Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kitu
13. mar 2010

jaj no to aj ja poznam ked nie je slniečko tak mi je smutnejšie... slnko-u mna vyvoláva hormon šťastia...
vecernica no aj na mna to pride-- stale si hovorim že nechapem svoje telo prečo je take besne a nefunguje normalne... ach jaj...

vecernice
13. mar 2010

kitu - ja vim. rikala jsem si, ze aspon at se nahodi, a funguje. a pak zjistim, ze ani to mi nestaci. dnes tu byli na navsteve znami s dvema deckama. jak muj Danda s nima blbnul cely odpoledne .... bude super tata. jen uz me to nekdy zmaha ..... porad se clovek cpe prasky. a decko v nedohlednu ......

mirka7582
13. mar 2010

bri vecer damy 😀

kitu
13. mar 2010

vecernice presne tak, aj moj drahý by bol super ocino, inak taketo dni ma vedia rozhodiť, snažim si hovoriť v mozgu že raz to pride len na to nesmiem mysliet, nesmiem myslieť, a potom stači par hodin s nejakým drobcom a som v keli načisto... potom ma milačik musi utešovať...

skippy7
13. mar 2010

Vecernice, moja nalada je na bode mrazu, lebo prišla mrcha.....tiež som si myslela,že budem v poho, ale aj tak ma to rozhodilo....ale musim ist dalej,nic ine mi totiž nezostava, ale už ma nebavi si hovorit že: prište to vyjde.....

mirka7582
13. mar 2010

ahoj kitu 🙂 mozem sa opytat kolko sa snazite otehotniet???

kitu
13. mar 2010

ahojky no so snaženim sme začali v septembri, ale kedže som mala anovulaky tak snaženie bolo nafiťkajs, ale tak ozaj sa snažíme 4 mesiac...

denne73
13. mar 2010

Ahoj skippy7. ☹ . Bude to fajn.

maricom
13. mar 2010

baby dnes sú potom už hviezdy zle naklonené (na niečo to predsa musím zvaliť), že mám e všetky depku. Víde to víde, len kedy, čo ešte budeme musieť prehrýzť, kým budeme držať v ruke uzlíček, idem revať 😢 😢 😢

kitu
13. mar 2010

skippy presne nam to raz musi víst, aj keby traktore z neba padali my budeme tehu...
😠

maricom
13. mar 2010

skippy to mi je ľúto, ale aj ty sa dočkáš šťasdtíčka, ver tomu!

mirka7582
13. mar 2010

kitu 😀 a co ti doktor povedal.maricom neplac hore hlavu ,ale vies co poplac si ulaviii sa ti . 😢 😀

vecernice
13. mar 2010

skippy -jak to? neni to jen spineni? si teprve 22DC! to ne.
holky, sice byvam optimista, ale dnes vecer se mi kouli slzy.....
a ta navsteva za to ani nemuze. to me tolik nedojima. proste jen to, ze to tentokrat vypadalo tak slibne. no a ted za dva mesice budu doufat znovu 😉 proc zenska tak zmagori, jakmile chce decko? copak se mi vsechny ostatni bunky v mozku vypnuly? predtim byl clovek tak spokojeny. a sup, najednou jako by melo decko jediny smysl. ted nevim, jestli mi rozumite ....

mirka7582
13. mar 2010

vecernice je to udel zeny je to vnas od veky 😀

skippy7
13. mar 2010

Dievčata, ja už ani nerevem, som totalne apaticka....
Idem sa nastaviť na program B: idem si nasadit lieky na astmu,ktore som sa nesmu v tehu brať,idem držať dietu, a idem začať cvičit, lebo od porodu sa neviem zbaviť zopar kil a neviem si obliecť svoje povodne veci z čoho mam depku...
prepačte, že vas tym zaťažujem, ale ste jedine,s kym sa o tom možem porozpravať....

mirka7582
13. mar 2010

skippy ja chudnem uz 6rokou ako som zacala brat hormony, aby som mohla otehotniet xi no kila idu hore babo nikde ☹ no ale nevadi zivot ide dalej 😀

vecernice
13. mar 2010

skippy - jen povidej. proto jsme tu. cokoliv mas na dusi. jak se to vytroubi do sveta, hned je lip 🙂

skippy7
13. mar 2010

babule, tak ked nie sme tehu, podme si niečo vypiť!!!! hmmm??? ja idem na to....
s tym chudnutim neviem ako mi to pojde, lebo človek žial a sklamanie skor "zajeda" že jo?....hormony veru Mirka k chudnutiu teda nepomahaju, keby aspon k tomu bábu pomohli že?

skippy7
13. mar 2010

Večernice, no sveta to zrovna nechcem vytroubit 😀,iba vam tady ....ale to si tak obrazne že? 😉 ...ale ano, je mi trochu líp

mirka7582
13. mar 2010

skippy veru dufam ze pomozu idem na umele ale teras cakame papiere od poistovne 😀 a poom budem tehu a ked porodi zdrave babo tak zacnem chudnut 😀

maricom
13. mar 2010

tak už som vyrevaná, viete ako hrozne vyzerám 😲 😀 🙄 skippy moja reč, presne to som si povedala - idem naštartovať rotoped nech mám dnes zo seba aspoň trochu radosti aj osohu 😝 chlastať ešte nie a vlastne možem doky mi totiž povedal, že prvé dva týždne tehu možem zjesť aj atómovú bombu a plodu to nič nespraví ... 😉 tak, čo pijeme? 🙂

skippy7
13. mar 2010

Mirka, a kedy ideš na umele? už maš termin?....no ked už človek vidi tie //, tak kašle totalne na vahu, ale ked furt len ta blba mrcha chodi, tak ma potom štve všecko 😠

a Večernice, minule dva cykly som začala špiniť už 22.DC, takže tak je to.....

vecernice
13. mar 2010

skippy - ja jedu ve vine. cervenem. nejak mi ladi 😀

vecernice
13. mar 2010

holciny - diky. uz mi neni tam smutno. mam bajecneho chlapa, a mame ted nase hnizdecko snu. nemam pravo remcat 😉 diky

skippy7
13. mar 2010

Večernice, však aj na tej foto maš nejaky poriadny pohar v ruke.... 😀
ja som si dala Baileys caramel, mnamky, ale je to len taka cucačka....ešte kuknem, čo mame....takže pijeme!

mirka7582
13. mar 2010

skipy termin nemam cakam papiere od poistovni . ale uz doki povedal ze inej cesty niet iba umelo .sikppy to mas dobre ja mam mrchu iba raz za tri mesiace ☹

vecernice
13. mar 2010

skippy - to jsme byli v Londyne. a bylo to nejake pifco 😀 ja ted dala Cabernet moravia 😉

mirko - smekam a prestavam nad sebou horekovat. al strasne moc ti preju, aby vam to vyslo 🙂

mirka7582
13. mar 2010

vecernica dakujem 😀si zlata co ma prist to pride a clovek to nezmeni 😅

vecernice
13. mar 2010

mirko - ja vim. zivot nas uci trpelivosti a vazit si toho, co nam nabizi. a stale je toho moc, ac to, co si ted prejeme, jeste neprichazi 😉

maricom
13. mar 2010

mirka veľmi ti držím palčeky aby vám to vyšlo, určite si to zaslúžite! Verím tomu, že to víde!

ja idem na fernet citrus, tem mi vždy zdvihne náladu...niekedy až moc hahaha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre