Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

catrin1
14. mar 2010

simasla no je len o trosinku tmavsi od toho prveho tak som sa bala ci je vsetko o.k ale myslim ze hej..po zaschnuti je este tmavsi... 😉

elise
14. mar 2010

ahojte babulenky moje taže začíname 4 mesiac na otehotnenie, mrcha hnusoba dorazila posledný den kedy som si chcela už kupiť test. ☹

simasla
14. mar 2010

catrin - super.. je tmavší, takže je to v pořádku 🙂 jsem ráda.. tak ještě počkat do prvního UZV, co 🙂 .. tak mi nějak přijde, že pořád na něco čekáme, nezdá se vám.. čekáme na ovulku, čekáme na MS či dvoučárkový testík, pak zase na UZV, pak tripletesty, pak porod.. uff.. pořád na něco čekáme..
elise - to je mi líto :( to chce posmutnit a vrhnout se do dalšího cyklu.. tak ať je ten příští ten pravý 🙂

maricom
14. mar 2010

No teda, to ma strašne mrzí ale zistila som, že sa sem nevložili moje príspevky, ja som sa večer pekne rozlúčila a amelii som zapriala, že jej to isto víde (aj napriek dnešnej teplotke) dnes som tu nič nenašla?!?!?!!!! to čo má byť... ☹
Catrin nestresuj, pohoda stále bude tmavší nič sa neboj! Ja som moj prvý testík mala v momente taký jasný, koľajnice jak prasa ale tak to som bola cca v 3 týždni. 😉

ameliejulliette
14. mar 2010

Catrin, žádný stres, je tmavší, tak je tmavší, to je dobře 😉

Moje LF v minulém cyklu byla 11 dní, na 12 DPO už přišla ms, což by dnešnímu poklesu odpovídalo. A taky mi začlo být blbě a už se na mrchu cítím.

Maricom, to se někdy nevloží a některým expoertům se vloží a oni si nevšimnou 😀 Ale děkuju každopádně. Fuj jaká jsem sobecká tady dělat takový tyátr (Blicí smajlík).

Jdeme s mužem koukat na nějaký film, myslím, že ani takový Smrt čeká všude mě dneska už nemůže rozházet víc.

maricom
14. mar 2010

ja dnes hádžem flintu do žita, mám pocity na ms, tak čakám ju čakám ☹

amelie ja bývam 30km od Levíc. Vôbec nie si sebecká, na to sme predsa tu 😉

ameliejulliette
14. mar 2010

Mari, díky. Tak jdem čekat a čekat a třeba nepřijde a nepřijde 😉 Uvidíme, no. (Při každém záchvěvu v břiše se leknu a jít na wc je jako stezka odvahy... 😀)

ameliejulliette
14. mar 2010

Elise, taky budeš mít dáreček pod stromeček 😉

denne73
14. mar 2010

Ahoj. Ameli veeeeelmi držím palčeky 🙂

josie3331
14. mar 2010

no ahojte ako? to tu nie je ziadna zabava, ked nemate vytrubene? ja som coraz viac unavena a to som iba doma a nic poriadne nerobim, mala by som so sebou cosi robit

maricom
14. mar 2010

amelie aj ja tak na wecku... I keď si pamätám, že pri prvom tehu som tiež mala pocity, že bude ms, presne také a keď nič tak som testla... jaj dobre by bolo.

josie asi niečo na tom bude, budeme musieť trúbiť každý večer 😀 že by už jarná únava?

elise
14. mar 2010

amelise kiež by bol bola by som rada ale veríme stále 😉 teraz by tá mrcha mohla meškať 9 mesiacov 😀

skippy7
14. mar 2010

No ahojte,
Maricom, ktovie či si to vooobec odoslala,v tom stave včerajšom, či si to aj vobec napisala..... 😀

mne je dnes troška smutno,mrcha je tu,to je jasne.....dievčata, ja už nechcem chodiť do prace....chcem byt domaaaaaa

Amelie, chapem,že stresuješ,aj ja by som, ale kym neni mrcha,tak si 50% tehulka 😵 , ten pokles neni zas taky velky 😉

Josie...chcela som sa opytať,ty si si kupila ten pás? tu "vec drieku",ma to zaujalo...možno kupim

kitu
14. mar 2010

Ahojte baby,

no ja mam dnes den nahovno, boli sme pozrieť svokru v nemocke- a nevyzera to snou vobec dobre... a najhoršie na tom je to že jej ani nijako nevieme pomocť a ešte k tomu ta sprosta levická nemocnica- si predstavte dnes tam nebol žiaden doktor- to ako može byť že na oddeleni nie je vobec doktor?
ach jo som z toho strašne smutna, pretože mam užasnu svokru- neskutočne dobrý človek, a kolko si už toho prežila tak by si tak zaslužila sa už tešiť zo života...moj manžel je z toho navetvy, a sere ma ešte aj to že nie sme stale tehu- už aj kvoli nej, aspon by mala dovod prečo bojovať, dnes som z nej mala taky pocit že už to vzdáva... baby je mi dorevu...

sory že to sem pišem ale nemam sa s tým komu vyžalovať... ☹

josie3331
14. mar 2010

skippy hej kupila a mne to vyhoduje a paci sa mi to, lebo mam kopec triciek, ktore su proste kratke, resp. nohavice, pri ktorych sa sklonim a je mi vsetko vidiet 🙂 a proste je to pekne v teple a nevyzera to zle, ked sa mi to vyhrnie

kitu velmi ma to mrzi, len sa to vyzaluj, nam to urcite nevadi, len ja osobne neviem ako pomoct, len ti napisem, ze myslim na teba a mrzi ma to

skippy7
14. mar 2010

Kitu....chapem,je to hrozne, v niektorych veciach sme bezmocni....a ked vidiš to naše zdravotnictvo,tak je to des, ale hlavne ona by to nemala vzdať, lebo psychika vela robi, to už pozname...určite tam musel byt nejaky službukonajuci lekar, len cez vikend tam nikto nič nerobi,ktovie kde su zalezeni,niekde chrapu alebo čo...
kludne sa vyžaluj, na to sme tu 😉

skippy7
14. mar 2010

Josie...je to taky moderny ladviňak 🙂 , ale velmi prakticka vec podla mna....akej farby si si kupila?? drži to dobre na tele? nezhrňa sa to alebo čo?...prepač,mam veľa otazok

josie3331
14. mar 2010

skippy kupila som si tri....cerveny, fialovy, cierny... drzi to dobre, zhrna sa to minimalne, ja to nosim obcas prilis nizko, lebo som vcelku mala, tak ked si to dam dost vysoko, tak to mam pod prsiami 😀

ameliejulliette
14. mar 2010

Kitu, drž se, bezmoc je blbá věc, ale vážně jí nemáš moc jak pomoct, je to na ní. Leda tady pro ni být a snažit se jí dodat sílu.

Skippy, chápu, mně se teď taky do práce vůbec nechce (musím psát nějakou blbost a nevím vůbec, z které strany to vzít a jak začít, mám to mít v úterý hotové a zatím ani ťuk... ).

Josie, to je sranda, mám vybrané ty samé barvy 😀 Jen čekám na penízky a chci si koupit 3-mix. Dobrý nápad to je, dobrá věc.

josie3331
14. mar 2010

amelie ..fialovu mas vybranu magenta? lebo tu mam ja....a tiez som si kupila 3-mix

skippy7
14. mar 2010

no holky, to su aj moje oblubene farby 😵 😵 😵 ....aj moja segra si možno kupi,furt jej vidno spoďáre 😀ked sedi , no a keby mi to trochu stiahlo brucho, bolo by to najsuper 😉

kitu
14. mar 2010

baby dakujem, ta bezmocnosť je najhoršia... no my sa snažíme ako sa da,ale je to ťažke...

baby aj ja som na to pozerala- že to by sa mi zišlo, ja som inak tielkova, ale toto je fajnovejšia vec...

ameliejulliette
14. mar 2010

Josie, normální fialovou, tu "ošklivější" 😀 Se mi hodí k víc věcem.

Tak všechny povinně na sraz i ledvinové pásy... I kdyby bylo plus 38 😀

maricom
14. mar 2010

Kitu nezoberiete ju radšeej do nz? predsa tu sú lekári stále... Neviem aký má problémik, tu je aj dobré doliečovacie zariadenie, majú super prístup, veľmi ma to mrzí... povedz te jej nech bojuje, že chcete aby vaše bábatko malo starkú... Ja mám tiež teraz starkú v nemocnici, ona má už 81rokov a tiež svoje problémiky, je to zlé vidieť takto bezmocne človeka...

skippy ja som myslela, že či nám to nevyhádzali za propagovanie chľastu, ale tak hádam nie!

😉

ameliejulliette
14. mar 2010

No tak čípek mi utekl kamsi dozadu, ale našla jsem na něm něco jak egg hleník, no toto 😲 Měly jste někdy před ms?

kitu
14. mar 2010

amelie no ja som niekde tuším čítala, že ak je po ovulke oplodnene vajko tak čípok zostava trochu pootvoreny mäkký a vlhky, a neviem či aj trošku vzadu- ale tymto nie som si na 100%istá...a ak po ovulke neprebehlo oplodnenie vajka tak čipok je uzavretý, tvrdý a suchy...tak neviem

a napr ja od času kedy som mala mať ovu-a nedošla17DC mam stale nejaký hlienik, napisala som si že cremy, ale neviem či by to bol prave taky...

ameliejulliette
14. mar 2010

Kitu, dík. Já to beru tak, že podle čípku se těhu asi moc poznat nedá... No a s tím hlenem, taky mám (asi odkdy se cpu těma bylinkama) i poovulaci hlen, něco mezi krémovým a lepkavým, ale dneska to bylo vyloženě jako egg... že být to uprostřed cyklu, tak na to hned vlítneme 😀

kitu
14. mar 2010

amelie presne aj ja mam niečo medzi kremovým a lepkavým... žeby to bolo tymi bylinkami? ja neviem možne to je...či?

skippy7
14. mar 2010

Maricom...tak to ma ani nenapadlo,že by to mohol niekto vymazať 😨 ...no nabuduce radšej nepropaguj konkretne značky a nenuť nas toľko piť 😀

babky, dala som si 20 min. na stepperi a nevečeriam, teda budem sa snažiť to neporušiť,tak som zvedava,kolko mi to vydrži 😅

ameliejulliette
14. mar 2010

Teeeda, Skippy, fandím 🙂 Já mám večer vlčí hlad 😀

Kitu, podle mě je to bylinkama, jiné vysvětlení nevidím (u sebe).

Dobrou noc, ženy, a optimistické zítřejší ráno 😉 (I já se vynasnažím 😀 😀 😀) Ale do práce se mi nechceeeeeeeee (já do práce normálně v pondělní nechodím, ale zítra musíííím,a mám moc blbých věcí na práci ☹ ) Ha, už teď ten optimismus dochází 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre