Otehotnenie - vaše skúsenosti

arelka
19. máj 2017

Ahojte baby 🙂 mám 20 rokov bývam sama s priateľom chceli by sme bábätko možno si budete myslieť,že na to máme ešte čas ale obaja to cítime tak,že už je ten správny čas minulý mesiac sme začali skúšať počas plodných dní no menštruácia sa mi dostavila s 1 dňovým meškaním asi to nič neznamená že? :((
Viem že každá žena otehotnie inak niektorá hneď a iná zasa vôbec ale chcela by som počuť nejaké Vaše skúsenosti ďakujeeeeeem 🙂)

catherinah
19. máj 2017

Ak ste na dieta pripraveni a viete ho zabezpecit, tak kludne dieta majte.
Plus si este vygoogli par veci ohladom otehotnenia, cyklu, menzesu, testov a pod. Tvoj prispevok mi vyznel dost nezrelo.

ivuska00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyianka
19. máj 2017

@arelka ak mate zabezpecenie a viete sa o dieta postarat plus obaja ste vyrozumeni s tym,zr ho chcete,tak mozte skusat...
To,ze ti menzes meska 1 den vobec nic neznamena...par dni plus minus je ok....
A kedze sa ti nakoniec dostavila,tak samozrejme,ze nic z toho...aj ked niektore zeny ak ked boli tehotne ms mali,ale to je min.pocet

sida456
20. máj 2017

Podla mna nieje to skoro. Ja mam 25 a 3 rocneho syna....a uz ked som mala 17-18 som tuzila po dietati. A ci si tehotna alebo nie to zistis podla tehotenskeho testu a po menstruacii sup k lekarovi a on ti to potvrdi ci si alebo niesi tehotna. Prajem vela stastia 😀 ja tiez som na tom ako ty ale ms s 3 dnovym meskanim......

siska53
21. máj 2017

@arelka
Ked to tak citite obaja,preco nie?
Nuz,maloktora otehotnie na prvy sup.
Ms mas,takze tehotna skor nie si.
Styk mavajte kedykolvek mate na to chut,nielen pocas plodnych dni, nakolko to,co sa povazuje za dni plodne vo vseobecnosti,nemusia byt prave plodne u teba.

Druhe dieta som si vedela krasne.vypocitat (uspesne na 2.pokus).
K prvemu dietatu sme prisli nahodou, po patrani kedy sa to mohlo stat,som dospela k vysledku,ze par dni pred poslednou ms. Ta prisla,ale slabsia a nebolestiva. Dieta sme napriek nasmu veku,mali v plane az o pol roka,tedazacatnaplno sa snazit o to.

Kebyze mam partnera,s ktorym tie deti chcem mat,v takom mladom veku,tak by som nevahala a mala ich skor.

dzubo
21. máj 2017

A po milovani podlozit zadok vankusom a vydrzat cca pol hodku lezat 😉.Pomozes tak mozno lenivsim spermiam partnera 😉.
Tiez ja som jedla vela grepu a papala vitaminy Ladee Vita.
Vela stastia 🙂

arelka
autor
11. jún 2017

Ahojte baby 🙂 skúšali sme to s partnerom cez plodné dni ktoré som mala pred 12 dňami a mám taký zvláštny pocit v podbrušku hrozne naliate a citlivé prsia menzes mám dostať o 6 dní tak som veľmi zvedavá držte palceee 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre