Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

skippy7
2. dec 2009

Ahoj Simasla,
kukla som, no hotove EKG 😀 ...snad to teraz už nabehne normalne a s ovulkou 😉
ano, nech je tento desny rok za mnou....a v januari sa chcem tešit-spolu s vami!.... 🙂
musim dnes konečne aj ja kuknut to fertilityfr. a zaregistrovat sa....može sa tam dat aj minuly cyklus,z min. mesiaca? a ono to samo nakresli potom tu červ.čiaru-ovulaciu??

mscat
2. dec 2009

ahojte

skippy:no podle teplot ti to vyznačí ovu.. 😉 pokud byla...

jinak já čekám no..či dojde tentokrát dřív 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

simasla
2. dec 2009

skippy: to víš, že můžeš zadat i minulý cyklus a červenou čáru - jako ovulaci ti to vyznačí pokud máš vzestup teplot po ovulce a udrží se nahoře - takže mě to označilo až po píchnutém Agolutinu - kdy mi progesterno zvednul teploty... ale ovu samozřejmě nebyla vůbec.. a pokud zadáváš pouze teplotu, tak to udělá přerušovanou čáru a pokud dodáš ještě nějaký jiný údaj např. o hleníku na čípku nebo o poloze čípku, pak to vybarví tu čáru tučně..
Mscat: no snad by mohla přijít, viď 🙂 nebo má ještě počkat? kdy máš doma miláčka? ale hleník na to ukazuje, že je tu co nevidět 🙂

mscat
2. dec 2009

simasla:noo mohla by přijít mezi 4-7 prosincem 🙂 od pátku do pondělí tu mám miláčka takže to by mi naprosto vyhovovalo..ale jak už to bývá....pochybuji že by dorazila 😅 😝
a ten hleník..to je právě to..že hleny moc nerozpoznám.radila jsem se s holkama v grafech a tak mi řekli že bych mohla zaznačit watery pokud mám pořád mokro a je to průhledné.břicho mě dnes pobolívá jak na ms..tak uvidíme kdy se uráčí..snad nebudu čekat zase přes dva měsíce na další ovulku 😝 😝
a čípek už mám pár dní vzadu a měkký...ale nemám tucha či zavřený ..pootevřený je pořád 🙂 😝

a tobě přeji at už ti dorazí pěkný cyklus s ovulkou 😉já ji měla vlastně ted v tom listopadu poprvní..a netuíšm či dorazí zase..vůbec jen se domnívám a doufám 😅

simasla
2. dec 2009

mscat: dorazí... určitě dorazí... a i kdyby náhodou dorazila ovulka dřív, tak snad tolik nevadí, protože alespoň budeš mít jistotu, že už se všechno srovnalo tak jak má.. no a s čípkem? tak slyšela jsem, že po porodu zůstává čípek už navždy tak trošku otevřený.. já jsem čípek zatím nesledovala, ale chystám se na hleník.. tak s tím budu nejspíš zápasit jako ty :D

heluci
2. dec 2009

no my sa ideme snazit tiez ale na prvu dceru sme cakali osem rokov 😝 tak uvidime 🙂 🙂

skippy7
2. dec 2009

heluci, tak teraz to snad pojde rychlejšie 😉 😉 😉

mscat
2. dec 2009

simasla:určitě...nebude to vadit když dorazí dřív 🙂 možná by mě to trochu zamrzelo že nebyla možnost se snažit...ale jak říkáš aspon bych věděla že je už vše ok.a v lednu by to jistilo! 😀 😉

jen já si spíš myslím..že dorazí později víš když už 😝 ,budto když bude drahý od pondělí na dalších několik dnů pryč..a nebo... 😵 dorazí když s námi bude doma 3 týdny juchu to by bylo super 😀
akorát nás čeká do 15tého stěhování no 😝 teda spíš hlavně mě to všechno pobalit..když drahý se tomu vyhne 😅
jj ten čípek zustává po porodu trošku pootevřený.tak proto to nepoznám..ale srandaje že mám jedno dítě a dva porody plus minus za sebou 😅 😝
tak to jsem zvědavá jak to budeš zvládat to sledování hlenu...beztak líp jak já.. 🙂 já jsem z toho uplný jelen a to už jsem to studovala aspon 100x 😀

heluci:juj..tak doufám že ted se vám zadaří dřív 😉

mscat
3. dec 2009

ahojte holky

kdepak jste ? 😝 😅
tak já zatím takt čekám http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
hrozně mě rozbolelo břicho... 😝 jak na ms..nevím jestli by to mohlo být k ovu..ale já doufám že dorazí přes víkend 😵

simasla
3. dec 2009

Ahoj - tak já tvrdě pracuji 😀 .. a taky si tak pěkně mrškuju.. a těším se, že tentokrát ta ovula jedna bude..
No a když to po sobě čtu, tak si říkám, že už bych měla jít domů, že mi z té práce trošku hrabe 😅

mscat
3. dec 2009

simasla 😀 tak dorazila 😉 super...

simasla
3. dec 2009

no ano takovou radost z mršky jsem ještě neměla.. a už se těším až domrškuju a budu čekat jestli přijde ovulka, či nikoliv.. bude to napínavé.. no a příští týden ten spermiogram...do toho Vánoce 😀 uff to bude ale měsíc, prostě parádní 😀

kitu
3. dec 2009

Ahojte kočky...

čitam čitam kopu veci a aj vy tu pišete o volakom čipku- ak sa smiem spytat ja neznala-To čo akože je?
dnes som bola u dokyho, povedal že sa mame silno silno snažiť- som sa ho pytala na ten duphaston bo som bola zmätená z tých vecí čo tu pisali o nom, ale ma ubezpečil že je to všetko ok, tak som zvedava... inak ja mam dnes 14dc a meram prvý mesiac bt tak už by mi to malo začať stúpať ta teplota- teda ak mam ovulku, no hlien som mala aj dajake tie bolesti tak som zvedava či aj ta teplota to potvrdi...trošku sa aj bojim že čo ak nestupne...bude problem ale dufam že nebude ...

josie3331
4. dec 2009

ahojte, ako sa mate? nemyslim len co sa tyka snazenia a priprav, ale tak celkovo...v zivote🙂
ja nejako podvedome citim, ze mam prave ovulaciu 😅 a mam straaaasne nutkanie to dnes skusit, ci sa nahodou nepodari, len som bez antikoncepcie dva tyzdne tak neviem, ved aj tak je minimalne pravdepodobnost, ze sa podari, nie? 😝 neviem, mam skusit? poradte a podla toho sa zariadim 😀 😀

simasla
4. dec 2009

ahoj josie - já bych to zkusila, sice se říká, že je po vysazení taková větší šance na dvojčata, a tělo že není ještě horm. srovnané, ale já se znám :D. Taky jsme se normálně snažili už hned po vysazení HA, jen jsem papala listovku. No a vidíš - hned se nepovedlo a už je za mnou 8 měsíců... Takže jsem tento rok tak trošku odpískala a těsím se na nový, to už se totiž musí povést 🙂

josie3331
4. dec 2009

vidis, ja poriadne ani nic neuzivam, telo vobec nepripravene, som to ja ale lajdacka.... a tak co, budem mat dvojicky, aspon sa budu moct spolu hrat 😀 ale nie, jasnee...nie je to len tak mat dvojicky, ale mam pocit, ze sa budem snazit dost dlho, tak cim skor treba zacat 😎 aj ked teda v kutiku duse dufam, ze sa coskoro zadari🙂

simasla
4. dec 2009

nemaluj čerta na zeď 😀 , uvidíš, že to půjde samo.. vždyť jste ještě nezačali.. tak se nestresuj.. já byla v klidu tak půl roku... potom mi z toho začalo trošku hrabat. No a úplně nejvíc mi začlo hrabat, teď po tom dvouměsíčním cyklu...občas na mě padne něco jako depka.. ale zase to brzy přejde.. Věřím, že se to jednou prostě povést musí a po novém roce se začnu soustředit na plánování svatby, tak nebudu mít ani čas se tím žrát.. I když jak se znám, tak i na to si ho najdu 😀 Jsem už taková povaha - musím se vnitřně připravit vždy na nejhorší.. 😅

skippy7
4. dec 2009

Ahojte,
josie, su nazory,že treba aspon jeden cyklus počkat,ale su pripady,kde otehotneli hned po vysadeni Hak....však su iba dve možnosti-bud to vyjde alebo nie 😵

ja tiež dufam,že ten buduci rok bude lepši 😉

josie3331
4. dec 2009

ja nestresujem, skor by som to nazvala nedockavostou 😎 tak uvidime, mozno nam trosku ujde 😀

simasla
4. dec 2009

😀 hezky jsi to nazvala. Tak přeju ať to ujde trošku víc 😝 😀
No já jak teď scháním vánoční dárky, tak jsem viděla v obchodech tolik krásných věcí na miminka, že už jsem celá nedočkavá, až začnu něco takového nakupovat... takže doufám, že budeme brzy jasné a koupíme si konečně správné těhu testíky 😀 ty dvoučárkové :D

kitu
5. dec 2009

baby skušam sa registrovať na tom fertilit a ani za svet mit nejde strale mi to vypisuje volake somariny po anglicky a som si to aj hodila do translatora a vraj mam konzultovať volačo s priatelkou či čo...poradte mi prosim ...

majcika
autor
5. dec 2009

kitu a co ti to pise?

kitu
5. dec 2009

no somariny, že momentalne sa memožem prihlasiť či čo..ja neviem dobre po anglicky a tak som to hodila len do translatora...ako sa tam mam prihlasiť ? normalne som išla podla toho navodu čo je na tej ceskej stranke o bt a nič... dala som si nick a aj mailovu adresu som napisala a dala next... a nič...

teda konkretne toto:

Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time.

If you have a friend who is already a member you may want to ask her to invite you using the FertilityFriend.com's referral program.

skippy7
5. dec 2009

Kitu, to by ti mohli vysvetlit Mscat a Simasla, oni sa v tom vyznaju...ja sa tam tiež vhystam prihlasit,ale ešte som si nenašla tolko času,aby som sa s tym popasovala 😒 ...ale podla nich je to vraj lahke

simasla
6. dec 2009

ahoj kitu - 🙂 a všichni byla jsem mimo.. ale bylo to krásné - včera ráno jsme vyrazili a dnes se teprve vrátili vánoční trhy a tak 🙂. Tak copak ti není jasné - pokud tu budeš - můžeme tu registraci provést nějak spolu, budu ti říkat, co co znamená.

kitu
6. dec 2009

ahojky no som tu, no proste mi to nejde vypisuje mi to to čo som napisala....

josie3331
6. dec 2009

no ako sa mate okrem ineho? nejako to tu nezije...

kitu
6. dec 2009

baby ja som tento mesiac bez ovulácie... som z toho smutná, čo ak nebude aj v nabudúce- tak mam problem...a to je prvý mesiac čo meriam bt...

a josie ako sa mám? no silno chystam veci do školy pre krpčekov- zajtra bude mikulaš u nas chodiť... a tak tiež pečiem medovníky...

a ty sa ako máš?

skippy7
6. dec 2009

Kitu, ja som mala pocit podla BT, že tiež nebola ovulka,tak neviem, uvidime,čo bude dalši cyklus...ale my sa ešte nesnažime,tak mi to až tak nevadi, ale dufam, že ten januar je naš 😵 😵 😵

simasla
7. dec 2009

No nesmutni kitu - já jsem taky bez ovulky - jsem zvědavá, zda se to spraví po té vyvolávačce, mrchu mám za sebou, takže jsem zvědavá, jak to dopadne. No a teď tu tedy šílím trošku v práci, bo jedu na služebku do Bratislavy, ale večer se juknu na FF a zkusím ti tedy nějak poslat pozvánku, či případně pomoct s tím přihlášením do FF 🙂
Zatím pa holky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre