• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
vecernice..super ze v tom niesom sama... :slight_smile: ...dufam ze nas naozaj na konci cakaju tie //.... :dizzy_face: ...
4. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ela fuuha, tak ja ti urcite nepoviem, lebo som nikdy ovu testy nemala..ale , to sa kupuje po jednom alebo ich je viac v tom baleni? a zrovna som dnes isla okolo lekarne a rozmyslala nad nimi...lebo fakt neviem kedy bude ci bola ovu u mna...na 100% vzdy je ta 37 teplota zvysena u kazdeho?
4. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli - no tezko rict. vypada to, ze silni, ale uvidis zitra. nevim, kdy si mivala ovu driv :wink: ja mela tento mesic spoustu duchu, silnejsich slabsich, ale pozitivni byly az pozdeji (pozitivni mam u sebe v albu).

larmi - ja si kupuju baleni 5ks za 150KC, coz jeste jakztakz jde :wink:
jinak teplota nemusi byt nad 37, ale krivka musi byt bifazicky prubeh, tzn. ve folikularni fazi celkove nizsi nez v lutealni fazi :slight_smile:
4. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau holky - tak Vám musím popsat jak u doktora
ultrazvuk - sliznice 7mm vysoká - na pravém vaječníku jeden dominantní folikul velikosti 14 mm
(nevím jestli je to dobré a nebo ne), ale dle vyjádření Dr. ty tři dny co bylo to špinění nejspíš opravdu byl začátek nového cyklu - soudí tak dle ultrazvuku a právě dle velikosti folikulu - takže mám brát první den cyklu jako první den špinění. No vzal mi ještě krev na HCG - co kdyby náhodou a řekl, ať si zavolám odpoledne na výsledky - a pokud tam žádné HCG není tak mám začít brát ten Clostil - sice to bude až od 10 dne - ale podpoří to růst vajíček.
Takže jsem dle jeho pokynů trošku upravila grafík - vždycky to jde vrátit zpět. Nicméně z toho mám zas smíšené pocity :(, asi už mě z toho všeho celkem hrabe.
4. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi - je dobre, ze sliznice roste, a ze je tam folik. holt si mela minulou ms asi extremne slabou. a clostik zabere, neboj. ja po nem mam ovu vzdy :slight_smile: tak neves hlavu, pokud tedy nebude hcg, tak to hned podporis a brzy to vyjde :slight_smile:
4. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasla...uz len cakat na vysledky dnes poobede:slight_smile:
4. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky holky - no já vím, že HCG tam nebude.. na to ty teploty nevypadají.. spíš teda věřím, že až zavolám - tak si hned vemu clostík a začne se něco dít :slight_smile:.
4. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...asi by som si tiez mala spravit ten graf lebo ked to zapisujem len na papier tak to tak nevidno..
4. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnesna teplota ma zabila :grinning: sak uvidime za par dni..
4. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larmi - pekne koukej nahazet teploty do nejakeho z tech progamu, a hned uvidis, jak to vypada :slight_smile:
4. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda josie - ta teplota si skace jak chce, vid? :astonished:
4. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa potrapit s tym grafom..
4. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a pak sup sem s nim :wink:
4. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak graf mam, len teploty mam doma, zapisala akurat tu dnesnu:slight_smile:
ale ako ho dostanem sem do albumu na MK?
4. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud muzes pres Sharing - Home page zkopirovat link.
nebo je tam nekde ulozit, a pak to vlozis jako obrazek. ale ten link je lepsi, on se automaticky aktualizuje.
tedy oboji psano pro ff :wink:
4. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No holky, to teda koukám, co se děje, tenhle měsíc si ty grafy nedají pokoj a budou si s náma hrát, co?

No aspoň u Catrin že se to umoudřilo :slight_smile:

Sim, to je dobře, aspoň víš, že rostou folíky, a brzo se bude dít i něco víc, určitě :slight_smile:

Já jsem dneska neměřila, můj teploměr měl toho cestování včera dost a zůstal radšo v Praze... Tak zítra uvidím, snad už budem pomalu šplhat vzhůru někam k 37.3 :wink:
4. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to..iden este pozriet nikde som share nevidela
4. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharing som nasla..a co dalej :frowning2:
4. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharing - Home page - a tam je nahore link, ten nam sem zkopiruj :wink:
4. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som asi blba ale nevidim ten link, kde zadam...a co? modrykonik.sk?
4. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na to nemam nervy..budem si to zapisovat :grinning:
4. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larmi - pokud si na fertility friendu, das my graph, sharing-home page - tak tam nahore je link na tvuj grafik (aspon by byt mel) a tedn nam sem do diskuze muzes zkopirovat. anebo jsem se do toho uz i zamotala :grinning:
4. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda sa mi to kopirovat...ALE
www.fertilityfriend.com/home/2D5eeO
4. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale podla toho ako som na to klikla sa tam neukazal moj graf...kaslem na to
4. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja graf vidim, dnesek 1DC, teplota 36,4, sedi to?
4. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano? tak super, to staci dat len heslo potom:slight_smile:)
no ano sedi, mam to doma tie zapisi....zajtra to podoplnam
4. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?

snažíme se od září/října 09 dnes 49 DC ale těhu se nekoná, potřebuju si s někým pokecat... :frowning2:
4. mar 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bajoch vital v klube, mne možete dať že sa snažíme 4.mesiac, ešte síce neprišiel MS ale už sa rozbieha :angry:
4. mar 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bajoch, vítej :slight_smile: A nesmutni, tady se věří :wink:
49 DC, a to máš nurmálně takhle dlouhé cykly?

Jinak já už opět magořím s prsama... A opět, nerostou :grinning: :grinning: :grinning: (A to ještě nemám ani na FF vyznačenou ovulaci... Tomu se říká... Aninevím jak, prostě už mi hráblo asi... Pomooooc :slight_smile: )
4. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok