jesto aj taký prípad?

majulino
1. okt 2014

Sice stara otazka no aj tak obe deti sme pocali pocas mrchy. Ato ju mam pravidelnu. Nikdy nemeskala ani den a ani skor neprisla

katuskamala
6. okt 2014

@majulino a kolko dnovy cyklus mas?

lucinkab
6. okt 2014

ja som otehotnela pred ms 5 dni moja starka pocas nej. vraj ked krvacas moze nastat ovulacia a uvolni sa vajicko ono je vo vajickovode a ak tam dojde k oplodniu skor ako dojde dole do maternice a vyluci sa tak budes tehu🙂 kazda z nas ma iny cyklus a nie vsetky mame ovu v 15-16DC 🙂

kalista32
8. okt 2014

ja by som aj chcela otehotnieť počas periódy lebo sa snažíme 😒 s polovičkou 7 rokov ale moja polka má z mrchy asi odpor 😖 lebo to nechce takto a možno práve vtedy sa to môže podariť. z môjho okolia sa nájdu žienky ,ktoré ostali tehu počas periódy dokonca aj počas zavedenej mechanickej antikoncepcie záhada.

rencici27
15. nov 2014

Ahoj kocky no tak ja som otehotnela asi pred ms .....(bo podla ms som 9tt ale podla dr som 9t+4)ale ajtak to nechápem bo ms som dostala v septembri len ta v oktobri nejak neprisla 🙂)

simik25
14. jan 2015

Ahojte ja uz dve deticky mam ale snazime sa o tretie a nedari sa nam.. Mame to skoro kazdy den aj cez mrchu a uz je to 10 mesiacov co sa nam to nedari ☹ ☹

verka277
31. jan 2015

Ahojte babenky,prosim vas,ktora mi viete poradit :-/ ... moc tuzime po babatku.V novembri som podstupila kyret v 9tt :'( teraz sme mali dva dni pred mrchou menzes .Ale ta sa o tie dva dni objavila.Myslite,ze by sa dostavila,ajked by sa nam zadarilo??

lussa505
9. feb 2015

ahojte, ja som jedna z adeptiek pocatia pocas menstruacie...dufam teda ze buduca mamicka...menzes mam previdelny 29 DC...len netusim kedy mam ovulaciu.predpokladam ze okolo 12 DC..priatela mam momentalne v irsku a pocas poslednej menstr.prisiel domov. spali sme spolu naplno trikrat pocas mrchy.29,30 a 31,1...viem ze je len 9,2 ale dni potom som mala bolesti v podbrusku, stale som hlavda..miestami zle od zaludku...na tehot.test je prilis skoro...myslite ze mozem byt tehotna?

huhu123
16. feb 2015

moze sa stat ze baba otehotnie ked dostala kramy pri sexe a chlap bol este dost opity :D ???

fakefade
21. apr 2015

ahojte, mám 17 a cez 4 deň MS som mala styk s priateľom, bola som trochu pripitá ale všetko sa dialo vedome, dal to do mňa. Na druhý deň som mala slabí menzes.Chcem sa spýtať, aká je pravdepodobnosť že by som mohla otehotnieť?

jana251
16. máj 2015

Chcem otehotnet

slimacik25
16. máj 2015

Mozem aj otehotnet pocas mendzesu sa da

panac
25. máj 2015

Ahoj te mala som predposledny den menzes.A s chalanom som spala a teras nwm ci sa bat otehotnenia este som neni nato pripravena a on je skoro stale v Nemecku poradte mi Prosim co teras.

nika256
16. jún 2015

ked mam slaboruzovu mrchu dnes som dostala mozem otehotnet

georgia2411
15. aug 2015

akurat to minule vravel jeden astrolog že otehotniet sa dá nielen počas ovulacie!!proste že je nato den podla hviedz aleb o ja neveim čoho 🙂 a že sa dá hocikedy otehotniet čo mi pride take zvlaštne no....zaujimave že ak aj cez menezse sa dá otehotniet je to taký malý zázrak 🙂)

mell23
15. aug 2015

Ja neviem ako to presne funguje ale otehotnela som počas menštruácie a ešte som aj brala antikoncepciu... Noooo šťastie :D

lasockamimka
21. sep 2015

Ahojte chcela som sa opytat pobolieva pod bruskom a spinila som chcem sa opytat ci mozem byt tehotna a bolia ma aj krize 😉 mozte mi poradit dakujem

anastacia321
26. sep 2015

pocas menstruaciji nieeeee neni to mozne otehotniet to nie zbytocne by bol na to sex ....to otporucam kazdej z vas kto nemoze mat deti ..neoplati sa pocas menstruacii sexovat...neotehotnies ..aj ked si otvorena to presne viem

rheia27
26. sep 2015

ano, je to mozne......vajicko sa uvolni, nedojde k oplodneniu, nastava menstruacia, uvolnuju sa nastriedacku z vajecnikov, ob mesiac...standartne, no ale stane sa ze sa to druhe vajicko uvolni skor a tym padom zena moze mat plodne dno aj pocas menstracie, to mas vysvetlene velmi po lopate, ale na internete to urcite najdes vysvetlene aj odborne a presne

illyria
26. sep 2015

zeny, prosim vas. otehotniet mozete kedykolvek. nebudte take blbe, jak moja kamoska, co s priatelom sexuje cez menstruaciu, lebo si myslia, ze sa vtedy neda otehotniet! je to blbost. moj gynekolog mi hovoril, ze jeho kamarat takto pocal tri deti. je to blbost, hoci som to uz videla napisane aj na farmaceutickych letacikoch.

simonka2318
11. okt 2015

ahojte baby aj ja sa pridam mne doktor povedal ze mam ovulaciu 3 dni pre menstruaciou ta smesa snazili s manzelom a teraz dufam ze sa zadarilo menstruacia mi meskala 1 den a na druhy den som mala na toaletnom trochu svetlej krvi a potom len spineie a vecer som mala take ako vytok alebo zrazeninka len jedna a uz len spinenie a na druhy den uz nic ,moze to byt uhniezdenie mohlo sa zadarit babetko by sme chceli len sa nam nederi mam pco syndrom

lubomira1253
3. dec 2015

Da sa počas menštruacie otehotniet

misel0806
6. jan 2016

Ahojte kocky. Chcela by som sa spytat menzes som mala dostat 4 dec meskal prisiel 17 dec trval necele styri dni prakticiki prisiel mi na plodne dni. Od vtedy co mi skoncil mavam pobolievanie podbruska vajecniky obidva citim take pichanie na vajecnikoch raz som citila na maternici tiez take pichanie pichlo ma tri krat po sebe to som sa az zlakla a potom nic preslo to. Bolia ma aj krize prsia ani nehovorim citlive jak slak ani sa ich dotknut teraz mam dostat 14 jan menzes. Je mozne ze som tehotna . Brucho sa mi strasne nafuklo citim take tlaky v podbrusku aj na maternici testy som si robila no mam este len pred ms ale vysli mi tie druhe ciarky velmi slabulinke ktore bolo vidiet iba na svetle. Poradte co to moze byt.. Dakujem za akukolvek odpoved

matilda72
24. jan 2016

@wanilla147 môžem sa opýtať. ak nevadí, teraz čakáš bábo a podarilo sa ti podľa jonášovej metody??? a tiež to bolo pred ms alebo počas nej??? dakujem

zuzkapatrikzuzanka
19. apr 2016

Ahojte baby ;) potrebujem poradiť. ..18teho som dostala menštruáciu 24teho mi skončila ale 9teho som mala nechraneni styk Z priateľom A na to druhý deň som znova začala krvacat asi 4dni..milovali sme sa aj počas toho..MS som mala dostať 15teho A nedosla stále ju vyckavam baby je možné aj otehotnenie? ? Cítim sa zvláštne ale test nerobím keď že je naň priskoro..Za odpovede Ďakujem 🙂

evicka46
21. apr 2016

Ahojte potrebujem poradit utorok som dostala silnu menštruaciu v stredu sex a menštuacia prestal od vtedy nemam može trvat len 1 den ?

risbia
26. apr 2016

Neviem ti odpovedať. Ja by som chcela vedieť že ak by som otehotnela cez mrchu kedy by som mohla robiť test? Ďakujem za hocijakú odpoveď

zuzana256
25. júl 2016

ahojte a na prvy den ms je na ktory den mat sex aby ked ako tu niektore pisali ze vajicko praska aj pocas ms aby zena pocas ms bola tehu ak sa podari ja sami vidi mavam tiez tak ze mii vajicko praska a vobec netusim co vtedy mam ci moze prist k aj pocas ms ovu lebo ked pocas plodnich dni mavame sex tak od vtedy sa nedari neviem na aki termin sa mam spoliehat ci na ms a skusat vtedy alebo na neplodne co je blbost a pocas plodnich dni

dziacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre